Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Instalacja mikrobrowarowa - zrób to sam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    #31
    Krzysiu napisał(a)
    Są dostępne też bańki mleczne ze stali szlachetnej, widziałem je w wielu miejscach. Są nawet lepsze, bo mają większą srednicę i mniej załamań. Ale nie mam pojęcia, ile mogą kosztować.
    No jeśli będą tańsze od kega to myślę,że będą lepszym rozwiązaniem. Kega trzeba przerabiać, wycinać górne części itd. Taką bańke do mleka można od razu zaadaptować.
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

    Comment

    • siuks69
      Member
      • 09-2003
      • 41

      #32
      No to może coś takiego

      Co prawda nie pytałem sie ile to kosztuje ale do małej kadzi by pasowało

      Pozdrawiam
      Józek
      PS.
      Ile m2 trzeba na istalacje mikrobrowarów ??
      Na razie z gotowców ale nadejdzie czasz w którym zagospodaruje 60m2 na małą piwniczkę i instalację :)

      Comment

      • lukuj
        Senior
        • 07-2003
        • 320

        #33
        Mawas napisał(a)
        Mogę pomóc w tworzeniu tego dzieła. Mam warunki do wyprodukowania prototypowej instalacji.
        Witam
        W jakim sensie? Czy może dysponujesz warsztatem ze sprzętem do obróbki kwasówki? A może ktoś jeszcze ma takie warunki i chęć pomocy...
        Pozdrawiam
        KETTLER brewery
        www.lukuj.republika.pl

        Comment

        • Mawas
          Senior
          • 02-2002
          • 299

          #34
          Tak się składa że mam zakład produkujący maszyny i urządzenia do przetwórstwa owoców i warzyw.Wszystko produkujemy z "kwasówki" i mam praktycznie (w tym dyskutowanym zakresie) nieograniczone możliwości produkcyjne.
          Nie chciałbym się narzucać, ale z chęcią bym pomógł w wyprodukowaniu nawet kilku elementów takiej instalacji " dla dobra służby".
          http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

          Comment

          • Makaron
            Senior
            • 08-2003
            • 2107

            #35
            Mawas napisał(a)
            Tak się składa że mam zakład produkujący maszyny i urządzenia do przetwórstwa owoców i warzyw.Wszystko produkujemy z "kwasówki" i mam praktycznie (w tym dyskutowanym zakresie) nieograniczone możliwości produkcyjne.
            Nie chciałbym się narzucać, ale z chęcią bym pomógł w wyprodukowaniu nawet kilku elementów takiej instalacji " dla dobra służby".
            A można się spytać... z kąd jesteś? To ułatwi znalezienie ewntualnej osoby
            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

            Comment

            • Mawas
              Senior
              • 02-2002
              • 299

              #36
              Południowa Wielkopolska - jak się chcesz bawić w detektywa. Ale po co?
              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #37
                Mawas napisał(a)
                Południowa Wielkopolska - jak się chcesz bawić w detektywa. Ale po co?
                Nie rozumiem Twojej reakcji. Skoro oferujesz pomoc, to warto chyba powiedziedzieć, gdzie tę pomoc można uzyskać. Makaron w profilu ma Gdynię, a Ty?
                Chyba nie sądzisz, że wszystko da się załatwić korespondencyjnie?

                Comment

                • Mawas
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 299

                  #38
                  Makaron napisał(a)
                  z kąd jesteś? To ułatwi znalezienie ewntualnej osoby
                  Po co szukać "ewentualną osobę"
                  Dlatego napisałem o detektywie!
                  Nie trzeba mnie szukać jestem pod ręką.
                  Proponuję abyśmy najpierw ustalili jakie urządzenia należy wykonać.
                  Jeżeli w czymś to pomoże to uzupełniam mój profil o Kalisz.
                  http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                  Comment

                  • Rolek
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 1038

                    #39
                    Mawas napisał(a)
                    (...) Jeżeli w czymś to pomoże to uzupełniam mój profil o Kalisz.
                    O! I już jest miło! Witamy Kalisz

                    Comment

                    • lukuj
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 320

                      #40
                      Mawas napisał(a)
                      Tak się składa że mam zakład produkujący maszyny i urządzenia do przetwórstwa owoców i warzyw.Wszystko produkujemy z "kwasówki" i mam praktycznie (w tym dyskutowanym zakresie) nieograniczone możliwości produkcyjne.
                      Nie chciałbym się narzucać, ale z chęcią bym pomógł w wyprodukowaniu nawet kilku elementów takiej instalacji " dla dobra służby".
                      Witam Wielkopolanina (Gniezno i okolice to moje rodzinne strony). Czy istnieje szansa na spotkanie? Z doświadczenia wiem, że nie da się wszystkiego załatwić e-mailami. Wypadałoby porozmawiać /przy piwku/ o "projekcie", kosztach itp. Twoja praktyczna wiedza jest w tym zakresie nieoceniona
                      Pozdrawiam,
                      KETTLER brewery
                      www.lukuj.republika.pl

                      Comment

                      • Mawas
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 299

                        #41
                        Proponuję abyśmy ustalili jakie są niezbęde urządzenia do stworzenia takiej mini instalacji.Myślę że pierwszym elementem powinien być kocioł zacierny a następnie...?
                        Podawajcie propozycje.
                        A może ktoś już ma gotowy szkic lub dokumentację takiej instalacji?
                        http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #42
                          pierwsze powinno być śrutownikiem na mój gust...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #43
                            Myślę, że ART ma rację, najbardziej nam brakuje profesjonalnych śrutowników. W rozsądnej cenie
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Mawas
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 299

                              #44
                              Więc
                              1. śrutownik
                              2. ?
                              Wszystko w przyzwoitej cenie
                              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #45
                                teraz kociołek zacierny
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎