Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • yendras
    replied
    Marusia, zawsze wiedziałem że z Ciebie twardy zawodnik, ale ...
    Przeczytałem Twoje wyniki i lecę do sklepu pracować nad statystykami

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Moje statystyki - po giełdzie w Żywcu Brackie prawie z samego dna listy wskoczyło na ósme miejsce

    Inne/zagraniczne: 14.36% - 39.14 l
    Góra: 12.59% - 34.33 l
    Okocim: 7.33% - 19.99 l
    Belgia: 6.85% - 18.66 l
    Spiż: 6.46% - 17.60 l
    Piast: 6.33% - 17.25 l
    Lwówek Śląski: 6.08% - 16.58 l
    Zamkowy: 5.87% - 16.00 l
    Namysłów: 5.69% - 15.50 l
    Królewskie: 3.97% - 10.83 l

    Leave a comment:


  • Piecia
    replied
    Właściwą a tak na serio wpisałem to, co wydałem na te piwka które zabrałęm na wymianę

    Leave a comment:


  • celt_birofil
    replied
    Piecia napisał(a)
    Po giełdzie Brackie od zera wskoczyło na 3% i 9 miejsce (około 15 sztuk) a ogólne statystyki zaprezentuje po półroczu czyli za 2 tygodnie
    Jaką kwotę podałeś w rubryce "cena"?

    Leave a comment:


  • Piecia
    replied
    Po giełdzie Brackie od zera wskoczyło na 3% i 9 miejsce (około 15 sztuk) a ogólne statystyki zaprezentuje po półroczu czyli za 2 tygodnie

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Ahumba napisał(a)
    po miesiacu główne browary u mnie się nie zmieniły za bardzo:

    1.-Królewskie - 34,64%
    2.-Jabłonowo-7,26%
    3.-Lwówek-5,59%
    4.-Namysłów-3,91%
    5.-Amber-3,35%
    6.-Bosman-3,35%
    7.-Boss-3,35%
    po dwóch (niecałych miesiącach widać u mnie wpływ giełd

    1.- Królewskie..................25,66%
    2.- Jabłonowo....................6,42%
    3.- Namysłów.....................5,66%
    4.- Zamkowy......................4,91%
    5.- Tyskie.......................4,53%
    6.- Lwówek.......................4,15%
    7.- Boss.........................3,02%

    w sumie na liście są 43 polskie browary , 2 "koleżeńskie" i parę sztuk zagranicznych

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    becik napisał(a)
    Heineken, Pilsner Urquell, Carslberg, Steffl, Kaiser, Palm są warzone w Polsce, z polskiej wody, przez polskie (geograficznie) browary, jest to polskie piwo robione na licencji, pijąc np sztandarowy produkt browaru Belgia będziesz je wpisywał jako "zagraniczne/inne"? ja licencyjne piwa wpisuję tam gdzie jest ono warzone, a nie do miejsca-browaru skąd pochodzi receptura
    zgadzam się z przedmówcą. stosując logikę yendrasa warkę trzebaby było ZAWSZE doliczać do Warki mimo wyprodukowania jej np. w Elblągu

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    yendras napisał(a)
    Ciekaw jestem jak sobie wpisujecie piwa robione w Polsce na licencji, zarówno oficjalnie (np. Palm, Heineken), jak i w sposób lekko zaowalowany (Urquell) ?

    Ostatnio zostałem uraczony przez znajomych Heinekenem i Urquellem, i wolałbym wrzucić go do wspólnego worka browarów zagranicznych niż podbijać statystyki Żywca i Tyskiego.
    Heineken, Pilsner Urquell, Carslberg, Steffl, Kaiser, Palm są warzone w Polsce, z polskiej wody, przez polskie (geograficznie) browary, jest to polskie piwo robione na licencji, pijąc np sztandarowy produkt browaru Belgia będziesz je wpisywał jako "zagraniczne/inne"? ja licencyjne piwa wpisuję tam gdzie jest ono warzone, a nie do miejsca-browaru skąd pochodzi receptura

    Leave a comment:


  • yendras
    replied
    Ciekaw jestem jak sobie wpisujecie piwa robione w Polsce na licencji, zarówno oficjalnie (np. Palm, Heineken), jak i w sposób lekko zaowalowany (Urquell) ?
    Z reguły piwa takie kupuje się ze względu na markę, więc splendor (czyt.: wzrost statystyk) nie powinien przechodzić na licencjobiorcę. Szczególnie dotyczy to przypadku Urquella, gdzie KP raczej ukrywa fakt produkcji tego piwa w Tychach.
    Ostatnio zostałem uraczony przez znajomych Heinekenem i Urquellem, i wolałbym wrzucić go do wspólnego worka browarów zagranicznych niż podbijać statystyki Żywca i Tyskiego.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    przyszłościowym skrytopijcom mówimy stanowczo nie ...

    dodałem kolejne usprawnienia, wedle życzenia.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    przez przypadek zamiast godziny 22 wpisałem datę 22 czerwiec jako czas spozycia piwa, no i mam jedno piwo wypite w przyszłości (22.06.2003) , dobrze chyba by było gdyby dziennik nie przyjmował piw wypitych w przyszłości....

    Leave a comment:


  • crizz
    replied
    breslauer napisał(a)
    Chyba jest już możliwość zaznaczenia "browaru domowego" ???
    Zaznaczania - owszem, ale jeszcze nie widać w statystykach .

    Leave a comment:


  • breslauer
    replied
    crizz napisał(a)
    Na prowadzeniu browary pozostałe/zagraniczne, czyli moja prywatna produkcja.
    Chyba jest już możliwość zaznaczenia "browaru domowego" ???

    Leave a comment:


  • crizz
    replied
    Dzięki ostatniemu weekendowi pod wezwaniem Książęcego, browar Lwówek Śląski przesunął się z pozycji 17 - ostatniej - na 7. Na prowadzeniu browary pozostałe/zagraniczne, czyli moja prywatna produkcja.

    Leave a comment:


  • yendras
    replied
    Doszło do tego, że dzisiaj kupując piwo na wieczór zastanawiałem się przez moment czy kupić to na co mam akurat smaka, czy to co może przeskoczyć od razu żywca w rankingu
    Na szczęście zwyciężył zdrowy rozsądek

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎