Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #91
    może w browarze wiedzą
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #92
      ART napisał(a)
      może w browarze wiedzą
      W browarze.biz powinni wiedzieć.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #93
        pjenknik napisał(a)
        Wg. mnie aromatow to się można doszukiwać w zapachu, a nie w smaku. Zdaje się, że wprowadzasz cały czas nowe pojęcia. Moi koledzy tak mieli po kwasie kolory słyszeli a dżwięki widzieli
        A jednak w smaku też można wyczuć aromaty. Toż smak odczuwa się także... nosem. Proponuję spróbować piwa po wcześniejszym umieszczeniu w nosku zatyczek. SERIO. No kto gotowy na eksperyment?
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • crizz
          ...
          • 02-2003
          • 1255

          #94
          adam16 napisał
          A jednak w smaku też można wyczuć aromaty. Toż smak odczuwa się także... nosem. Proponuję spróbować piwa po wcześniejszym umieszczeniu w nosku zatyczek.
          Zgadzam się. 3 lata temu przeszedłem paskudną infekcję górnych dróg oddechowych, po której straciłem węch. Przez rok nie czułem nic, później stopniowo odzyskiwałem powonienie. To było straszne - wszystko smakowało tak samo, a raczej - nie smakowało. Za to teraz mam takiego nosa, że hej!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #95
            ptc napisał(a)
            12. Chce oddac glos na pite w Wegorzewie piwo Pik z browaru Regina. (piwa beczkowe z tego browaru maja inne nazwy niz butelkowe ale ktore jest ktore?)
            niestety ale Antonowo zrezygnowało z nazw "karcianych" Pik byl zarówno sprzedawany w butelkach jak i beczkach (zobacz w galerii etykiet) zeby sprawdzić jaka nazwę teraz ma to piwo najlepiej by było abys porównał jego parametry
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • ptc
              Senior
              • 11-2001
              • 366

              #96
              becik napisał(a)
              niestety ale Antonowo zrezygnowało z nazw "karcianych" Pik byl zarówno sprzedawany w butelkach jak i beczkach (zobacz w galerii etykiet) zeby sprawdzić jaka nazwę teraz ma to piwo najlepiej by było abys porównał jego parametry
              Moze bym porownal ale:

              1. Produkuja 4 jasne piwa
              2. Ja moje konsumowalem w barze w ktorym na nalewaku byl znaczek 'pik' a pan na pytanie o nazwe piwa odpowiedzial 'pik'

              Zdaje sie ze piwa byly wedlug mocy i starszenstwa kart ale czy starszenwstwo bylo brydzowe czy mariazowe?

              Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #97
                ptc napisał(a)
                2. Ja moje konsumowalem w barze w ktorym na nalewaku byl znaczek 'pik' a pan na pytanie o nazwe piwa odpowiedzial 'pik'

                Zdaje sie ze piwa byly wedlug mocy i starszenstwa kart ale czy starszenwstwo bylo brydzowe czy mariazowe?
                pewnie ten pan w barze miał stare logo z nalewaka i moglo mu być w sumie wsio rawno co nalewa były 3 "karciane" nazwy- Kier, Pik i Atu. Nie wypowiadam się już na teat starszeństwa brydżowego czy mariażowego bo nie znam się
                aha, "karty" zaczęły być zastępowane w browarze innymi nazwami w latach 1998-99
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Cocobango
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 818

                  #98
                  Jak rozumiem wystarczy wybrać tylko "Dodaj" i głos jest oddany?
                  Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                  Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                  HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #99
                    tak
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Cocobango
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 818

                      Mam jeszcze jedną uwagę. Czy jesteście pewni że W Leżajsku jest dalej robiony Dortmunder Strong? Ja osobiście już od bardzo dawna go nie widziałem.
                      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        nie jesteśmy (ja) pewni.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • marcinekmm
                          Gość
                          • 09-2003
                          • 2

                          Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003

                          Bardzo fajnie,że jest taki konkurs na najlepsze piwo w Polsce.Bedzie można sie dowiedzieć jakie piwo jest najpopularniejsze.A nie jak to mowią w reklamach,że np. to a nie inne jest najlepsze na świecie.

                          Comment

                          • sulfur
                            Member
                            • 12-2002
                            • 95

                            Plebiscyt pochwalam i gratuluję
                            Swó głos oddałem i liczę na to, że moi faworyci wygrają

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)


                              Może następny plebiscyt zrobić wśród uczestników z pewnym stażem na forum, bo wyniki pójdą w świat i będzie plama... Kiedy już Browar będzie wielką siłą opiniotwórczą koncerny sięgną do wyników plebiscytów i wykorzystają je propagandowo.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                było takie ograniczenie. na pewno nie jest to idealne wyjście ale to zawsze coś.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎