Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Błąd poczty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #31
    lub błędnie wprowadzałeś login

    do poczty przez www podajesz tylko swój nick a przy dostępie przez program pocztowy jako login podajesz twój_nick@browar.biz
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #32
      Raczej hasło gdzieś umknęło w odmętach pamięci... Ale nic to, zostaje jeszcze program pocztowy.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #33
        no i dobrze
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          #34
          No i działa, chociaż faktycznie lepiej w domu niż w pracy.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #35
            Nie bedę zakładac nowego temtu więc daje tu....
            Problem polega na tym, że coraz częściej otrzymuję maile (na inne niz browarbizowe konto) od znajomych (zarówno z kraju jak i z zagranicy ale głównie tych drugich), że ich poczta słana do mnie jest zwracana. Pojawia się to coraz częsciej.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #36
              proszę aby w takich uzasadnionych przypadkach podsyłać szczegóły do mnie - z jakiego adresu maile wysyłane do Ciebie/Was są zwracane. coraz większe ilości spamu wysyłanego ze szczególnie popularnych zagranicznych serwerów pocztowych a także z niezabezpieczonych komputerów często bez wiedzy ich posiadaczy - niestety zmuszają do dość drastycznych działań.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #37
                W ciągu osostnich dni nie dochodziły do mnie maile z domen:
                @aol.com
                @cogeco.ca

                Były tez conajmniej dwie litewskie ale niestety pamiętam tylko jedną....
                @iti.lt

                Co do spamu to przychodzą mi na pocztę naprawdę męczące ilości
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #38
                  prosiłem o szczegóły do mnie co znaczy nie na forum, tylko na PW, EMAIL, i do tego prosiłem o adresy nadawców, same domeny mnie nie interesują jakoś szczególnie, bo na aolu są miliony kont, z czego duży procent spamerskich

                  nasz serwer odfiltrowuje kilka(naście) tysięcy przesyłek spamerskich dziennie - zanim jeszcze trafią do adresatów w browarbizie, poza tym proponuję korzystać z narzędzi antyspamowych w swoich "klientach pocztowych", korzystam z nietoperka z wtyczką antyspamową i jakoś to idzie, choć codziennie prześlizgnie się kilka maili (z około setki).
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #39
                    Z innej beczki: odkąd nie jestem premiumem, nie mam skrzynki mailowej. Ostatnio jedna osoba zapomniała o tym i wysłała mi mejla, a po iluś dniach zaczęła się dobijać innymi drogami o odpowiedź, bo nie dostała info zwrotnej, że adres cyborg_marcel [] browar.biz już nie istnieje.
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #40
                      może uznała przesyłki z browarbizu jako spam i nie otrzymuje takich powiadomien, może uznał tak dostawca usług pocztowych tej osoby - trudno mi to orzec. Twojego konta nie ma od momentu kiedy zeń zrezygnowałaś. a listy wracają z adnotacją Sorry, no mailbox here by that name.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        może uznała przesyłki z browarbizu jako spam i nie otrzymuje takich powiadomien, może uznał tak dostawca usług pocztowych tej osoby - trudno mi to orzec. Twojego konta nie ma od momentu kiedy zeń zrezygnowałaś. a listy wracają z adnotacją Sorry, no mailbox here by that name.
                        Toteż napisałam, że nie mam skrzynki na Browarze. Tylko że mimo mojej kilkunastotygodniowej adnotacji w podpisie, czasem może się zdarzyć komuś zapomnieć... To była osoba z tego forum, więc na uznanie za spam są nikłe szanse. Nic to - tylko sygnalizuję, że coś takiego miało miejsce.
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #42
                          ok, rozumiem, nie mniej jednak trudno mi sprawdzić tak ogólnikowo opisany problem, gdzie nie mam praktycznie żadnego punktu zaczepienia: nie ma skrzynki na serwerze, nie znam adresu nadawcy i do tego nie ma kounikatu zwrotnego z serwera z powodu który jest trudny do ustalenia ze względu na mnogość możliwych scenariuszy...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎