Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

No i w końcu... Centrum Piwowarstwa ruszyło!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Ale przymusu do zakupów nie ma
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      Ależ Skubi - nam będzie dużo łatwiej jeśli sobie sam skompletujesz surowce, których Ci trzeba i będziesz wiedział co z nimi poczynić. Za tych kilka złotych wynikających z ceny zestawu ktoś dłużej postoi przy śrutowaniu, ktoś dłużej postoi przy pakowaniu, ktoś przygotował recepturę, ktoś przyszykował instrukcje warzenia, ktoś doradzi w razie problemów...

      A różnice w cenach słodów - no cóż, chyba nie chciałbyś żeby cena 1kg była o 30-40% wyższa niż teraz tylko dlatego by zapewnić dużą różnicę przy porównaniu do 1 kg słodu z worka 20kg.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Skubi
        Member
        • 11-2004
        • 47

        No cóż, ART. Nie chcę się tutaj za bardzo wtrącać, bo to Wasz biznes (misja).
        Tylko te przykłady mnie nie przekonują. Bo chociażby za to "dłużej stanie przy śrutowaniu" płacę po prostu dodatkowo, jeśli zażyczę sobie śrutowanie. Ale dajmy na to wezmę zestaw nieśrutowany, a ja płacę drożej, bo za śrutowanie gdzieś tam ktoś policzył w głębi.... hmm. A jak kupię po prostu 10 kg słodów, to mi już nikt nie doradzi w razie problemów? To tylko w zestawach taka przyjemność przysługuje? I tak dalej.
        I to nie ja nie chciałbym ceny wyższej 1 kg o 30-40%, tylko sklep by nie chciał, bo konkurencja nie śpi.
        Pozdrawiam i wszystkiego taniego... dobrego!

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          Zapewniam Cię że jeśli płacisz dodatkowo za śrutowanie to nikt nie liczy go w głębi
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Skubi Wyświetlenie odpowiedzi
            No cóż, ART. Nie chcę się tutaj za bardzo wtrącać, bo to Wasz biznes (misja).
            Tylko te przykłady mnie nie przekonują. Bo chociażby za to "dłużej stanie przy śrutowaniu" płacę po prostu dodatkowo, jeśli zażyczę sobie śrutowanie. Ale dajmy na to wezmę zestaw nieśrutowany, a ja płacę drożej, bo za śrutowanie gdzieś tam ktoś policzył w głębi.... hmm. A jak kupię po prostu 10 kg słodów, to mi już nikt nie doradzi w razie problemów? To tylko w zestawach taka przyjemność przysługuje? I tak dalej.
            I to nie ja nie chciałbym ceny wyższej 1 kg o 30-40%, tylko sklep by nie chciał, bo konkurencja nie śpi.
            Pozdrawiam i wszystkiego taniego... dobrego!
            Każdy niestandardowy składnik to jakiś dodatkowy koszt, czy to pracy czy materiału. A tak jest w przypadku różnych wag surowców, różnych wielkości opakowań do nich potrzebnych czy to większej uwagi potrzebnej przy kompletowaniu. Zestawy są z racji swej różnorodności szykowane pod konkretne zamówienie tuż przed wysyłką i tak dalej.

            Nie odmawiamy pomocy niezależnie od tego co Klient zakupił. Natomiast to już Klientowi pozostawiam do rozstrzygnięcia kwestię, czy jest zupełnie w porządku wobec sprzedawcy prosząc go o instrukcje warzenia gdy jednocześnie motywuje swą prośbę tym, że nie wybrał zestawu bo był o kilka zł droższy niż teoretyczny koszt pojedynczych jego składników, o których wiedział że takiej instrukcji nie zawierają.

            Z mojej strony EOT w sprawie cen. Każdy wybierze jak mu wygodniej.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              To ja jeszcze może o zestawach, bo chyba Skubi nie do końca zrozumiał, o co nam chodzi: zestaw słodów do produkcji piwa to dodatkowy wkład pracy: skomponowanie i przetestowaniae receptury, indywidualne spakowanie słodów i chmieli w niestandardowych ilościach, napisanie instrukcji. To jest dodatkowa praca, której nie ma przy sprzedaży słodów na kilogramy. Do tego dochodzi koszt materiałów, czyli opakowań, druku instrukcji. Myślę, że teraz już oczywiste jest, dlaczego zestawy są droższe?

              EDIT: Art mnie uprzedził
              Last edited by Marusia; 09-03-2011, 10:29.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • artur2
                Senior
                • 02-2008
                • 535

                Ceny, to jeszcze nie wszystko. Ja na przykład pochwalę CP za szybkość realizacji zamówień.
                Mniej alkoholu, więcej smaku !
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • bielok
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 338

                  Witam.

                  Czy w sklepie można uruchomić opcję (np. checkbox) : Pokaż tylko dostępne produkty
                  anioły śmierdzą potem
                  żrą kiełbasę
                  mają w dupie żywych

                  Comment

                  • admiro
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 248

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bielok Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam.

                    Czy w sklepie można uruchomić opcję (np. checkbox) : Pokaż tylko dostępne produkty
                    Jest podgląd zbiorczy:
                    http://www.centrumpiwowarstwa.pl/skl...kie_zamawianie
                    Moje piwo jest bezcenne.

                    Schizma miodowa.

                    Comment

                    • bielok
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 338

                      Cześć

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika admiro Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest owszem co nie zmienia faktu że są tam pokazane niedostępne produkty. A one jako takie mnie nie interesują.
                      anioły śmierdzą potem
                      żrą kiełbasę
                      mają w dupie żywych

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        Są one wyraźnie widoczne jako niedostępne. Natomiast w widokach kategorii, np:
                        Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia

                        są dopiero ujmowane na końcu listy - czy to w jakiś sposób Tobie utrudnia korzystanie ze sklepu?
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • bielok
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 338

                          Witam.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Są one wyraźnie widoczne jako niedostępne.
                          A czy ja twierdze że są źle oznakowane?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Natomiast w widokach kategorii, np:
                          Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia

                          są dopiero ujmowane na końcu listy - czy to w jakiś sposób Tobie utrudnia korzystanie ze sklepu?
                          No tu już lepiej, choć przyznam że nigdy nie przeglądam produktów z tego poziomu (zawsze przeglądam produkty klikając na kategorie (słód, drożdże itp.) i wybierając z lewego menu produktów a tam w liście są widoczne wszystkie produkty). Widać będę musiał zmienić przyzwyczajenia.
                          Last edited by bielok; 01-07-2011, 14:19. Powód: poprawka cytatu
                          anioły śmierdzą potem
                          żrą kiełbasę
                          mają w dupie żywych

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Takie opcje dotrą kiedyś, chciałem się dowiedzieć jaka motywacja przyświecała pytającemu o taką a nie inną szczególną opcję wyświetlania.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Mam wielką prośbę, bo widzę, że ta plaga się strasznie rozpleniła, na forumowiczów też:

                              Dostarczamy do Wrocławia paczki pod koniec tygodnia. Oznacza to, że zamówienia opłacone dzisiaj musiały by być pakowane w piątek, a w piątek paczki już jadą do Wrocławia. Naprawdę, zapewniam Was, że spakowanie zamówień to nie przelew elixirem, tylko wymaga czasu i pracy człowieka. Zatem uprzedzam lojalnie, że nie wszystkie zamówienia opłacone DZISIAJ pojawią się przed wekeendem w Browarku czy w Magnacie. I proszę nie pisać, że zamówiłem w nocy i od razu opłaciłem i mam konto w mBanku - dla nas jest to przelew, który wpłynął dzisiaj - w nocy nie pracujemy.

                              Jeśli chcesz warzyć w weekend, złóż jak człowiek zamówienie w poniedziałek lub wtorek. Jeśli chcesz warzyć w weekend, a nie odbierasz we Wrocławiu, tylko paczka przychodzi kurierem, złóż zamówienie jeszcze wcześniej, w piątek, sobotę, niedzielę.
                              Last edited by Marusia; 17-11-2011, 14:47.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • dreads
                                Basowy
                                • 09-2009
                                • 520

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

                                Jeśli chcesz warzyć w weekend, złóż jak człowiek zamówienie w poniedziałek lub wtorek. Jeśli chcesz warzyć w weekend, a nie odbierasz we Wrocławiu, tylko paczka przychodzi kurierem, złóż zamówienie jeszcze wcześniej, w piątek, sobotę, niedzielę.
                                E tam. Nie znasz się Marusia jak zamawiam u Was we wtorek, to w czwartek dostaje maila od UPSu (szybciej niż od Was), że paczka jest w drodze i w piątek ok 11 mam już wszystko pod drzwiami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎