Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

No i w końcu... Centrum Piwowarstwa ruszyło!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Dobrze wiesz, że jestem wrażliwy na styki interesów publicznych i prywatnych. Po co wywoływać głupie plotki? Opiszcie co i jak i będzie jasność.

    Coś przegapiłem? Tusku z Grzesiu Schetynu znacjonalizował browar.biz
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Prywatną firmą jest Pub.net, a browar.biz jest wortalem społecznościowym, w który bardzo wiele osób wniosło jakiś wkład merytoryczny. To nie jest to samo. Pub.net jest, jak mniemam, jednoosobową działalnością Artura. Centrum Piwowarskie jest całkowicie odrębnym bytem prawnym. Jakim - nie wiem, w zakładce "o nas" nie ma nic.

      Nie interesuje mnie umowa handlowa między firmami, ale chyba cennik reklam nie jest tajemnicą handlową?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        Na szczęście zainteresowane podmioty zawsze mogą się do mnie zgłaszać po ofertę handlową w przypadku zainteresowania współpracą. Wyceny są czynione indywidualnie, bo zakres usług jest zwykle niemożliwy do upchnięcia w sztywne ramy. Uważam że opis działu "Zapraszamy do komentowania inicjatyw związanych z Centrum Piwowarstwa. Centrum prowadzą Marusia, Maggyk, Slavoy & Art. Tutaj znajdziesz informacje o nowych produktach w sklepie, nowych szkoleniach i kursach piwno-piwowarskich, zamieścisz też swoje pytania oraz komentarze dotyczące naszej oferty." jest na potrzebę chwili wystarczający i widnieje od momentu uruchomienia inicjatywy w BrowarBizie. Za jakiś czas na Stronie CP pewnie będą uzupełnione inne informacje. Ponadto osoby wspierające Browar.Biz mogą korzystać ze zniżek na oferowane przez CP produkty.
        Last edited by ART; 19-04-2009, 08:11.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          Krzysiu po co się wcinasz w dobry dla piwowarstwa interes skoro nie jesteś PU, zrozumiał bym jakieś zapytanie PU w tej kwestii ale Ciebie nie potrafię zrozumieć po co to robisz i dlaczego nie na PW.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Ależ Krzysiu wspiera - merytorycznie, finansowo i zgredowo
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • mark33
              Idę po piwo do piwnicy.
              • 04-2005
              • 3283

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Ależ Krzysiu wspiera - merytorycznie, finansowo i zgredowo
              Pierwsze i trzecie wiedziałem a za środkowe środkowe zwracam honor do kieszeni, po naszemu przepraszam za wcześnie wypaliłem.

              Comment

              • przemo70
                † 1970-2019 Piwosz w Raju
                • 05-2007
                • 1501

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Na szczęście zainteresowane podmioty zawsze mogą się do mnie zgłaszać po ofertę handlową w przypadku zainteresowania współpracą. Wyceny są czynione indywidualnie, bo zakres usług jest zwykle niemożliwy do upchnięcia w sztywne ramy. Uważam że opis działu "Zapraszamy do komentowania inicjatyw związanych z Centrum Piwowarstwa. Centrum prowadzą Marusia, Maggyk, Slavoy & Art. Tutaj znajdziesz informacje o nowych produktach w sklepie, nowych szkoleniach i kursach piwno-piwowarskich, zamieścisz też swoje pytania oraz komentarze dotyczące naszej oferty." jest na potrzebę chwili wystarczający i widnieje od momentu uruchomienia inicjatywy w BrowarBizie. Za jakiś czas na Stronie CP pewnie będą uzupełnione inne informacje. Ponadto osoby wspierające Browar.Biz mogą korzystać ze zniżek na oferowane przez CP produkty.
                Bardzo mi się podoba ostatnie zdanie a jakie to zniżki ? tak procentowo od ceny wyjściowej
                Save water, drink beer ...

                http://www.parowozy.com.pl/
                http://www.kamery.wolsztyn.pl/
                https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bardzo mi się podoba ostatnie zdanie a jakie to zniżki ? tak procentowo od ceny wyjściowej
                  http://www.browar.biz/sklep.php?ids=4
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • maaciej6
                    Senior
                    • 04-2007
                    • 219

                    Zgredowo jednak najlepiej Krzysiowi wychodzi
                    "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

                    Wolsztyński Browar Domowy M & P

                    Comment

                    • rafi_4444
                      Senior
                      • 02-2008
                      • 101

                      Troche nie w temacie, ale może będzie mi wybaczone.
                      Jeśli złoże dzisiaj u Was zamówienie i puszcze dzisiaj przelew ( pewnie na Waszym koncie pojawi sie w poniedziałek) to jak duża jest szansa, abym to miał w Katowicach w środe ?

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        jak puścisz teraz to wieczorem Marusia będzie już go miała
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafi_4444 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Troche nie w temacie, ale może będzie mi wybaczone.
                          Jeśli złoże dzisiaj u Was zamówienie i puszcze dzisiaj przelew ( pewnie na Waszym koncie pojawi sie w poniedziałek) to jak duża jest szansa, abym to miał w Katowicach w środe ?
                          O takie rzeczy pytaj mailem lub choćby do mnie na PW - wiele zależy od tego, co zamówisz, nie ma sensu tutaj rozbierać takich rzeczy na czynniki pierwsze
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • piokl13
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 946

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            jak puścisz teraz to wieczorem Marusia będzie już go miała
                            Niekoniecznie, zależy od banku (np. godzin obsługi sesji Elixir).

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              można sprawdzić tu
                              kiedy są sesje
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                można sprawdzić tu
                                kiedy są sesje
                                Łoł, jaki przydatny link!
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎