Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec sklepu Piwowar.biz ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Damien
    Junior
    • 08-2007
    • 16

    Koniec sklepu Piwowar.biz ?

    Witam

    Zauważyłem pewne problemy ze sklepem browar.biz. Otóż moja przesyłka rzekomo idzie do mnie już od 3 tygodni. Po licznych próbach negocjacji oto wiadomość jaką dostałem od Pana Marcina Konika nr tel. 692 248 913 ( telefon firmowy sklepu browar.biz)

    "Otrzyma Pan zwrot pieniędzy, nie jestem złodziejem. Moja firma zamyka wlasnie interes i sie rozwiazuję. Zgodnie z regulaminem sklepu mielismy 7 dni na rozpatrzenie reklamacji i 14 dni na zwrot pieniędzy"

    Zamowienie zlozylem 5 sierpnia i nadal czekam na ten zwrot pieniedzy ale esencją sprawy jest raczej informacja o rozwiazaniu firmy Pana Marcina. Jak do tej pory to on prowadzil sklep, czyżby to koniec browar.biz ? Może ktoś inny przejmie jego obowiązki. W kazdym razie dopuki tak sie nie stanie nie polecam sklepu w obecnej postaci.

    Na razie szczegolow mojej transakcji z Panem Marcinem nie będę zamieszczał. Czekam na owy zwrot pieniedzy do 27 sierpnia. Po tym czasie podejme zdecydowane kroki prawne, a szczegoly z pewnoscia zamieszcze na forum.
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Marcin prowadzi sklep Piwowar.biz, a nie Browar.biz
    MM961
    4:-)

    Comment

    • Damien
      Junior
      • 08-2007
      • 16

      #3
      Przepraszam moja pomylka. W temacie powinno byc :

      Koniec sklepu piwowar.biz ?

      Comment

      • DanielJakubowski
        Senior
        • 12-2005
        • 791

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Damien Wyświetlenie odpowiedzi

        "Otrzyma Pan zwrot pieniędzy, nie jestem złodziejem. Moja firma zamyka wlasnie interes i sie rozwiazuję. Zgodnie z regulaminem sklepu mielismy 7 dni na rozpatrzenie reklamacji i 14 dni na zwrot pieniędzy"
        Widzę, że nie jestem pierwszym niezadowolonym z działania sklepu piwowar.biz. Ja zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy nie dostałem do tej pory. Zamówienie składałem w ...marcu. Piwowar.biz zalega mi 172,03 zł.

        Nie chciałem takich spraw roztrząsać na forum, ale Marcin nie odpowiada na PW. Teraz dodatkowo "zamyka interes" więc myślę, że jest to ostatni moment na "wyszarpanie" tego co moje. Ostatnią wiadomość z deklaracją zwrotu kasy otrzymałem od niego 4 czerwca. Do tej pory należności nie wpłynęły na moje konto.

        Dodam jeszcze, że tamto zamówienie złożyłem właśnie w piwowar.biz nie ze względu na niskie ceny (browamator miał taniej) a z "sentymentu(?)". Jako PU czuję się bardzo doceniony.
        Pozdrawiam
        dj

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          No niezłe jaja. Jedyny sklep, w którym nie zamówiłam do tej pory produktów z nagród na WWP. No to już chyba sobie nie zamówię
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            #6
            Dziwne tym bardziej, że skoro zamyka interes to dlaczego cały czas można składać zamówienia?
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Damien
              Junior
              • 08-2007
              • 16

              #7
              Proponuję złożyć wspólny pozew na Policje. Wziąć Pana Marcina za rogi. Właśnie zbieram materiał dowodowy w postaci maili, rozmów telefonicznych, sms, potwierdzenia zamówienia, danych kontaktowych firmy i Marcina Konika. Wygląda na to, że Pan Konik jest po prostu oszustem i nie mam zamiaru puścić tego płazem. Moja kwota 297 zł kwalifikuje się już do wszczecia postępowania a te dodatkowe 172 zł to już recydywa względem oszustwa.

              Comment

              • Maidenowiec
                Senior
                • 07-2004
                • 2287

                #8
                Człowieku, daj spokój. Marcin jest akurat przemiłym człowiekiem i chyba ostatnie co mu można zarzucić to oszustwa, a już na pewno próba wyłudzenia całych 297pln. Jeszcze jest sierpień, poczta potrafi bardzo ładnie działać. Nie wierzę, że nie możesz normalnie i kulturalnie tego załatwić, a nie od razu rejwach, gewałt i donos na policję, bez przesady.
                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                Thou shallt not spilleth thy beer!

                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  Tak na marginesie - pozwów nie składa się na policji.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Człowieku, daj spokój. Marcin jest akurat przemiłym człowiekiem i chyba ostatnie co mu można zarzucić to oszustwa, a już na pewno próba wyłudzenia całych 297pln.
                    Dokładnie, źle się dzieje, ale Marcin to na pewno nie oszust, zatem wyluzujcie i poczekajcie - widocznie ma jakieś kłopoty.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • dzidek1960
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 1548

                      #11
                      W takiej sytuacji trochę mnie dziwi, że nikt nie interweniował u Arta. Przecięż to jego forum a piwowar.biz jest tylko jego częścią i nie chce mi się wierzyć aby Art w takiej sytuacji nie mógł go zamknąć. Chyba zostawił sobie taką furtkę przy konstruowaniu umowy z Marcinem. Z drugiej strony to nie we wszystko chce mi się wierzyć co napisał Damien, wygląda mi on na w gorącej wodzie kąpanego. Chociaż potwierdza to DanielJakubowski. Coś tu jest nie tego, ktoś chyba będzie się musiał tu wytłumaczyć.
                      "Ma jednak kraj polski napój warzony
                      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                      wybornym smakiem"
                      Jan Długosz, Historie Piwne
                      Moja strona www w początkowym okresie budowy

                      Comment

                      • Damien
                        Junior
                        • 08-2007
                        • 16

                        #12
                        Przykro mi, że to spotkało ... Właśnie mnie
                        Nie znam osobiście Marcina i w sumie nie obchodzą mnie jego problemy. Albo prowadzi się firmę albo nie. Dla mnie to jest zwykłe oszustwo. Negocjuje z nim już od 09 sierpnia. Najpierw o wysyłkę, teraz o zwrot pieniędzy. Byłem zapewniany przez niego już kilka razy o wysyłce, poźniej o zwrocie gotówki. Nie mogę się do niego dodzwonić, na maile nie odpowiada. Poprosiłem nawet ARTa o pomoc w kontakcie z nim. Jestem człowiekiem ugodowym ale miarka się przebrała.

                        ps pozew do sądu. Złożenie doniesienia o oszustwo na policji . W każdym razie zastanowie się jak wyrwać swoją kase od tego pełnego miłości, ciepła i wyrozumiałości Marcina Konika. Dla co niektórych to spoko gość, dla mnie jak i innych oszukanych zostanie po prostu draniem, który likwidując sklep nadal pozwala na składanie zamówień a do tego nie wywiązuje się z regulaminu sklepu, pod którym sam się podpisuje.
                        Od 05 sierpnia dostałem już 2 wieksze zamowienia z browamatora, niestety piwowar.biz po prostu leci sobie w kulki.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Tak żeby było jasne:

                          Za porozumieniem stron roziązuję umowę z ART'em. Żaden z nas nie informował o tym jeszcze na forum. Skoro sprawa sama wypłynęła i zostało powiedziane A, powiem B:

                          Z dniem 31 sierpnia przestanę prowadzić ten sklep. Powodem rozwiązania umowy (na moją prośbę) jest fakt, że ze względów osobistych nie jestem mu w stanie poświęcać wiele czasu. Stan marazmu trwa od kilku miesięcy i pierwszą odsłonę tego stanu poznała Marusia podczas ostatnich WWP.

                          Efektem źle prowadzonego w ostatnim czasie sklepu są:
                          -poważne opóźnienia wysyłki (towarów zakupionych, jak i nagród w różnych konkursach)
                          -brak kontaktu ze mną
                          -poważne braki na sklepie


                          Co do Damiana: proszę sprawdzić pocztę i obejrzeć w załączniku dowód przelania pieniędzy. System elixir, który działa w polskiej bankowości nie pozwala na natychmiastowość przelewów między większością banków.
                          Co do Daniela Jakubowskiego: proszę sprawdzić PW.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            #14
                            Spodziewałem się tego, że moich kapsli nie ujrzę na oczy
                            Last edited by peter007; 25-08-2007, 17:09.
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • Damien
                              Junior
                              • 08-2007
                              • 16

                              #15
                              Dostałem mail i czekam na wpłatę. . Od samego poczatku byłem za ugodą, a skoro ma do niej dojść to z mojej strony to wszystko. Interesowały mnie jedynie sprawy transakcji wyłączając powody osobiste.
                              Pozdrawiam i życzę szczęścia na nowej drodze zawodowej.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎