Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje zmian i udogodnień w Browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wzmacniacz
    Senior
    • 06-2002
    • 143

    #46
    -

    Ja też mam kilka uwag!!!!
    1 - Aktualnie jak szukam browaru w dziale kolekcjonerstwo, muszę to robić po jego nazwie. Teraz pojawiły się tam browary już dawno zamknięte a ich nazwy są znane tylko wtajemniczonym, zwykły laik ma problem z odszukaniem browaru znajac tylko miasto (a tą akurat informacje posiada sie najczęściej). a i przy istniejących jest pewna bzdura, np. browar Ciechanów zmienił ostatnio dwa razy nazwę. Moja propozycja ustawic browary pod nazwami miast a dopiero potem nazwami browarów. Tym bardziej ze w jednym mieście istniało czasem więcej niż jeden browar.
    2- Spis wszystki zalogowanych forumowiczów. Jest tam masa ludzi którzy już chyba nie żyją od jakiegoś czasu bo kontakt z nimi jest niemożliwy. Moja propozycja to wyczyszczenie wszystkich którzy nie logowali sie przez np. 2 lata. Po takim czasie i tak już się nie pamięta swojego hasła.
    3- Dodanie w profilu daty ostatniego logowania. Mozna by odrazu ustalić czy jest sens z kimś się kontaktować czy nie, bo jak się ktoś nie loguje to i tak nie odbieże PW.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #47
      arcy napisał(a)
      Łapy precz od kącika kulinarnego
      Chyba mnie nie zrozumiałeś, nie mam nic przeciwko kącikowi kulinarnemu.
      Uważam browar.biz za serwis tematyczny i wchodząc na stronę główną spodziewam sie tylko i wyłącznie tematów merytorycznych,a nie przepisów na parówki, flaki i inne przysmaki. Z tego samego względu na stronie głównej nie pojawiają sie tematy sportowe, polityczne czy inne nie związane z tematem.
      Każdy kto chce czy interesuje sie kulinariami wejdzie tam gdzie trzeba i już.
      Sam czasem coś zrobię w kuchni, chętnie poczytam o forumowych przepisach, napewno z czasem i ja jakiś przepis napiszę ale uważam, że idąc tą drogą to nie zdziwię się gdy za jakiś czas na stronie głównej będzie książka kucharska.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • biermann
        Senior
        • 09-2001
        • 2552

        #48
        Zgadzam się z Becikiem - kulinaria nie powinny się pokazywac na stronie głównej Browaru.
        "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
        Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
        Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
        Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
        Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #49
          Kulinaria moglyby się pokazać na głównej stronie gdyby zawierały przepisy tylko z dodatkiem lub na bazie piwa.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #50
            Przeanalizowałem sprawę na chłodno i postanowiłem przyznać Wam rację Rzeczywiście, strona główna powinna być zarezerwowana dla zagadnień stricte piwnych.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23805

              #51
              człowiek nie doda jednej liczby tu czy tam a zaraz się czepiają.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Borysko
                Senior
                • 02-2004
                • 1144

                #52
                becik napisał(a)
                dyskusji mniej więcej tyle samo co i w Polityce, o wiele więcej niż w Kulinariach,
                Do czasu, zobaczycie...
                Kulinaria rozrastaja sie piorunująco

                Comment

                • dudzik17
                  Member
                  • 01-2004
                  • 68

                  #53
                  hej koledzy niewiecie może co sie dzieje z tygodnikiem bo nie dostaje go na skrzynke od paru miesięcy?????pozdro

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    #54
                    biuletyn ma przerwę. na razie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ptc
                      Senior
                      • 11-2001
                      • 366

                      #55
                      Do dzialu Piwo > Piwo - Gdzie > Sklepy z piwem

                      Proponuje dodac folder ,,sklepy nalezace do sieci'' bo chyba nie ma sensu dodawanie postow osobno dla BOMI w Gdansku i w Warszawie, skoro oferta jest prawie identyczna

                      Do zalozonego tematu np. Bomi dopisywalibysmy tylko kolejne informacje o o nowosciach z podaniem miejsca (ze wzgledu na drobne roznice)

                      Kto jest za?

                      Dziekuje.

                      Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #56
                        Przyuważyłem na tym forum taką ciekawą funkcję: najeżdżając na tytuł tematu można zobaczyć początkowe dwa zdania pierwszego postu.

                        Przydałby się taki bajer:

                        - czasem pierwsze słowa wystarczą, żeby zorientować się co do zawartości tematu
                        - czasem w ogóle informują o tematyce wątku, gdy jego tytuł jest niejasny ('pomocy!', 'help!', 'mam coś takiego...', 'fajna sprawa' itp.)
                        - czasem pierwsze słowa pomagają szybciej zorientować się, czy dany temat jest tym, którego szukamy, gdy wyświetliło nam 50 pozycji.

                        Comment

                        • ArturŁ
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 374

                          #57
                          Może warto byłoby się zastanowić nad wydłużeniem czasu,gdy w poście można coś poprawić lub usunąć go.Na przykład z 3 minut do minut 5.Nie wiem czy jest to wykonalne,ale myślę że mogłoby być użyteczne.Wczoraj zabrakło mi minuty na usunięcie posta z niewłaściwego miejsca.Zmuszony byłem zawracać głowę i tak zajętemu ARTowi - a w ten sposób mógłbym zareagować i naprawić błąd sam.

                          Pozdrawiam serdecznie.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #58
                            ArturzeŁ: oceny z Artomatu nie naprawiłbyś w ten sposób. Co do prop. Żą - może coś takiego znajdzie sie w garażu.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • mjp
                              † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                              • 02-2004
                              • 954

                              #59
                              Ostatnio coraz więcej forumowiczów ma konto na Skype. Może warto by wzbogacić profil użytkonika o stosowne pole? Oprócz już stniejących pól na identyfikatory komunikatorów. W sumie teraz identyfikator Skype jest przez niektórych użytkowników umieszczany w podpisie, ale to chyba nie jest optymalne roziwązanie.
                              Maciek
                              Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                #60
                                jest w planie 20-letnim
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎