Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pogrubiamy ceny w sklepie browaru

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pijak
    Senior
    • 10-2002
    • 170

    #31
    Wiem czym jest Premium Użytkownik. Mnie jednak chodziło o dodatkowy sponsoring tych co mają tylko dużo do powiedzenia. Wierzę jednak że szybko wykupią te feralne biowinowe gadżety by zadać kłam moim słowom

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pijak
      Całą moja wypowiedź do której się odnosisz jest skierowana do Arta. Jak słusznie zauważyłaś Schlangbaum swoje już powiedział(nic dodać nic ująć). Nie dokońca więc rozumiem czemu powtarzasz innych argumenty ubierając je w inne słowa. Czyżbyś nie zdażyła zaistnieć wczoraj w dyskusji?(to apropos bicia piany...)
      Słuchaj Pijaku drogi nie zdążyłam i dlatego właśnie się wypowiadam. Ty najwidoczniej tym tematem też postanowiłeś zaistnieć.......... no i Ci się udało nabić trochę niepotrzebnej piany.

      Nie wiem po co Art miałby robić zakupy w Biowinie skoro juz nie prowadzimy sklepiku.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • WES
        Senior
        • 11-2003
        • 111

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
        nie kupuję w WESie odkąd zrobił pewne świństwo.
        Czy mógłbyś wrazić się jaśniej?
        -
        Wspiera i rozwija Piwowarstwo Amatorskie

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #34
          Mam wniosek formalny:

          Czy skoro Pijak otrzymał odpowiedź na swoje wątpliwości, to czy można wątek zamknąć, by kolejni forumowicze uniknęli konfliktów o pietruszkę ?

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • Pijak
            Senior
            • 10-2002
            • 170

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
            Słuchaj Pijaku drogi nie zdążyłam i dlatego właśnie się wypowiadam. Ty najwidoczniej tym tematem też postanowiłeś zaistnieć.......... no i Ci się udało nabić trochę niepotrzebnej piany.

            Nie wiem po co Art miałby robić zakupy w Biowinie skoro juz nie prowadzimy sklepiku.
            Wybacz miła Maggyk lecz wnioski twoje mylne są .Ja istnieję w dziale piwo konkretnie wzbogacając bazę piw australijskich,Wyznając zasadę że ilość wygenerowanych postów, wcale nie przekłada się na ich jakość
            Powtórzę Ci słowa na które odpowiadałem
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Art
            Mogę co najwyżej wspomnieć o tym, że zamówianie w Biowinie to loteria. Nawet będąc w siedzibie firmy, nie wiadomo czy coś się da zakupić (piszę o zakupach hurtowych lub do dalszej odsprzedaży).
            . Nazwisko handlowca zaś może się Schlangabaumowi przydać.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              Mam wniosek formalny:

              Czy skoro Pijak otrzymał odpowiedź na swoje wątpliwości, to czy można wątek zamknąć, by kolejni forumowicze uniknęli konfliktów o pietruszkę ?
              MOżna

              O pietruszce zatem proszę już na PW, sprawa została opisana, wyjaśniona, pozamiatania, wystarczy również już bicia piany ze stron wszelakich.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎