Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ankiety - propozycje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Ja mam pomiędzy 54 a 57, nie mogę się doliczyć.

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      Ja piłem piwo z 75 browarów.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        To widzę, że jestem w czołówce.

        DP wykazał 114 polskich browarów
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
          Inicjatywa fajna, szkoda, że nie przejdzie i uschnie zanim szef się pochyli
          Pochylałem się 15 lat, jak widać ze słabym skutkiem.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • wpadzio
            Senior
            • 06-2011
            • 2645

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Pochylałem się 15 lat, jak widać ze słabym skutkiem.
            Artur, wybacz, ale nie bardzo rozumiem Twój sarkazm. Ktoś podrzuca temat ankiety i prosta decyzja, wkleić na główną czy nie wklejać. To chyba nie wymaga niczego ponad copy/paste niewielkiej ilości tekstu. No chyba, że to tak już ma być - taki skansen swoisty na głównej, zatrzymane w czasie ułamki chęci co poniektórych użytkowników. Bo i tak mięso znajdziemy przecież dalej, czyli na forum
            Nie to, żebym się czepiał, moja aktywność ogranicza się przede wszystkim do recenzowania piw z zagranicy, do czego staram się przykładać w miarę rzetelnie (zdjęcie, opisy etc). I dla mnie nie ma znaczenia większego jak będzie wyglądać strona startowa. I tak znajdę co chcę znaleźć i miejsce gdzie coś dodać. Nikt mnie zresztą przez te prawie 7 lat bytności tutaj nie "zaktywizował" do dodatkowej działalności, że się tak wyrażę Niemniej jednak jeśli komuś się choć trochę momentami chce chcieć podziałać w innych obszarach, nawet jeśli epizodycznie, to może warto skorzystać i zrobić delikatny retusz takiej choćby ankiety. I nie wymagający dodatkowych inwestycji. To przecież w końcu Twoje dziecko...

            A tak na marginesie i z czystego sentymentu. Tak wyglądały nasze flagowce gdy browar.biz mniej więcej kończył trzeci rok swojego żywota:

            Last edited by wpadzio; 04-01-2018, 22:55. Powód: literówka
            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
            Serviatus status brevis est
            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23792

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
              Artur, wybacz, ale nie bardzo rozumiem Twój sarkazm.
              To nie sarkazm tylko brak czasu i odniesienie się do rzeczonego pochylania ;0 Temat na forum można założyć z ankietą, martwa strona główna nie musi tego przekreślać.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                . To przecież w końcu Twoje dziecko...
                Ale co zrobić jak tatuś nie dba, dziecko chodzi niedożywione, brudne, głodne, nie interesuje się dzieckiem, odmawia mu gdy dziecko o coś prosi, a tatuś tylko, "nie przeszkadzaj, zajęty tatuś jest, pracuje, nie mam czasu, nie zawracaj tatusiowi głowy..."
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎