Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podpisy / sygnaturki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    muszę przyznać że już wiele dup zamieszkało w mojej komiurce.
    A chcesz wiedzeć ile - wiesz czego - w mojej.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
      O kurde...
      Wielkie i zdecydowane APUD!
      Jak komuś sygnatury przeszkadzają, nic nie stoi na przeszkodzie wyłączyć. Jest wiele for (wcale nie takich "szczeniackich"), gdzie ludziska wrzucają w sygnatury całe bannery i admini jakoś nie pomstują tak na to. Komu się nie podoba - wyłacza w opcjach.
      A może wogóle forum browaru przenieść na Usenet?
      problem jest w tym, że przeszkadzają tylko niektóre sygnaturki, gdzie ewidentnie przesadzono - emanacją pstrokatości, wielkością fontu, wieloliniowością, etc. a najbardziej wkurza to gdy wypowiedź ma tylko kilka wyrazów, a potem następuje ogromny podpis. kilka wyrazów i znów - pstrokaty podpis.

      wyłączenie wszystkich podpisów w opcjach jest nieadekwatne, bo mnie akurat interesuje co tam ludzie polecają, tyle że nie w choinkowy sposób.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        problem jest w tym, że przeszkadzają tylko niektóre sygnaturki, gdzie ewidentnie przesadzono - emanacją pstrokatości, wielkością fontu, wieloliniowością, etc. a najbardziej wkurza to gdy wypowiedź ma tylko kilka wyrazów, a potem następuje ogromny podpis. kilka wyrazów i znów - pstrokaty podpis.
        Niestety to kwestia gustu i albo zostaną wprowadzone jakieś szablony albo mamy demokrację.

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        wyłączenie wszystkich podpisów w opcjach jest nieadekwatne, bo mnie akurat interesuje co tam ludzie polecają, tyle że nie w choinkowy sposób.
        Musiał byś wprowadzić opcje: osoby z ignorowanymi sygnaturami.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎