Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo roku 2007 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zic
    Senior
    • 06-2005
    • 118

    #61
    na piec

    Glosy oddane
    moim zdaniem jak w zeszlym roku PLEBISCYT jest na bardzo dobrym poziomie

    Comment

    • CichyWroc
      Junior
      • 12-2005
      • 7

      #62
      Gdzie Porter z Hausta?

      Nie widzie na liście porterów portera z Hausta.
      Nie każde piwo to Żywiec. Na szczęście.

      Comment

      • Sherman
        Senior
        • 09-2005
        • 305

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CichyWroc Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie widzie na liście porterów portera z Hausta.
        Bo on (ten Porter) nie jest z Hausta tylko z Bossa.
        Było gdzieś o tym na forum.

        Comment

        • Gringo
          Senior
          • 07-2007
          • 2151

          #64
          Brakuje Okocim Pszeniczne w kategori pszeniczne.
          Pozdrawiam

          Comment

          • remfire
            Senior
            • 03-2004
            • 1334

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo-sl Wyświetlenie odpowiedzi
            Brakuje Okocim Pszeniczne w kategori pszeniczne.
            Pozdrawiam
            Nie ma, bo to nie jest piwo z polskiego browaru

            Comment

            • delvish
              Senior
              • 11-2004
              • 3508

              #66
              A dlaczego Imbirowego z krakowskiego C.K. Browaru nie ma w katgorii "Piwa specjalne" razem z innymi imbirowymi?
              Zniknął gdzieś Koźlak z Juranda.
              Głosowałem jakieś 2 tygodnie temu. Dziś z ciekawości zaglądnąłem i okazało się, że jak jeden mąż coś mi "zjadło" wszystkie pierwsze miejsca To jakaś zaplanowana akcja czy co?
              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
              (Frank Zappa)

              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #67
                Ja także poszukuję koźlaka z Juranda i nie mogę znaleźć.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23791

                  #68
                  braku Koźlaka z Juranda nikt m nie zgłaszał wcześniej, poprawiłem. Niestety piwa z nieczynnych browarów musiałem "ręcznie" po identyfikatorach uwzględnić w skrypcie do oddawania głosów i widać nie zauważyłem braku Koźlaka z Juranda.

                  co do zniknięcia pierwszych miejsc - mam teorię że ktoś skorzystał z Twojego (Delvish) komputera jak byłeś zalogowany i posprawdzał listy piw dla każdej kategorii (skrypt wtedy usuwa oddany wcześniej głos) Przy skrypcie nie grzebałem od ponad tygodnia a w bazie danych nie zauważyłem żadnych anomalii.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    co do zniknięcia pierwszych miejsc - mam teorię że ktoś skorzystał z Twojego (Delvish) komputera jak byłeś zalogowany i posprawdzał listy piw dla każdej kategorii (skrypt wtedy usuwa oddany wcześniej głos) Przy skrypcie nie grzebałem od ponad tygodnia a w bazie danych nie zauważyłem żadnych anomalii.
                    No to wszystko jasne. Mam nawet przeczucie graniczące z pewnością, że tym kimś był niejaki delvish
                    Hm...a to "udogodnienie" związane ze skryptem to w jakim celu zostało pomyślane?
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #70
                      A tak wogóle to kiedy oficjalny start plebiscytu? Jeszcze bardziej intersuje mnie data ogłoszenia wyników

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        #71
                        Chyba trochę zaspałeś, raptem tydzień został do końca... http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=76580
                        Last edited by Wujcio_Shaggy; 04-02-2008, 13:53.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #72
                          Heh, no tak... Spodziewałem się jakieś wzmianki na stronie głównej i gdyby nie to, że głos oddałem już bodajże w pierwszym dniu testów, to mógłbym się przejechać na tej wierze w stronę głowną serwisu

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Heh, no tak... Spodziewałem się jakieś wzmianki na stronie głównej

                            Przecież jest!
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              #74
                              I tak, i nie - pojawia się jako reklama, więc Premierzy, którzy wyłączyli sobie reklamy, nie widzą jej.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                #75
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                                I tak, i nie - pojawia się jako reklama, więc Premierzy, którzy wyłączyli sobie reklamy, nie widzą jej.
                                No właśnie, głupie to ustawienie jest - dwa lata temu premierzy nie widzieli naszego zaproszenia na ślub

                                Zagłosowałam dzisiaj, ufff... porobiło się sporo fajnych piwek, na które można z czystym sumieniem głosować
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎