Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

keg + osprzęt. Jaki?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cloudpol7
    Junior
    • 08-2013
    • 3

    keg + osprzęt. Jaki?

    Witam
    Mam pytanko do osób obeznanych już w temacie.
    Mam zamiar przesiąść się z rozlewania w butelki na keg i najbardziej pasowało by mi chyba coś w stylu jednego kega (widziałem na alle 20l za ~120zł z przesyłką) i po trochu czytam tu i tam jak to wszystko ogarnąć ale jest sporo pojęć które dla mnie nie są jasne a ktoś kto jest w temacie w chwile mi to wszystko wyjaśni. Np. na tej aukcji jest losowo wysyłany keg z "fittingiem" albo bez. wiem też że są standardy kegów. Chciałem użyć kranika na naboje CO2 bo czytałem że to się sprawdzi w sytuacji gdzie nie muszę rozlać całego kega na raz ale wszystko naraz ciężko mi spasować bez wiedzy praktycznej. Proszę o pomoc jakiego kega mam szukać (jakieś standardy czy coś w tym stylu), jaki kranik (pompkę CO2) do tego kupić i czy coś jeszcze mi będzie do tego potrzebne. Nie ukrywam że chciał bym jak najmniej wydać ale nie chce szukać po złomowcach kegów.
    Z góry dzięki za pomoc.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Najpopularniejszy i najpraktyczniejszy jest keg od pepsi. Odradzam naboje, zainwestuj w butle CO2. Przydała by sie jeszcze schładzarka.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • cloudpol7
      Junior
      • 08-2013
      • 3

      #3
      160zł za keg 18l to chyba sporo. Nie znajdę czegoś większego? Czy osprzęt do innego typu kegów będzie droższy? A co do CO2 to na razie wole naboje bo ostatnio baedzo sporadycznie robie piwo i po pierwsze to będzie dla mnie nieopłacalna inwestyca a po drugie zbędna komplikacja.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        19l za 120-130zł. I tak przerzucisz sie na butle CO2
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎