Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zieloni

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #46
    ART, a czy byłaby techniczna możliwość uruchomienia w ramach Browaru mini serwisu aukcyjnego dla kolekcjonerów? Oczywiście, w jakimś stopniu odpłatnego. Ponadto, być może któryś z browarów chciałby w ten sposób sprzedawać swoje szkło, podstawki itp. - za rozsądną cenę i przy rozsądnej prowizji dla Ciebie.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #47
      złoty członek- biorę a może by w dodatkowo płatnej części serwisu jakiś kalkulator recept coś na kształt BeerTools
      Last edited by anteks; 11-03-2008, 10:27.
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23793

        #48
        idę się zastanowić nad złotym członkiem
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #49
          A może inaczej: abonament pilsowy, koźlakowy i porterowy?

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            idę się zastanowić nad złotym członkiem
            a może dla męskiej części forum były by złote .. no ... te ...
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #51
              ART, idź na NewConnect albo poszukaj inwestora (rzuć okiem na tekst o Łukaszu Gadowski w dzisiejszym "Pulsie Biznesu").

              Comment

              • KULI
                ********
                • 10-2002
                • 197

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                A może inaczej: abonament pilsowy, koźlakowy i porterowy?
                Mi się wydaje, że 2 różne abonamenty wystarczą, dotychczasowy zielony (może być pilsowy) i złoty (porterowy ) np. dwukrotnie droższy i myślę, że żadne dodatkowe atrakcje poza kolorem nie są wymagane - przynajmniej dla mnie.

                Comment

                • kony
                  breweriarz
                  • 08-2005
                  • 1701

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  a może dla męskiej części forum były by złote .. no ... te ...
                  wargi? Są już "srebrne usta" więc czemu by nie...

                  A może by tak zrobić browar.biz S.A. ? Wykupimy akcje i będzie na serwer

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #54
                    Co do samego serwera to proponuję dobrowolną ściepę, oczywiście z zaznaczeniem, że minimalna kwota wpłaty to 100 zł

                    Acha - oczywiście ściepa będzie obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym roku w Zlocie - widzisz Art, i już mamy jakieś 9000 zł
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • fidoangel
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 3489

                      #55
                      My tu śmichy-chichy a sprawa jest poważna na tyle,że jak się nie znajdą pieniądze to zostaniemy bez naszego ulubionego forum.

                      Nie bardzo widzę jak w obecnym układzie ARTek tą kasę może zebrać.
                      I tak "zieloni" to ostatni Mohikanie tego zwariowanego świata rozdający pieniądze.Nie spotkałem się do tej pory z czymś takim aby płacono za coś co można mieć za darmo.Jednocześnie nie miałbym zaufania w biznesie do ludzi ,którzy tak szastają kasą.

                      Z innej strony patrząc,forum jest bardziej potrzebne młodym,niedoświadczonym aby zgłębili piwne i piwowarskie oceany a jak mi się wydaje "zieloni" to raczej stara gwardia.Ta część forumowiczów raczej "wnosi" niż "wynosi" z forum.Nawet aby się na piwo umówić w dowolnym miejscu Polski to nie potrzebują już forum.

                      Mam nadzieję,że będzie dobrze ale obawiam się,że za późno kopać studnię jak się już pali,chyba że to jakiś próbny alarm albo admin nie musi tego robić o czym napisał i próbuje coś ugrać o czym nam nie mówi.
                      Zresztą prawda jest taka,że do tej pory robił co uważał za słuszne a wszyscy się z tym zgadzali "bo to jego forum".
                      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #56
                        A dofinansowania z Brukselii nie mozna by dostac?
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                          albo admin nie musi tego robić o czym napisał i próbuje coś ugrać o czym nam nie mówi.
                          Żeś teraz bąka puścił...

                          Comment

                          • tomek35
                            Senior
                            • 02-2007
                            • 497

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Żeś teraz bąka puścił...
                            A co, śmierdzi?

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23793

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              A dofinansowania z Brukselii nie mozna by dostac?
                              ym, interesowałem się Regionalnym Programem Operacyjnym dla Województwa Opolskiego, ale trzeba by zainwestować minimum 30 tys. żeby otrzymać zwrot 20 tys. (nie można mniej, kwoty piszę z pamięci mogą się nieco różnić) co oczywiście byłoby dobre, jednak aż takiego zaplecza serwerowego nie potrzebujemy jeszcze dokumenty na tegoroczną pulę trzeba było złożyć jakoś na dniach, ale są to tony papierów. Jeśli jakoś sprawniej działalność browarbizu będzie się toczyła to pewnie zabiegał będę o dofinansowanie w przyszłym roku.
                              Last edited by ART; 12-03-2008, 14:18.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23793

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                Żeś teraz bąka puścił...
                                na Maybacha zbieram, żeby Slavoyovi oko zbielało
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎