Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porównanie sprzętu - Greta kontra Emily

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zico
    Junior
    • 02-2009
    • 13

    Porównanie sprzętu - Greta kontra Emily

    W tej chwili przeglądałem stronę CP i zauważyłem że cena Grety jest taka sama jak Emily .Podobno importer podniósł ceny i jeśli Emily będzie dostępna to już w innej cenie. Notabene można jeszcze znaleźć w necie w tej cenie , ale nie o tym chciałem pisać .Moje pytanie miało brzmieć w następujący sposób . Czym różnią się od siebie obie wyżej wymienione kapslownice?

    Bo przy obecnej podwyżce to opłaca się chyba ta Emily no bo skoro była droższa to musi być lepsza tylko w jakich szczegółach ?
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Większość piwowarów używa Grety i uważa że jest OK. Ci którzy zdecydowali się na Emily, twierdzą że jest OK bardziej...
    Tak czy owak "będzie Pan zadowooolooony..."
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zico Wyświetlenie odpowiedzi
      hyba ta Emily no bo skoro była droższa to musi być lepsza tylko w jakich szczegółach ?
      Wcale nie musi.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎