Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FAQ - podstawowe pytania.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Borysko
    Nie mogę, bo mię się nie chce.
    Bywaja takie odpowiedzi, często od ludzi, którzy całą swoja wiedzę czerpią z internetu i wydaje im się, że jest to wyrocznia równa Pismu Świętemu i przepowiedniom Nostradamusa.
    Przykre, ale prawdziwe.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    prosze, nie zadawaj w tym miejscu pytań dot. warzenia bo to jest temat "techniczno-funkcyjny" . poprzednie Twoje pytania wydzieliłem z tej dyskusji ale widzę że muszę zostawić niniejszą informację oficjalnie dla Ciebie tutaj, żebyś wiedział na 100% co i jak.

    jeżeli masz konkretne pytanie - a nie ma na nie odpowiedzi w już zamieszczonych dyskusjach na forum lub w artykułach - tworzysz nowy temat, używając przycisku/odnośnika pt. "Nowy Temat". jeśli taki temat już istnieje to zamieszczasz w nim odpowiedz.

    Leave a comment:


  • Archer
    replied
    Czy podczas zacierania słodu kocioł winien być przykryty?
    Jeśli jeden fermentor nie ma kranika spustowego, to jak przelać zawartość do drugiego? Można użyć "ustnego" zassania poprzez plastikową rurkę?(chodzi o przelanie brzeczki do cichej fermentacji)
    A przy okazji, dlaczego po fermentacji burzliwej trzeba przelać brzeczkę do innego zbiornika na ferm.cichą? Nie można zostawić w tym samym naczyniu ?

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    2. chcę założyć jakiś nowy temat.

    odp. Najpierw pomyśl, czy tego już gdzieś nie było. Jeżeli jesteś pewien, że nie, sformułuj nagłówek tematu tak, żeby było wiadomo o co chodzi i żeby był wyraźnie odróżnialny od innych.

    Przykład: zamiast "kolejne pytanie laika" (nie wiadomo, które, o co, ani jakiego laika) można napisać "jak długo można przechowywać piwo domowe?"

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Artykuły: http://www.browar.biz/artykuly.php?do=ba
    Forum: http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?forumid=16

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    started a topic FAQ - podstawowe pytania.

    FAQ - podstawowe pytania.

    1. Chcę się o coś zapytać.

    odp. przeczytaj najpierw artykuły, a potem wszystko, co jest na forum.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎