Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • granat862
    Senior
    • 12-2004
    • 945

    Potwierdzam u mnie w końcu podaje obecna godzine
    Dzieki ART
    Twoje
    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      Może było to już wyjaśniane w tym temacie, ale, sorry ja trochę nie kumaty, kilkanaście stron, nie wiem, jak odszukać to, co mnie interesuje. A konkretnie - jak odszukać swoje dane sprzed 2007r.?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23811

        na stronie http://www.browar.biz/forum/usercp7.php?nast=stat2 wybierz rok.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Kolesław
          Senior
          • 03-2004
          • 1130

          Dzięki, ale nie chodzi mi o dane statystyczne, lecz szczegółowe - konkretne piwo w konkretnym dniu. To co występuje pod hasłem "Wszystkie". Te wszystkie są tylko z bieżącego roku. W ogóle da się?

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            U mnie funkcjonuje to tak : w obecnym DP mam wszystkie piwa z lat 2007 i 2006 ( łącznie, bez rozdziału na poszczególne lata). natomiast jesli chce podejrzeć wczesniejsze wpisy to wchodze na stary DP i tam mam analogiczny spis wypitych piw z lat 2005 i 2004 - czyli wszystkich jakie dotychczas mam odnotowane w DP.

            Comment

            • Kolesław
              Senior
              • 03-2004
              • 1130

              No tak, wystarczyło wejść w stary DP. Tam mam piwa z 2005 r. Takie proste. No to Dzięki.

              Comment

              • gauka
                Junior
                • 02-2004
                • 28

                dziennik piwny

                Korzystam z dziennika od 3 dni, a on mi wylicza wszystko w skali miesiąca. Znaczy - w sumie w 3 dni wypiłem niespełna 7 piw, a on mi wyliczył, że dziennie wydaję kiladziesiąt groszy na piwo, a moja średnia to 0,22 piwa na dzien, jak to, skoro wypijałem ponad 2 piwa dziennie. Dodatkowo nie ma możliwości regulowania ceny. Jeśli wypiję pół piwa, muszę sam wyliczyć ile kosztowało to 0.25 piwa. to tyle. brak mi też ocen, ale to można ująć w uwagach.

                Comment

                • ziomal-111
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 288

                  Drogi ARTcie Jest mozliwość wyzerowania licznika w Dp i rozpoczęcia liczenia od nowa? Tak sie składa ze ide do wojska 2 sierpnia i jest niemozliwoscią zebym był na bierząco z wypitymi piwkami, a mało mozliwe jest zebym sobie gdzies te piwa zapisywał. Wiec mam pytanie czy jest mozliwe wyzerowanie licznika i prowadzenie go od np 1 wrzesnia 2007 bez ponownego rejestrowania na innym loginie

                  Czekam na odp
                  Browar gawron to witaminy!!

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23811

                    nie ma takiej możliwości. ale to chyba nie problem, bo przecież w wojsku nie pija się piwa...
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • ziomal-111
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 288

                      A tego to nie wiem Nigdy nie byłem
                      Zawsze są stałki, przepustki itp.

                      No szkoda ze nie można. Jakoś to przeboleje.
                      Browar gawron to witaminy!!

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        nie ma takiej możliwości. ale to chyba nie problem, bo przecież w wojsku nie pija się piwa...
                        To zależy czy oficjalnie, czy nie oficjalnie.
                        Ja tam z doświadczenia wiem, że piwo służy piwu, a piwo wojsku
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1955

                          Dlaczego w dzienniku piwnym jest jeszcze Serbia razem z Czarnogórą?
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23811

                            pewnie dlatego, że przy wprowadzaniu opcji wyboru kraju w DP był to stan faktyczny. po referendum uniezależniającym Montenegro od Serbii ja nie skojarzyłem by to poprawić, ale i nikt się nie pokwapił do tej pory by mi to zgłosić i tak zostało. teraz poprawiłem.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              Od około dwóch tygodni chyba jakaś zmiana jest w opcji "kolejne piwo takie samo". Jest mniejszy panel - m.in. nie można zmienic godziny. Efekt - przynajmniej u mnie - jest taki, że wszystkie kolejne piwa mam przypisane do godziny 00.00 niezależnie od tego, o której wpisałem pierwsze z serii. Zauważyłem to dopiero dzisiaj i sporo czasu mi zabrało przypomnienie sobie i poprawienie wpisów od 14.09, gdy tylko korzystałem z opcji "kolejne...". Czy to coś przejściowego? Czy ktoś też ma taki problem?
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23811

                                W DP nic nie było zmieniane. jak mniemam zmieniłeś sobie coś w ustawieniach dziennika.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎