Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przechmieliny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Przechmieliny

    1. Nie mogę znaleźć regulaminu "przechmielin". Gdzieś coś było, ale wyszukiwarka na proste hasło nie może nic odkopać
    2. Jak przez mgłę pamiętam, że teksty mieały być kasowane po dwóch tygodniach. Póki co - nie są. wydaje mi się, że jeśli się je usuwa z jakiegoś tematu - to wypadałoby je wywalić całkiem, a nie zepchnąć na bok, aby tam się bujały i psuły krew.
    3. Po zapoznaniu się z całokształtem "Przechmielin", moja opinia jest taka - przedsięwzięcie to jest zbędne, poniewaz teksty, które tam się znajdują, w ogromnej większości nigdy nie powinny zjawić się na forum.
    4. W związku z powyższy,m poniewaz próbujemy:
    - dbać o wysoki poziom merytoryczny forum,
    - ortografię,
    - grzeczność i kulturę osobistą,
    proponuję zlikwodować dział "Przechmieliny" i zastąpić to cenzurą, stosowaną arbitralnie przez moderatorów. Przy czym, zanim ktoś podniesie jazgot - nie cenzurą prewencyjną, jak bywał drzewiej [ustawa o kontroli publikacji i widowisk, art....], tylko cenzurą post factum.

    Aby dać właściwy przykład, złożę deklarację: upoważniam moderatorów Forum Browar.biz do jednoznacznego i ostaecznego usuwania moich wypowiedzi, godzących w dobre imę, smak i poglądy innych osób i grup społecznych.
    Podpis (-) nieczytelny

  • #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    1. Nie mogę znaleźć regulaminu "przechmielin". Gdzieś coś było, ale wyszukiwarka na proste hasło nie może nic odkopać
    2. Jak przez mgłę pamiętam, że teksty mieały być kasowane po dwóch tygodniach. Póki co - nie są. wydaje mi się, że jeśli się je usuwa z jakiegoś tematu - to wypadałoby je wywalić całkiem, a nie zepchnąć na bok, aby tam się bujały i psuły krew.
    3. Po zapoznaniu się z całokształtem "Przechmielin", moja opinia jest taka - przedsięwzięcie to jest zbędne, poniewaz teksty, które tam się znajdują, w ogromnej większości nigdy nie powinny zjawić się na forum.
    4. W związku z powyższy,m poniewaz próbujemy:
    - dbać o wysoki poziom merytoryczny forum,
    - ortografię,
    - grzeczność i kulturę osobistą,
    proponuję zlikwodować dział "Przechmieliny" i zastąpić to cenzurą, stosowaną arbitralnie przez moderatorów. Przy czym, zanim ktoś podniesie jazgot - nie cenzurą prewencyjną, jak bywał drzewiej [ustawa o kontroli publikacji i widowisk, art....], tylko cenzurą post factum.

    Aby dać właściwy przykład, złożę deklarację: upoważniam moderatorów Forum Browar.biz do jednoznacznego i ostaecznego usuwania moich wypowiedzi, godzących w dobre imę, smak i poglądy innych osób i grup społecznych.
    Podpis (-) nieczytelny
    Krzyś opanuj się, nie jesteś sam na tym łez padole...pomogie ci, daj łape, bońć spokojny, damy se rade. Jakby co to: Wypijmy za błędy, za błędy na górze...Keep smiling, jutro będzie nowy dzień, lepszy.

    Comment

    • Ark
      .
      • 04-2003
      • 414

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
      Krzyś opanuj się, (ciach) bońć spokojny, (ciach)
      Czarno to widzę
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        #4
        Bońć co bońć Krzysiu na razie ma luz.....
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Chyba w rowerze

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Przechmieliny ogólnie byłyby ok gdyby wątki, które tam wylądują były naprawdę usuwane i nie po 14 dniach ale np po 7 lub nawet jeszcze krócej
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              w kolejce są dalsze usprawnienia działu - tak jak automat kasujący posty / wątki po określonym czasie. Zresztą jak mnie nie ma lub mam inne (zwykle i tak ważniejsze dla Was) sprawy do wykonania to nie zajmuję się mniej istotnymi rzeczami. proszę o cierpliwość.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Nieśmiało przypominam o koncepcji usuwania - chyba że plan się zmienił i wszystko to ma zostać na pośmiewisko następnych pokoleń.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  dziękuję ślicznie za przypomnienie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Wiesz, jestem tym żywotnie zaintersowany - w końcu najwięcej tam moich tekstów...

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                      Wiesz, jestem tym żywotnie zaintersowany - w końcu najwięcej tam moich tekstów...
                      To może pora zacząć się trochę kontrolować, żeby nie przysparzać pracy Adminowi?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Po raz kolejny przypominam o "przechmielinach". Jeżeli te teksdy mają tam tkwić po wsze czasy, to po co w ogóle je wycinać z tematów?. Dla jasności - temat na forum BA, o cenach, został całkowicie wycięty bez słowa tłumaczenia. Polecam przemyślenie tej aluzjii.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          ja pierdykam, jak będę miał czas to zrobię to co pisałem wcześniej. na razie tego czasu nie mam.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • mjp
                            † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
                            • 02-2004
                            • 954

                            #14
                            Arcie, zrób Krzysia moderatorem działu Przechmieliny i niech sam dba o porządek....
                            Maciek
                            Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Po co post DJ_Mefffa trafił do przechmielin? żeby łatwiej było go znaleźć?

                              Jak dla mnie jest to śmieć, który powinien NATYCHMIAST wylecieć z forum.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎