Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #76
    A ja tak sobie pomyślałem, że te kłótnie wynikają po trosze z tego, iż Art dał nam możliwość zagłosowania tylko na trzy piwa w danej kategorii (a w niektórych mniej). Sądzę, że gdyby można było (nie każdy by musiał) wytypować 5 czy 6 piw część problemów by znikła.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #77
      Czy to piwo powinno być w tej czy w innej kategorii?
      Czy powinna być jedna, pięć a może dziesięć kategorii?
      Czy to piwo to jest takie a może inne?
      A może głosować na 1, 5 , 10 piw?
      Opamiętajcie się. To jest konkurs Arta i on ustalił takie a nie inne zasady.
      Nie podoba się, nie głosować lub ogłosić konkurencyjny lub uzupełniający konkurs.
      Rozumiem zgłaszać uwagi, ale nie prawie wymuszać zmiany w regulaminie.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #78
        po pierwsze, nikt tu się nie kłóci tylko wymienia poglądy, po drugie, Ahumba ma rację, a tak swoja drogą ja też bym wolał to lub tamto ale jest jak jest i jest dobrze.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #79
          mogłem w ogóle wprowadzić tyle miejsc ile jest piw i nie dzielić na żadne kategorie

          widzę że mój wybór może jest i kontrowersyjny, jednakże niezależnie od dyskusji i przedstawiawanych argumentów nie będzie przenosin piw do innych kategorii.

          sądzę że porterowi z Somy bliżej jest do porterów ujętych w kategorii nr 3, pomimo górnej fermentacji i dodatkowej nutce imbirowej. bo zakładam że wzorowano się na porterach jako takich (jeśli chodzi o surowce, etc.).
          uogólniając - porter pomimo odmiany bałtyckeij jest u nas znanym gatunkiem piwa - a stout owsiany - raz: ze względu na gatunek i dwa: ze względu na dodatek owsa, w ogóle poza tym przypadkiem (Soma Oatmeal Stout) nie występował w Polsce (ciągle chodzi o produkcję krajową oczywiście) i dlatego powędrował do piw specjalnych.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #80
            uwagi i komentarze są jak najbardziej mile widziane. wiele sugestii zostanie uwzględnionych w przyszłorocznym plebiscycie. ten aktualny jest w końcu organizowany po raz pierwszy.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #81
              Ahumba napisał(a)
              Czy to piwo powinno być w tej czy w innej kategorii?
              Czy powinna być jedna, pięć a może dziesięć kategorii?
              Czy to piwo to jest takie a może inne?
              A może głosować na 1, 5 , 10 piw?
              Opamiętajcie się. To jest konkurs Arta i on ustalił takie a nie inne zasady.
              Nie podoba się, nie głosować lub ogłosić konkurencyjny lub uzupełniający konkurs.
              Rozumiem zgłaszać uwagi, ale nie prawie wymuszać zmiany w regulaminie.
              A kto tu wymusza zmiany, nam strzelać nie kazano
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Małażonka
                Senior
                • 03-2003
                • 4602

                #82
                Arciku, pozwolisz, że się nie zgodzę, ale przyjmuję, że jest to Twój konkurs, więc więcej uwag nie zgłaszam, wypełniłam jak mogłam i na tym sprawę portera z Somy zamykam.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #83
                  ART napisał(a)
                  - a stout owsiany - raz: ze względu na gatunek i dwa: ze względu na dodatek owsa, w ogóle poza tym przypadkiem (Soma Oatmeal Stout) nie występował w Polsce (ciągle chodzi o produkcję krajową oczywiście)
                  oj nie dam sobie głowy uciąć ale stout jabłonowski też był owsiany, ale w tym temacie powinien Czes się wypowiedzieć
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #84
                    Chyba miałeś na myśli stouta owsianego z GAB-a z Wąsoszy?
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #85
                      iron napisał(a)
                      Chyba miałeś na myśli stouta owsianego z GAB-a z Wąsoszy?
                      stouta z GAB-a swoją drogą - znam, a raczej znałem, Jabłonowo też miało swojego stouta ale tylko beczkowego, którym swojego czasu opijałem się w Baryłce, był wyśmienity
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #86
                        taaa, może jakieś kilka lat temu. a to jest plebiscyt na piwo roku 2003.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #87
                          ART napisał(a)
                          nic nie wysyłasz. tylko wybierasz swoich faworytów i... już.
                          A skąd wiem, że mój głos został uwzględniony?
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Pepek
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1499

                            #88
                            zythum napisał(a)
                            A skąd wiem, że mój głos został uwzględniony?
                            Trzeba wierzyć, że tak się stanie z 31.01 na 01.02 automatycznie.
                            W końcu wiara czyni cuda

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #89
                              zythum napisał(a)
                              A skąd wiem, że mój głos został uwzględniony?
                              a co byś Zythumie drogi chciał jako potwierdzenie - dyplom uczestnictwa?

                              ok, już spieszę z odpowiedzią:

                              Jeżeli wchodząc po raz kolejny na stronę z formularzem widzisz swoich faworytów wybranych wcześniej to znaczy że Twoje typy są zapisane w bazie danych. Te dane nie są zapisywane lokalnie w plikach cookie, etc. jeśli do tego zmierzasz. Jeśli przed podliczeniem głosów nie nastąpi żaden kataklizm w którym zostanie unicestwiona baza danych Browaru to jest niejako pewne że Twój głos zostanie uznany
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • ptc
                                Senior
                                • 11-2001
                                • 366

                                #90
                                1. Jako nr 1. w piwach mocnych chce ustawic 'Amber - Red - niefiltrowany'

                                2. Chce oddac glos na pite w Wegorzewie piwo Pik z browaru Regina. (piwa beczkowe z tego browaru maja inne nazwy niz butelkowe ale ktore jest ktore?)

                                Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎