Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje zmian i udogodnień w Browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    #31
    Przeglądając dział "Knajpy / puby zagraniczne" pomyślałem sobie, że może dobrze by było założyć podkatalogi dla najczęściej pojawiających się państw takich jak Czechy, Słowacja, Niemcy.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #32
      Bardzo słuszny postulat. Pojawił się już jakiś czas temu. Art, obiecałeś
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #33
        kiedyś nastanie czas realizacji większości z postulatów.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          #34
          Postulaty - jak sama nazwa wskazuje - realizowane są po 100 latach...
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #35
            ART napisał(a)
            kiedyś nastanie czas realizacji większości z postulatów.
            ...zgłaszanych przez ogół obywateli Forum Browarum
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #36
              przez ogół
              haha!
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #37
                Przes ogół ustami (?) swych przedstawicieli
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  #38
                  Chciałem się czegoś dowiedzieć o Browarze Podole, nie znalazłem go w wyszukiwarce browarów więc założyłem temat na forum, w historii i zostałem (słusznie skądinąd) skarcony przez Becika że temat był na forum a etykiety są w galerii.
                  Może możliwabyłaby superwyszukiwarka, która przeszukiwałaby cały portal we wszystkich kategoriach. Poza tym jest niespójność tych kategorii tzn przy etykietach nie ma żadnych wiadomości nt browaru (ani choćby odnośnika) choć na forum Becik ich troszkę zamieścił,jest nawet zdjęcie, przy ocenie piw nie ma etykiet choć w galerii są itp.
                  A poza wszystkim jeżeli browar mieścił się przed Grójcem jadąc od Warszawy to umieszczanie go w podkategorii "Świętokrzyskie" to nieporozumienie.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    #39
                    dziekuję za uwagi. Takie są już pzypadłości rozwijającego się serwisu. w następnej wersji sprawy będą lepiej powiązane ze sobą funkcjonalnie i nie tylko.

                    co do Podola - wybacz, ale nie znam położenia wszystkich miejscowości w Polsce a w tym przypadku jest ich co najmniej 5, wtym jedna w Świętokrzyskim. Zatem proszę o wyrozumiałość i cierpliwe zgłaszanie błędów, które straram się na bieżąco poprawiać.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #40
                      Jest też Podole "za granicą" ;-)
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        #41
                        Ależ jestem jak najbardziej wyrozumiały i pełen podziwu za wkład pracy w Browar. Ale... gdyby post Becika był jakoś powiązany z wiadomościami o browarze Podole sprawa wyjaśniłaby się natychmiast

                        Comment

                        • dziku
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 1992

                          #42
                          Nie pamiętam czy ktoś już o to pytał, ale mam taką propozycję.
                          Czy podczas oceniania piwa nie mogłaby pojawić się opcja dodania pliku graficznego. Można by wtedy razem z oceną zamieścić zdjęcie piwa...
                          Dziku


                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #43
                            Proponuję zapełnić pole pod zdaniem "Połączeni pasją i dążeniem do absolutnej wiedzy o piwie! Poznaj Forum Browaru" i dół żółtego paska z lewej
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #44
                              Czy dział "Kulinaria" pownien się pojawiać na ogólnym forum jako część działu "Przy piwie"?
                              Do tej pory tematy z powyzszego jak Polityka, Przedstaw się czy inne nie pojawiały się w dyskusji na stronie przewodniej

                              Sugeruję dodanie w "Przy piwie" działu SPORT, jest to temat bardzo rozbudowany, dyskusji mniej więcej tyle samo co i w Polityce, o wiele więcej niż w Kulinariach, więc jako taki powien zasłużyć na odrębne potraktowanie
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                #45
                                Łapy precz od kącika kulinarnego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎