Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FAQ - podstawowe pytania.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • michalkoczur
    replied
    napowietrzenie mlodeg piwa

    Witam
    po zdekantowaniu na cicha, zaczelo kapac z kranika wiec musialem szybko przelac do innego pojemnika i chyba się zielone piwko napowietrzyło i dosyć spienilo. Czy to się negatywnie odbije?
    pozdrawiam, Michal

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Masz wątpliwości, wciskasz zgłoś

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Nie ma moda w tym dziale, więc jak mniemam ART z doskoku tego pilnuje.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Mam pytanie - dlatego pytania "kołyskowe" plątają się po innych działach, a głównie surowcach? Od zadawania pytań o pierdoły jest "kołyska", a działy "surowce" i "sprzęt" to dział teoretyczno - opracowaniowe.

    Nikt tego nie pilnuje?

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Wspaniały i jakże trafny temat, ale... przeczytałem go dopiero po 5 latach obecności na forum.

    Leave a comment:


  • misiek71
    replied
    A ja niestety zrobiłem z siebie idiotę . Niestety taki jestem że najpierw mówię (piszę) a później myślę i ni cholery inaczej się nie da. Może nie pisać wcale

    Leave a comment:


  • trix
    replied
    Jeżeli jest to możliwe , popieram pomysł joelki, umieszczenie takiego tekstu, przy wejściu do browarnictwa amatorskiego ułatwiło by sprawę wielu początkującym! Sam od niedawna jestem aktywnym użytkownikiem tego forum i jak przeczytałem tą instrukcję to aż się zaczerwieniłem... początkujący zazwyczaj nie są cierpliwi i tak w sumie oczywiste rzeczy, które ułatwiłyby życie każdemu, jak nie zakładanie kilku wątków na jeden temat (np.zaczynam i ...) nie są przestrzegane.

    Leave a comment:


  • joelka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    1. Chcę się o coś zapytać.

    odp. przeczytaj najpierw artykuły, a potem wszystko, co jest na forum.
    Ten cały temat powinien wyswietlać sie każdemu kto się zarejestruje na forum. Albo chociaż zaraz bo otworzeniu działu BROWARNICTWO AMATORSKIE Bo np ja dotarłam do niego dopiero dziś Ale na szczęście chyba nie zrobiłam z siebie idiotki.

    Leave a comment:


  • Budvar
    replied
    Oki, już zrozumiałem, że to Twoja rola, a ja mogę jedynie zgłaszać ewentualne braki

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    ym? możesz rozwinąć swoje pytanie?

    Leave a comment:


  • Budvar
    replied
    Jak dodać nowe piwo do listy piw ?

    Leave a comment:


  • darko
    replied
    I nie rób idioty z innych.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Zanim zadasz jakieś pytanie, zastanów się, czy nie robisz z siebie idioty.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    4. Apeluję o bardziej rzeczowe i systematyczne opisywanie warzenia.
    Apeluję o poważne traktowanie mojego apelu !!!

    Szanowni pństwo, djcie sobie na wstrzymanie. Co wynika z informacji że "dzisiaj nie mogłem, może uwarzę za parę dni", albo "temperatura spadła mi o parę stopni"?

    Traktujmy się rzeczowo i odpowiedzialnie, to nie jest dział o dupie Maryni.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    4. Apeluję o bardziej rzeczowe i systematyczne opisywanie warzenia. Jak powiem, że mój sposób jest wskazany, i tak część uzna mnie za zarozumiałego durnia. Ale z wpisów typu "zaraz może coś dodam", "właśnie zacieram" czy "jestem w trakcie i jeszcze nie jestem pewien" niewiele wynika. Myślę, że każdy byłby zainteresowany czytelnym i precyzyjnym zilustrowaniem przebiegu procesu - ja sam czytam z ciekawością WSZYSTKIE tematy warzelne (i tylko niektóre komentuję złośliwie).

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎