Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zieloni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #31
    Jeżeli już to platforma B2B, bo dla browar<->klienci indywidualni to faktycznie śliski temat. Przedstawiałem taką możliwość wcześniej kilku browarom i importerom, ale wraz z podniesieniem alarmu przez Parpę i MF dałem sobie z tym spokój.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #32
      Chodzi mi o udostępnienie odpowiedniego narzędzia + serwera - samą sprzedaż browar mógłby już rozliczać we własnym zakresie.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #33
        narzędzie takie było, ale z racji śliskości tematu nie proponuję już tego browarom.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #34
          Wprowadź może kilka opcji abonamentu (bo ja wiem, brązowy, srebrny, złoty). Ja np. mogę co miesiąc parę dych wpłacać. Jeśli znajdzie się kilkadziesiąt takich osób, coś tam mógłbyś planować. A my cię z tego gruntownie rozliczać

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #35
            Może warto rozważyć możliwość dodawania komentarzy za opłatą 5 zł rocznie. Wyeliminowałoby się notorycznie powtarzajce sie wpisy nowicjuszy typu "pije od 5 lat cztery butelki tyskiego codziennie, bo to najlepsze piwo". Być może pozwoliłoby to na obniżkę opłaty dla dotychczasowych premiumów? Ale czy nie wyleje się dziecka z kąpielą? Tego nie wiem.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              #36
              Ja proponuje system podobny do tego obowiązującego na elektrodzie.pl . Co ciekawsze wątki są dostępne za ileś tam punktów. Można owe punkty otrzymać za publikacje bądź porady od forumowiczów lub sobie kupić za kilka PLN. Z drugiej strony proponuję ogłosić ściepę lub zrobić cegiełko/kufelko/otwieracze (tanie) czy cóś za symboliczne 10/50/20 PLN. Wsparcie będzie a i pamiątka zostanie. (wena troszkę po Brackim ale może coś chwyci)

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #37
                jeśli wszystko dobrze się ułoży, będą cegiełki podstawkowo-serwerowe
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  jeśli wszystko dobrze się ułoży, będą cegiełki podstawkowo-serwerowe
                  Po 100PLN i sprawy finansowe załatwione.
                  Konieczny dopisek można kupować po kilka, ilość sztuk ograniczona.
                  Żeby nie było, że to tylko żarty ja się zapisuję na listę oczekujących (tylko ładne mają być kolorowe ).
                  Otwieracz z logo Browar.biz też chętnie kupię.

                  Comment

                  • rugby
                    Ka mate! Ka ora !
                    • 08-2007
                    • 376

                    #39
                    Moja propozycja jest trochę inna, aczkolwiek zmierza do wspierania przez samych członków Forum. Oczywiście pozostaje zawsze kwestia uczciwości
                    Gdyby każdy z forumowiczów miał tzw. kartę członkowska ( w formie namacalnej) i okazywał ją np. w sklepach i knajpach które są opisane na forum to te sklepy i knajpy mogłyby jakiś procent od utargu zrobionego na członkach forum odsyłać na konto browar.biz .
                    Omerta Pub & more...
                    Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                    www.omerta.com.pl

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rugby Wyświetlenie odpowiedzi
                      Moja propozycja jest trochę inna, aczkolwiek zmierza do wspierania przez samych członków Forum. Oczywiście pozostaje zawsze kwestia uczciwości
                      Gdyby każdy z forumowiczów miał tzw. kartę członkowska ( w formie namacalnej) i okazywał ją np. w sklepach i knajpach które są opisane na forum to te sklepy i knajpy mogłyby jakiś procent od utargu zrobionego na członkach forum odsyłać na konto browar.biz .
                      od tych źle opisanych też ?
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • rugby
                        Ka mate! Ka ora !
                        • 08-2007
                        • 376

                        #41
                        nieeee, nie dopisałem że oczywiście od tych którzy wyrażą zgodę na taką formę współpracy. Było nie było jest to jakaś forma promocji lokalu-sklepu.
                        Ja bym się zgodził, przecież tutaj wątki pozytywne nabijają klientów. Popatrz na wątek sklepu SMAK w gdańsku, sam z niego korzystam i dowiedziałem sie o nim tutaj. A zostawiłem już tam trochę kasy bo próbuje właściwie wszystkie nowości jakie się pojawiają.
                        Omerta Pub & more...
                        Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                        www.omerta.com.pl

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #42
                          Myślę, że liczba knajp zainteresowanych przekazywaniem kasy ARTowi bez trudu nie przekroczy 0. Pozostaje jeszcze rozwiązać dylemat - kto będzie liczył sprzedane forumowiczom piwa i w jaki sposób ART zorganizuje windykację od opieszałych.

                          Żeby nie było, ja też mam pomysł, równie realny. Urządźmy pikietę pod NBP, niech 1 proc. od każdego nowo drukowanego banknotu lub bitej monety będzie przekazywany na rozwój browar.biz
                          Last edited by arcy; 11-03-2008, 10:00.

                          Comment

                          • rugby
                            Ka mate! Ka ora !
                            • 08-2007
                            • 376

                            #43
                            liczą się chęci, według mnie da się to zrobić trzeba tylko chcieć, moge być pierwszy.
                            dla członków browar biz dam rabat na piwo w jakiś konkretny dzień, a różnicę od ceny normalnej odprowadzę na konto browr biz. myslę że jest to łatwe do policzenia
                            Omerta Pub & more...
                            Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                            www.omerta.com.pl

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #44
                              Na pewno podział Zielonych na brązowych, srebrnych i złotych będzie dobrym posunięciem - zawsze chciałam być Złotym Członkiem No, jeszcze nie wiem, czy mnie będzie stać

                              Płatne części serwisu czy punkty - też niezłe rozwiązanie. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego. Może Art w końcu zacząłby wychodzić na swoje
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • arcy
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 7538

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rugby Wyświetlenie odpowiedzi
                                liczą się chęci, według mnie da się to zrobić trzeba tylko chcieć, moge być pierwszy.
                                dla członków browar biz dam rabat na piwo w jakiś konkretny dzień, a różnicę od ceny normalnej odprowadzę na konto browr biz. myslę że jest to łatwe do policzenia
                                Chęciami ART w żadnym sklepie nie zapłaci.

                                No to mamy pierwszego chętnego. Jak duży będzie to rabat? W który dzień? Jak myślisz, ile osób przyjdzie skorzystać z tej promocji? Ile piw wypiją? Jaką kwotę miesięcznie będziesz mógł przekazać ARTowi? Ile znajdziesz takich knajp w Polsce?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎