Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Braki w sklepiku:(

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #61
    A moze nieoplaca sie? Za maly rynek jeszcze?
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #62
      na pszeniczny też skończyła się promocja
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        generalnie sprawa przedstawia się o tyle sensownie, że można na tym zarobić - także oferując przyjazne ceny. moja luźna propozycja współpracy zakłada że z mojej strony mogę zaoferować dostęp do rynku zbytu, kontakty, zaplecze informatyczne i promocję wewnątrzbrowarbizową - resztą, czyli generalnie logistyką (bliskość Opola nie jest tu w zasadzie konieczna) musiałaby się zająć druga (poważnie to traktująca) strona.
        Ponieważ sesję zakończyłem wczoraj nawet całkiem pomyslnie a w tzw. "międzyczasie" kilka osób zastanawiało się nad ewentualną współpracą - prosiłbym te osoby które się do mnie zgłosiły jak i te które rozważały taką opcję o aby do końca tygodnia skonkretyzowały swoje stanowisko - oczywiście nie chodzi mi tu o licytowanie się - tylko określenie czy jesteście poważnie zainteresowani taką współpracą i jakimi "możliwościami" dysponujecie aby się tym zająć.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          Ponieważ sesję zakończyłem wczoraj nawet całkiem pomyslnie a w tzw. "międzyczasie" kilka osób zastanawiało się nad ewentualną współpracą - prosiłbym te osoby które się do mnie zgłosiły jak i te które rozważały taką opcję o aby do końca tygodnia skonkretyzowały swoje stanowisko - oczywiście nie chodzi mi tu o licytowanie się - tylko określenie czy jesteście poważnie zainteresowani taką współpracą i jakimi "możliwościami" dysponujecie aby się tym zająć.
          trochę naPeWuowałem się z kilkoma osobami i po ciężkim główkowaniu (bynajmniej nie a'la Zizu ) udało mi się wybrać osobę, która tchnie w sklepik dla piwowarów nowe życie, nowe pomysły i mam nadzieję jego lepszą realizację niż moja. O szczegółach - napiszę w stosownym czasie

          dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Piwowar
            Senior
            • 05-2001
            • 2543

            #65
            Słód można też sprowadzać z Niemiec, w czym mógłbym być ewentualnie pomocny, ale zdaje się że już z Arturem kiedyś na ten temat rozmawiałem i jednak były różnice w cenie w porównaniu ze słodem krajowym.
            Archiwum piwne

            Poznaj
            http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
            Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              trochę naPeWuowałem się z kilkoma osobami i po ciężkim główkowaniu (bynajmniej nie a'la Zizu ) udało mi się wybrać osobę, która tchnie w sklepik dla piwowarów nowe życie, nowe pomysły i mam nadzieję jego lepszą realizację niż moja. O szczegółach - napiszę w stosownym czasie

              dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.
              tymczasem już prawie wszystko dograne, mam nadzieję że od jutra będzie można spokojnie się zaopatrywać znowu w różnorakie asortymenta piwowarskie.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                #67
                Nie mogę sie doczekać

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #68
                  W sklepiku znów można zakupić podstawowe słody
                  Last edited by Shlangbaum; 02-09-2006, 19:42.

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #69
                    Permanentne braki czegokolwiek w sklepiku zaczynają być coraz bardziej irytujące

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #70
                      od dłuższego czasu czekam na swoje kapsle
                      pytałem także kiedy będzie dostępna pewna książka, niestety nie dostałem odpowiedzi
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        od dłuższego czasu czekam na swoje kapsle
                        pytałem także kiedy będzie dostępna pewna książka, niestety nie dostałem odpowiedzi
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Permanentne braki czegokolwiek w sklepiku zaczynają być coraz bardziej irytujące
                        Następujące towary: słód pilzneński i karmelowy jasny, kapsle, chmiel są od kilkunastu tygodni zamówione i w większości opłacone. Dostawcy niestety się nie wywiązują, w związku z czym i ja nie mogę wysłać pewnych rzeczy. Dziś na przykład po raz kolejny zapewniono mnie, że chmiel i kapsle zostaną wysłane jutro, co będzie, zobaczymy.
                        Last edited by Shlangbaum; 21-06-2007, 16:06.

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                          pytałem także kiedy będzie dostępna pewna książka, niestety nie dostałem odpowiedzi
                          Prosiłbym o podanie daty wysłania maila, bo szukam go w skrzynce od 10 minut i nie mogę go odnaleźć

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum Wyświetlenie odpowiedzi
                            Prosiłbym o podanie daty wysłania maila, bo szukam go w skrzynce od 10 minut i nie mogę go odnaleźć
                            Po kolejnych dziesieciu minutach znalazłem pytanie na PW. Maila o tej treści nie było. Przepraszam przeoczyłem.

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎