Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opcja "podgląd profilu"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Opcja "podgląd profilu"

    Mam taki problemik. Chciałbym się dostać do swojego profilu, ale nie do jego edycji. Konkretnie chcę sprawdzić jakie piwa oceniłem (bo robię to offline). Jedyna droga jaką odnajduję, to: znajduję mój stary post, klikam na ksywę i "profil użytkownika". Łatwiej byłoby, gdyby po kliknięciu w "brodacza" na górze ekranu dało się wejść w jakiś podgląd profilu (przydatne też np przy edycji podpisu.
    A może nie wiem jak to zrobić, a da się?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.
  • Fala
    Senior
    • 07-2004
    • 671

    #2
    Klikasz swój nick a forum, a tam już masz, zakładka piwo

    Oceniłeś 13 piw
    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
    Admin ma zawsze rację

    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      13 gatunków, piw 76.
      Wiem. Chodzi o to jak dostać się do swojego profilu. Jeśli nie pisałeś nic przez np miesiąc, trudno znaleźć swój stary post.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23794

        #4
        Rozumiem zagubienie, kiedyś przy aktualizacji oprogramowania dodam łatwiejszą możliwość dotarcia do swojego profilu. Tymczasem na stronie głównej forum można kliknąć w pierwszy nick na liście obecności.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          No masz rację. Tylko ja mam w ulubionych link do nowości (Wyszukiwarka: Nowe odpowiedzi), więc nie wchodzę do zwykłego widoku forum.
          Ale i tak to ułatwienie, dzięki za podpowiedź.
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            13 gatunków, piw 76.
            Wiem. Chodzi o to jak dostać się do swojego profilu. Jeśli nie pisałeś nic przez np miesiąc, trudno znaleźć swój stary post.
            Masz przecież opcje przegladaj
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎