Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycja usprawnienia w dziale knajpy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #16
    Prawda jest taka, że starym wyjadaczom jest łatwo się zorientować co i gdzie, natomiast "młody/a" pogubi się niechybnie i pójdzie na "co jest grane".
    Jakby tak zacząć coś przekuwać do np. google-map?? W sumie nawet mógłbym zacząć i pokazać jakieś efekty, tylko byłby problem z dokładnym znalezieniem ulicy. Każdy winien swoje miasto zrobić...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta Wyświetlenie odpowiedzi
      Prawda jest taka, że starym wyjadaczom jest łatwo się zorientować co i gdzie, natomiast "młody/a" pogubi się niechybnie i pójdzie na "co jest grane".
      Jakby tak zacząć coś przekuwać do np. google-map?? W sumie nawet mógłbym zacząć i pokazać jakieś efekty, tylko byłby problem z dokładnym znalezieniem ulicy. Każdy winien swoje miasto zrobić...
      Seta czytałeś ten wątek czy tylko pierwszy post?
      Przecież Maggyk napisała, że takie zmiany są na etapie wdrażania. A jak długo wdrożenie potrwa, to już inna bajka.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #18
        Czytałem. Ponieważ zmiany są "w trakcie" (tak jak dotąd była pierwsza linia warszawskiego metra ) to chyba można coś jeszcze zaproponować? Poza tym mapkę możemy zrobić sami bez pytania Admina o zdania... Ewentualnie można by ją jakoś usystematyzować , że by np. można było filtrować asortyment - czyli wykorzystać pomysł Pendragona.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #19
          Dla mnie wzorem funkcjonalności jeśli chodzi o knajpy jest czeska strona www.beerborec.cz
          Ludzie wpisują tam jakie piwo pili w danym lokalu i za jaką cenę. Można poszukać sobie informacji w których miastach danej marki można się napić, albo wszystkie knajpy w mieście. Mapek brakuje, dlatego sam je robię Często też brakuje niestety adresu, ale niekiedy da się lokal dokładnie zlokalizować. Mam nadzieję, że podobną funkcjonalnością będzie się cechować nasze nowe forum.

          A od zaraz myślę można by wprowadzić metryczkę lokalu - na wzór istniejącej już o browarach - czyli adres, godziny otwarcia, kontakt mailowy i strona www jeśli jest. Ograniczyłoby to dość częste pytania o godziny otwarcia. Zresztą to samo dotyczy naszych ulubionych sklepów.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Tak... i patrzysz na post z ostatniego tygodnia. Lokal występuje z lanym Amberem. Tylko okazuje się, że tak naprawdę Amber był widziany 2 lata temu, ale wszyscy przekopiowują, ten adres.
            Nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby oprócz dopisywania lokali wykreślać je z listy.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎