Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tani słód

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
    ufff! jak zobaczyłem że ART się wypowiedział w temacie to ... obawiałem się najgorszego! Ale tym razem jeszcze mi się udało!
    zdrówko ART !
    Jak go zobaczyłeś to właściwie już mogłeś sie nie obawiać. Zawsze mogło się tak stać żebyś go nie zobaczył
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • szefi
      Senior
      • 12-2005
      • 194

      Bydgoszcz - i okolice...

      Czy są jacyś forumowicze z bydgoszczy i okolic chętni na to aby razem dokonać zakupu tegoż taniego słodu.

      Comment

      • Tomek-Pasieka
        Senior
        • 10-2005
        • 197

        w sumie karmelowy bym kupił bo póki co mam w piwnicy 6,4 kg pilzneńskiego i 3,2 monachijskiego i do tego 0,8 kg pilzneńskiego do przypalenia w piekarniku innymi słowy mam surowca na 2 warki

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Kalot mi napisał, że w browarze Grybów można kupić słód pilzneński po 1,30 zł

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • Kalot
            Junior
            • 04-2005
            • 29

            Można ale z tego co zostałem poinformowany to raczej zamówienie tak koło 100 kg i cena 1,3zł + VAT. Dlatego się pytałem jaki ten VAT. Warto podzwonić po browarach, ale tylko po tych nie należących do Wielkich browarów.

            Comment

            • mgła_na_kocich_łapkach
              Member
              • 03-2006
              • 56

              Będzie to pewnie zwykła próżność ale nie mogę się nie pochwalić otrzymanymi 120 kg słodu pilzneńskiego za całkowitą darmochę – siedziałem z godzinę i patrzyłem na te wory uśmiechnięty od ucha do ucha.
              Dzwoniłem najpierw oficjalnie do pobliskiego browaru czy będą tak mili i sprzedadzą mi tak chociaż 50 kilo – pani niemiłym głosem powiedziała, że nie ma mowy (nie piję już ich piwa).
              Małe miasteczko ma jednak swoje zalety : znajomy znajomego zna kolesia który pracuje w magazynie i zobaczy co się da zrobić no i dało się zrobić 120 kilo – ,,jeju jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń”
              Został tylko jeden problem – przechowania słodu i namiętnie zbieram 5 litrowe butelki po mineralce.

              Comment

              • Shlangbaum
                Senior
                • 03-2005
                • 5828

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgła_na_kocich_łapkach
                Został tylko jeden problem – przechowania słodu i namiętnie zbieram 5 litrowe butelki po mineralce.
                Poszukaj lepiej wśród znajomych wiader po emaliach do malowania ścian bo przesypywanie takiej ilości słodu przyprawi Cię o wrzody

                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                Comment

                • huanghua
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 1910

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgła_na_kocich_łapkach
                  ...nie mogę się nie pochwalić otrzymanymi 120 kg słodu pilzneńskiego za całkowitą darmochę ...
                  A mówią że nie ma nic za darmo
                  Zazdrość mnie trawi od trzewi
                  W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                  Comment

                  • mgła_na_kocich_łapkach
                    Member
                    • 03-2006
                    • 56

                    Spoko - spoko nie ma nic za darmo i zgodnie z powiedzeniem ja tobie a ty mi jestem kolesiowi dłużny i on o tym wie - jakoś będzie się trzeba odwdzięczyć prędzej czy później.

                    Comment

                    • Tomek-Pasieka
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 197

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgła_na_kocich_łapkach
                      Został tylko jeden problem – przechowania słodu i namiętnie zbieram 5 litrowe butelki po mineralce.
                      wiesz... jakby co to mogę Ci pomóc przechowywać Właśnie przybędzie mi pusta butelka więc mogę znieść ją do mej piwnicy hihi

                      Comment

                      • mgła_na_kocich_łapkach
                        Member
                        • 03-2006
                        • 56

                        Oj z nakła kawał drogi w moje strony - spokojnie bym odpalił worek.

                        Comment

                        • mgła_na_kocich_łapkach
                          Member
                          • 03-2006
                          • 56

                          Nakło - przez --N--

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgła_na_kocich_łapkach
                            Oj z nakła kawał drogi w moje strony - spokojnie bym odpalił worek.
                            Na szczęście nie z własnych, ale z innych doświadczeń - zalecam trochę dyskrecji, jeśli chcecie miec ten słód. Myslicie, ze jednorazowa, no - dwurazowa uprzejmość = hurtownia? Weźcie, proszę, dla własnego dobra pod uwagę, co napisałam.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • mgła_na_kocich_łapkach
                              Member
                              • 03-2006
                              • 56

                              Racja - ale mieszkam na takim odludziu piwowarskim, że nie boję się o towarzystwa, mimo to zachowam większą ostrożność.

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Sądzisz, że nikt z browaru nie czyta tego forum? I nie domyśli się, co to za browar w okolicach Gorzowa? Szkoda, że nie ogłosiłeś tego na mieście za pomocą machania czerwoną flagą i bicia w dzwony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎