Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drożdze [poszukiwani chętni]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Makaron napisał(a)
    Tak dla informacji Ja za drożdze w ilości 1kg i przesyłke za pobraniem zapłace 210zł. Do tego chciałem zapakować drożdze podzielone w jakieś sensowne opakowanie,które by uniemożliwiało Poczcie Polskej na zniszczenie zawartości. To tak z tą moją "marżą" to przesadziłem. Chciałem wyjść na "zero" z całą akcją. Ale trudno już jestem handlarzem zdzerającym skóre. Na przyszłość nie będę zabierał się za tego typu akcje bo teraz czuję się naprawde głupio i odechciewa się jakichkolwiek akcji ze zdobywaniem czegokolwiek w tańszych cecach niż narzucone z BA.
    A to bardzo przepraszam za swojego posta, "wyjść na zero" to żaden handel, widocznie nie doczytałam. Uznaj mój przytyk za niebyły

    Nie zniechęcaj się
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • peter_1000
      Senior
      • 05-2003
      • 583

      #17
      Makaron napisał(a)
      Na przyszłość nie będę zabierał się za tego typu akcje bo teraz czuję się naprawde głupio i odechciewa się jakichkolwiek akcji ze zdobywaniem czegokolwiek w tańszych cecach niż narzucone z BA.
      Jeśli chodzi o mnie to chętnie bym się zapisał na kolejną taką akcję u Makarona. Żałuję że nie zdołżyłem poprzednio. A co do marży to każdy orze jak może. Jeśli przy tej cenie drożdże rozeszły się bez problemu to warto pomyśleć o wprowadzeniu na przyszłośc jakiegoś czynnika inflacyjnego Mam nadzieję że takie inicjatywy będą częstrze, bo oferta BA cosik się przykurczyła. Może ktoś sprowadzi słód i drożdże przeniczne?
      Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

      Comment

      • sponsor
        Senior
        • 10-2003
        • 132

        #18
        peter_1000 napisał(a)
        Może ktoś sprowadzi słód i drożdże przeniczne?
        pSZeniczne kolego pSZeniczne

        Makaron wielki szacunek dla Ciebie za załatwienie drożdży chociaż już w taką możliwość zwątpiłem.
        Co do dziwnych opinii w temacie to kompletnie ich nie rozumiem! Sam byłem jednym z tych, którzy PROSILI Makarona o załatwienie drożdży i uważam, że fakt iż chce cośkolwiek wzamian (mniej niż ja bym policzył za taką pracę) nie jest dla mnie niczym zdrożnym. Poza tym 1,15 zł za ilość drożdży, która w browamatorze kosztuje prawie 7 złotych (pod warunkiem, że właśnie są).
        Byle tak dalej Makaron!!!
        Tres Piwowares

        Comment

        • crizz
          ...
          • 02-2003
          • 1255

          #19
          Sugeruję zakończyć tę dyskusję, bo jak przeczyta ją dostawca Makarona, to drożdże mogą podrożeć...

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #20
            zdecydowanie zabrakło określenia "po kosztach" w pierwszym poście, ale już teraz wszystko jasne.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • oryks
              Senior
              • 01-2002
              • 297

              #21
              Makaron,

              jak byś robił mimo wszystko następną listę to się zapisuję.
              A może jeszcze masz ze 20 g ? Dla mie to wystarczy.

              Swoją drogą coś ostatnio część forum jakieś żądne krwi, co chwila ktoś dostaje po głowie i to za darmo ! Aż strach coś napisać.

              Comment

              • pawcio1
                Senior
                • 03-2003
                • 363

                #22
                Makaron napisał(a)
                Jakoś mam wrażenie,że z ofertą BA i tak konkuruje.

                Podeszłem prosto do tego. Za to,że zamówie drożdze, wyłoże pieniązki, podziele drożdze, rozwioze ewentualnie roześle po Polsce. To moją działke chciałbym zarobić. Dokłądnie tyle naliczyłem więcej by 100gram tych drożdzy dostać dla siebie "za fatyge". Marża wygórowana? Według mnie nie.

                Sorki że tak namieszałem , oczywiście nie znalem warunków zakupu.
                Co do akcji to sam robiłem podobną jakiś czas temu.
                Tak że rozumiem Ciebie doskonale .Mój towar był tańszy, stąd głupie posądzenie że kolega dowalił spory narzut.

                Przepraszam to się juz nie powtórzy.

                Comment

                • Makaron
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 2107

                  #23
                  Troche się powkurzałem,ale już mi przeszło
                  .

                  Powracając do konkretów. Wie ktoś może czy takie woreczki z zapięciem będą dobre do rozdzielenia drożdzy? Jeśli tak to gdzie je szukać?
                  "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                  Comment

                  • elroy
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 359

                    #24
                    Makaron napisał(a)
                    Troche się powkurzałem,ale już mi przeszło
                    .

                    Powracając do konkretów. Wie ktoś może czy takie woreczki z zapięciem będą dobre do rozdzielenia drożdzy? Jeśli tak to gdzie je szukać?
                    Osobiście myślę, że dobre. Powiedz ile potrzebujesz (oraz pojemność) to Ci prześlę. Mam tego trochę (w razie czego możesz kupić w Makro 200, 500, 1000 sztuk.)
                    www.piwo.org

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Chciałbym tylko nieśmiało zauważyć, że każdy, nawet niewielki dochód, winien być opodatkowany, zgodnie z obowiązującym prawem. Zalecam więc umiar na forum z takimi tekstami. Mamy niedawne bardzo niedobre doświadczenia z pewnym producentem pewnego surowca - dla dostępu i dla prezesa skończyło się to bardzo źle.

                      Jeżeli ktoś ma coś na zbyciu - wystarczy podać temat, a reszta na PW.

                      Comment

                      • LETO
                        Member
                        • 10-2003
                        • 74

                        #26
                        No Makaron uważaj lepiej. Bo jak cie US Gdynia dopadnie to z tych 2 zł, które ci zostaną zabierze ci 45% i jeszcze kare w wysokości 5 zł dowali za zatajanie dochodów
                        LETO

                        ...:::TresPiwowares:::...

                        Comment

                        • kangurpl
                          Senior
                          • 03-2002
                          • 2660

                          #27
                          Kary to oni trochę większe dają
                          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Comment

                          • slado
                            Gość
                            • 07-2003
                            • 1072

                            #28
                            Jeśli ktoś zamyśla powtórzyć akcję to jestem zainteresowany drożdżami za rozsądną cenę. Najlepiej jak będą to dolnej, sypkie np. DanstarWindsor ale górnej też mogą być. Mogę wziąć 20 dag. PW otwarte na propozycje.

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #29
                              US Opole ma karę umowną w wysokości 5000 zł ale tylko przy dobrowolnym przyznaniu się do winy.
                              Last edited by pjenknik; 13-03-2004, 11:34.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • Makaron
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 2107

                                #30
                                Nie straszcie.
                                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎