Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Serwis nie z gumy, rzecz o zdjęciach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    Serwis nie z gumy, rzecz o zdjęciach

    Wyjdzie na to że się czepiam, ale Boku błagam - BARDZO proszę o nie wklejanie ton zdjęć jednego obiektu, który przy okazji nie charakteryzuje się czymś oryginalnym, a zdjęcia do artystycznych jak na razie nie należą - piszę nie tylko o tym sklepie. Pomimo że serwis jest wirtualny to koszty jego utrzymanie są realne.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    #2
    Drogi ART - cie!!! Mam jeszcze w pamięci Twoje słowa w "Browar Szopienice" w którym to temacie zapewniałeś mnie o prawie nieograniczonych możliwościach dotyczących zdjęć. Nie przypuszczałem, że tak szybko wyczerpię swój limit. Proszę potraktuj to z uśmiechem, a ja zastosuję się do Twoich wskazań. Zawsze uważałem, że obrazem można przekazać 90% więcej informacji, aniżeli w sposób tradycyjny.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #3
      oczywiście - fizycznie można wrzucać tysiące fotek - ja jednak proszę aby przedstawiały coś konkretnego, przydatnego i były na temat - jak weźmiemy powyższy przykład - do czego ma służyć druga fotka, poza pokazaniem brudnego chodnika który dominuje w ujęciu? Jeśli np. w knajpie jest telewizor - to po co trzaskać mu zdjęcie - nie wystarczy napisać że jest tam odbiornik?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Wydzieliłam wam chłopaki dyskusje o zdjęciach z tego tematu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
          Wydzieliłam wam chłopaki dyskusje o zdjęciach z tego tematu.
          Odważna jesteś, Artowi przesunęłaś temat. A odnośnie zdjęć to Art tu (wyjątkowo ) ma rację. To samo wejście czy okna można pokazywać na kilkaset sposobów, pytanie tylko po co?
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Maremali
            Senior
            • 05-2002
            • 1953

            #6
            Może Boku chciał w ten sposób pokazać jak duży jest ten sklep a tak nawiasem mówiąc po co komu zdjęcia sklepów, czyżby Ślązacy po samym adresie nie potrafili znaleźć danego lokum.
            Last edited by Maremali; 26-11-2005, 12:18.
            http://maremali.web-album.org/

            Comment

            • boku
              Senior
              • 09-2002
              • 444

              #7
              Nareszcie jakieś konkrety. Postaram się wytłumaczyć. Wszystkie bloki to prostopadłościany. Tutaj na ulicy Chopina mamy przykład, że i w tych warunkach można trochę to zmienić. Proszę zwrócić uwagę na występy na pierwszym piętrze. Z jednej strony trzy z drugiej jeden. Tam właśnie jest umiejscowiony klub z piwem. Proszę wyobrazić sobie jak się patrzy z takiego okna. Z trzeciej strony, której nie będzie już na fotografii jest zewnętrzna klatka schodowa, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię. Ciągnie się ona do drugiego piętra, ale nawet nie staram się tego opisać. Sytuacja taka mogła mieć miejsce dlatego, że ten blok nie miał z tej strony okien. Odnosząc się do fotografii z telewizorem moim celem było zwrócenie uwagi na wysokość umieszczenia telewizora. Według mnie sufit znajduje się ponad 4 metry nad ziemią. Ile razy spotyka się przeciętny człowiek z taką sytuacją. Ponadto na tym zdjęciu podkreśliłem wielkość okna. Wiedząc, że to duży telewizor zaczynamy pojmować jak duże jest to pomieszczenie. Jeszcze długo mógłbym opisywać to co znajduje się na tych zdjęciach, ale rozumiejąc maksymę "patrzą, a nie widzą" zgodzam się na niezamieszczanie fotografii.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
                Jeszcze długo mógłbym opisywać to co znajduje się na tych zdjęciach, ale rozumiejąc maksymę "patrzą, a nie widzą" zgodzam się na niezamieszczanie fotografii.
                Podobnie rozumuję maksymę "czytają, a nie rozumieją".
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Dreamer
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1576

                  #9
                  A mnie się podoba, że

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
                  jak będę oddawał butelki może uda mi się ją (super fajną ekspedientkę - przyp. czyt.) namówić na fotkę.
                  Wiadomo, ile butelek trzeba oddać, żeby zrobić sobie taką fotkę ?
                  Blog: Piwna Brytania

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎