Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wybór garnka na płytę indukcyjną

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • escobar
    Member
    • 01-2007
    • 99

    #16
    No ja mam ceramiczną ale tak czy siak jedna i druga grzeje garnek a do ceramicznych też polecają garnki z grubym dnem (droższe-marketing) więc moim zdaniem na mój chłopski rozum nie ma sensu wydawać 500 zł na taki gar, jak już lepiej zainwestować w taboret. Może jak masz możliwość pożycz na 2 godz. gar i przekonasz sie sam jak jest z tą indukcją pozdrawiam

    Comment

    • piotry
      Oj tam, oj tam !
      • 08-2005
      • 761

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C Wyświetlenie odpowiedzi
      tzn? Ja mam gaz a kuchnię elektryczną...
      to znaczy że ja wolę gazową płytę - kuchenka to inny temat

      Comment

      • Sniacy
        Junior
        • 04-2011
        • 2

        #18
        A miał ktoś kiedyś wypadek, że płyta ceramiczna (indukcyjna) pękła pod wpływem tych 30-40 kg? Jednak to nie metalowa konstrukcja jak w przypadku kuchenek gazowych.

        Comment

        • cjhouse
          Junior
          • 05-2011
          • 17

          #19
          Moja dziew... pracuje jako kucharz i urzywaja takiej kuchenki tylko firma BERGHOF http://allegro.pl/kuchenka-indukcyjn...698434767.html i stawiaja na niej pełny 50l gar z zupą gotuja na niej bez przerwy i juz ponad 2lata bez zadnej naprawy chodzi.Mozesz bezproblemu urzywac emaliowanych,garnek ma przyciagac magnes i tyle.Wlasnie dziew...mi zakupila taka sama kuchenke BERGHOFA za 100zl nowke z 12miesieczna gwar......

          Comment

          • Sniacy
            Junior
            • 04-2011
            • 2

            #20
            Hoho, to grubo. Tyle, że ten garnek 50l pewnie miał płaskie dno, a mój emaliowany, pewnie jak i inne ma lekko wypukłe i ciężar rozkłada się nierównomiernie. W instrukcji od płyty nic na ten temat nie znalazłem, infolinie i serwisy tez nic nie wiedzą.

            Comment

            • cjhouse
              Junior
              • 05-2011
              • 17

              #21
              To pozostaje ci kupic taboret gazowy i bedziesz miał git.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎