Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik Piwny - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marusia
    replied
    yendras napisał(a)
    I
    Szczególnie bolała mnie wysoka lokata żywca (ach te knajpy...), na szczęście ostatnio sukcesywnie spada
    Mam identycznie to samo

    Leave a comment:


  • yendras
    replied
    żąleną napisał(a)
    Chciałbym na marginesie zauważyć, że dziennik oprócz funkcji kronikarskiej ma równiez moc sprawczą. Czasem człowiek spojrzy na statystyki i zakrzyknie: co?! małe browary niżej od dużych?! natychmiast jadę po Gambrynusa/Lwówek/Fortunę.......
    I jak tu wierzyć statystykom ?
    Swoją drogą mam to samo. Szczególnie bolała mnie wysoka lokata żywca (ach te knajpy...), na szczęście ostatnio sukcesywnie spada

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Art, nie zabij mnie, ale przydałaby się jeszcze w dzienniku opcja 0,75 - można w Polsce dostać kilka piwek w butelkach o tej objętości, ja np. przed chwilą wychyliłem Duvela.

    Chciałbym na marginesie zauważyć, że dziennik oprócz funkcji kronikarskiej ma równiez moc sprawczą. Czasem człowiek spojrzy na statystyki i zakrzyknie: co?! małe browary niżej od dużych?! natychmiast jadę po Gambrynusa/Lwówek/Fortunę.......

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    hiszpan napisał(a)
    Arcie,no więc jak?Na etykiecie "sarnak" stout&lager black&tan są WSZYSTKIE te dane co moim zdaniem jedno drugiemu chyba zaprzecza?
    Ale chyba pamiętasz kolor piwa? Jeśli ciemne, to tak jak pisał Art: >12,5%

    A 12 fl. oz to 12 uncji obj., czyli [komunikat systemu: niebezpieczne przegrzanie mózgu] 0,34 l.

    Leave a comment:


  • hiszpan
    replied
    Arcie,no więc jak?Na etykiecie "sarnak" stout&lager black&tan są WSZYSTKIE te dane co moim zdaniem jedno drugiemu chyba zaprzecza?Chyba żeby "stout&lager" bylo informacją o innych rodzajach "Sarnak"?W razie czego slużę obrazkiem.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Black&Tan - > 12,5 E/w
    Stout - > 12,5 E/w
    Lager - 10,0-12,5 E/w.

    te piwka pochodzą z:
    The Matt Brewing Company
    811 Edward St, Brewhouse Square
    Utica, New York, 13502
    USA

    Samuel Adams Weiss:
    10,0-12,5 E/w.
    pochodzi z
    Boston Beer Company
    30 Germania Street
    Boston, Massachusetts, 02130
    USA

    Leave a comment:


  • hiszpan
    replied
    Ja mam inny problem;ostatnio pilem "Sarnac"black&tan ,stout&lager .Brewing company,Utica NY.Brak jakiejkolwiek innej informacji wskazującej na piwne pochodzenie napoju.Rownież "Samuel Adams" weiss bier z Boston Beer Company MA,butelka 12fl.oz.Rownież brak innych informacji.Może poradzicie mi szanowni forumowicze jak mam to wpisać?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    poprawione.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    U mnie nie wyskakuje gdy chcę edytować kilka pojemności(np.w Familijnym mocnym brak pojemności 1 litrka)Coś się stało po ostatnich zmianach?Oby tylko u mnie...

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    poprawione

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    hm, oczywiście jest błąd, bo sortowanie się nie zmienia. wartości procentowe są ok.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    ART to przykład sortowania po litrach. Albo ja coś chrzanię albo jest coś nie tak. Przecież Gambrynus powinien być przed Fortuną, łódzkie też, Janów itd.
    zagraniczne 16.22% 101 740.81 42.69
    Królewskie 10.55% 56 167.80 27.75
    Lwówek Śląski 7.25% 39 100.10 19.08
    Fortuna 4.53% 32 82.50 11.92
    Gambrynus 5.70% 30 74.10 15.00
    Łódzkie 5.22% 29 80.90 13.74
    Janów Lubelski 5.45% 29 57.50 14.33
    Soma 4.23% 25 171.00 11.14
    Mazowiecki 2.96% 21 24.70 7.78


    Według mnie mimo, że ustawiłem sortowanie po litrach cały czas jest sortowane po sztukach albo niestety w ogóle coś nie dział. Procenty podane są najprawdopodobniej dobrze ale nie działa ustawianie kolejności która jest jak rozumiem zachowana po sztukach?

    Leave a comment:


  • Mafar
    replied
    I tak też zrobiłem ale wyskoczył mi błąd.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Według mnie powinieneś podzielić na dwa i jedno piwo kosztowało Cię 13 PLN i już.

    Leave a comment:


  • Mafar
    replied
    A co mam zrobić jeżeli kupiłem piwo Duvel *2 z kielichem i cały zestaw kosztował mnie 26.00 plz.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎