Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2005 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #61
    Skoro ART jest nieugięty, to chyba faktycznie lepiej skończyć dyskusję na ten temat. Trudno. Mam natomiast nadzieję, ze akcja z petycją wypali i że w przysżłym roku będę mógł sam zagłosować na tego portera

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      #62
      konkurs jest zupełnie a-ideologiczny
      jesli tak jest to dlaczego mamy porównywać piwo dostępne gdzies tam w świecie z tymi z naszych sklepów ? Przynajmniej dla mnie ( a widac po wypowiedziach że nie tylko dla mnie ) jest to dziwne. Rozumie pomysł z apelem o wprowadzenie tego piwa na nasz rynek . To zupełnie inna sprawa , ale nie wiem po co oceniac go jako piwo z 2005 r. Ocenimy go po wprowadzeniu na NASZ rynek w kolejnym z konkursów, a skoro jest tak dobry to napewno zdobędzie wtedy dyplom.

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #63
        Ja oceniam bo spróbowałem. Bo produkowane w Polsce. I stawiam na pierwszym miejscu bo najlepsze.

        Ale oczywiscie wolałbym, żeby było do kupienia w sklepie 100 metrów od domu. Jednak zdania nie zmieniam. Jeśli admin umieścił je w plebiscycie, to ja oddaję na nie głos (gdyby było go brak to byłbym pierwszym pytającym admina dlaczego).

        Tak się składa, że tutaj Art decyduje. I dzięki mu za to
        Last edited by adam16; 01-03-2006, 23:38.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #64
          TA ma racje , dyskusje nalezy zakończyć. ART decyzji chyba nie zmieni , ale może jakiś wewnętrzny głos podpowie mu że w kolejnych konkursach trzeba zmienić formułe - piwa w Polsce uwarzone i dostępne w kraju, w myśl zasady " wspierajmy tych co o nas myślą "

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
            TA ma racje , dyskusje nalezy zakończyć. ART decyzji chyba nie zmieni , ale może jakiś wewnętrzny głos podpowie mu że w kolejnych konkursach trzeba zmienić formułe - piwa w Polsce uwarzone i dostępne w kraju, w myśl zasady " wspierajmy tych co o nas myślą "
            wesprzesz i uhonorujesz te browary co o Tobie myślą - odpowiednimi typami w plebiscycie.

            ja na pewno nie będę wprowadzał dodatkowej weryfikacji czy dane piwo było czy nie było dostępne tu czy tam, bo życia by mi na takie sprawy nie wystarczyło.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #66
              Skoro Okocim Porter jest na liście to, w sumie powinny się też znaleźć ciemniaki z Głubczyc robione na rynek niemiecki. SAAtZER Schwarzbier premium i SAAtZER Schwarzbier lager nie wspominając o piwach jasnych.

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                Crizzie drogi, cytujesz mnie podając "a zawiera piwa dostępne na rynku w 2005r." a od siebie w swoim komentarzu dodajesz "na polskim rynku" co trochę zmienia postać rzeczy - sprawa Portera okocimskiego jest kontrowersyjna, uznałem jednak że skoro piwo jest nawet w ograniczonej formie dostępne jako produkt polski to powinno być dołączone do listy. tymbardziej jeśli miałby wygrać w tej kategorii, może wpłynęłoby na decydentów z Carlsberga w wiadomej sprawie
                Ja wiedziałem, że tak będzie... - słowo "polskim" dodałem w ostatnim czytaniu przed wysłaniem posta. Miałem przeczucie, że powołasz się na sprzedaż w USA.
                Jeśli "rynek" w konkursie oznacza rynek światowy, to chyba trzeba by uwzględnić na liście inne piwa, produkowane w Polsce a sprzedawane za granicą, jeśli takie są. O, widzę, że Bakłażanek mnie wyręcza.
                Z czysto egoistycznych pobudek chciałbym, aby okocimski porter wszedł do sprzedaży w Polsce. Może nawet nagroda w plebiscycie by w jakiś sposób wpłynęła na podjęcie takiej decyzji przez władze CP. W końcu ja też mogę zagłosować na to piwo, chociaż go nie piłem...

                Comment

                • remfire
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 1334

                  #68
                  Nie wiem czy dobrze odbieram przesłanie płynące z niektórych wypowiedzi - dla dobra sprawy mamy głosować na piwa których nie piliśmy ?

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                    W końcu ja też mogę zagłosować na to piwo, chociaż go nie piłem...
                    To myślę, żart, przecież to by było, delikatnie mówiąc, nadużycie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • crizz
                      ...
                      • 02-2003
                      • 1255

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      To myślę, żart, przecież to by było, delikatnie mówiąc, nadużycie
                      Może nie żart, a zwrócenie uwagi na problem, który może się pojawić. Teoretyczna sytuacja - piwa na polskim rynku nie ma, a zdobywa nagrodę w plebiscycie. Kto uzna taki wynik za wiarygodny? ART nie ma wpływu na to, jak klikamy. A każda "zmowa" Forumowiczów może mieć wpływ na wynik. Jeśli będzie dotyczyła piwa dostępnego w Polsce, to nikt nie podważy takiego wyniku, nie będzie miał argumentów. Ale w przypadku piwa, które można kupić tylko w Stanach... trudno będzie to wytłumaczyć.
                      Oczywiście nie będę na tego portera głosował, bo moim zdaniem nie powinno go być na liście.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek
                        Skoro Okocim Porter jest na liście to, w sumie powinny się też znaleźć ciemniaki z Głubczyc robione na rynek niemiecki. SAAtZER Schwarzbier premium i SAAtZER Schwarzbier lager nie wspominając o piwach jasnych.
                        była wywieszona lista piw i nie zgłaszano uwag w tym i porterowym przypadku. jeśli ktoś by opisywał wspomniane piwa w dziale Piwo-konkretnie na pewno znalazłyby się w zestawie. nikt jednak nie zgłaszał takiego zapotrzebowania a moja wiedza w tym temacie ogranicza się do tego iż istnieją etykiety piw o których wspominasz a ich dostępność w sprzedaży w 2005r. jest mi zupełnie nieznana.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23805

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crizz
                          Może nie żart, a zwrócenie uwagi na problem, który może się pojawić. Teoretyczna sytuacja - piwa na polskim rynku nie ma, a zdobywa nagrodę w plebiscycie. Kto uzna taki wynik za wiarygodny? ART nie ma wpływu na to, jak klikamy. A każda "zmowa" Forumowiczów może mieć wpływ na wynik. Jeśli będzie dotyczyła piwa dostępnego w Polsce, to nikt nie podważy takiego wyniku, nie będzie miał argumentów. Ale w przypadku piwa, które można kupić tylko w Stanach... trudno będzie to wytłumaczyć.
                          Oczywiście nie będę na tego portera głosował, bo moim zdaniem nie powinno go być na liście.
                          zianie nienawiścią, zmowy, etc.

                          nie powiem coraz lepiej okreslacie praktycznie nieistniejące zjawiska na forum.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23805

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
                            Nie wiem czy dobrze odbieram przesłanie płynące z niektórych wypowiedzi - dla dobra sprawy mamy głosować na piwa których nie piliśmy ?
                            w ramach rozluźnienia, równie marny kawał sytuacyjny: dla dobra sprawy od głosowania odsunie się wszystkich z nickami na literę R
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Pinio74
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 3881

                              #74
                              Zgadzam się z ARTem. Po to była wcześniej dostępna lista piw, żeby zgłaszać ewentualne uwagi. Teraz zostawmy tak, jak jest.
                              Sam portera okocimskiego nie piłem, jest pewnie dobry, ale nie chciałbym, żeby wygrał w plebiscycie w kategorii porterów. Właśnie dlatego, że jest niedostępny w sprzedaży w Polsce. Osobiście nie wierzę, aby taka nagroda coś zmieniła w sposobie myślenia decydentów w Carlsbergu, a wręcz przeciwnie: "zobaczcie nie ma tego piwa w Polsce, a i tak wygrywa plebiscyty..."
                              BIRRARE HUMANUM EST

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                #75
                                Mam pytanie do Arta, może trywialne, ale wolę sie upewnić. Ja swoje głosy oddałem przed 1 marca (chyba w poniedziałek 27 lutego) i rozumiem, że będą one uwzględnione, mimo, że oficjalny start plebiscytu był później?
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎