Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Bielsko-Biała --> Wspólne zakupy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ejchudzik
    Junior
    • 06-2012
    • 28

    Bielsko-Biała --> Wspólne zakupy

    Witam kolegów i koleżanki z Bielska-Białej, wiem że jest kilka osób z tego miasta. Pomyślałem wiec że robiąc zakupy w internetowym sklepie można to zrobić wspólnie i płacić jeden koszt przesyłki. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupami w CP to proszę odezwać się na prv. Można by zrobić listę osób zainteresowanych wspólną wysyłką i zawsze jak ktoś będzie zamawiał będzie informował pozostałych, tak aby mogli coś zamówić wspólną paczką. Poza tym osoby z Bielska-Białej i okolic - zawsze można się jakoś zgadać powymieniać naszymi tworami piwnymi itd. Pozdrawiam Wszystkich
  • bielok
    Senior
    • 10-2007
    • 338

    #2
    Cześć.
    Prawde mowiac wole zrobić zakupy w HB, pojechac do Dori osobiscie, wypić świetna kawe i pogadać o piwowarstwie.
    anioły śmierdzą potem
    żrą kiełbasę
    mają w dupie żywych

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      Pewnie poza jazdą 100km, kawą i rozmową są inne powody dla których temat dotyczy możliwości zakupowych gdzie indziej.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • crocco
        Senior
        • 12-2010
        • 590

        #4
        Z BB do Dori jest ok 30km.
        Kawa jest dużym magnesem ,choć rozmowa z Dori i Januszem jeszcze większym.

        Comment

        • ejchudzik
          Junior
          • 06-2012
          • 28

          #5
          No świetnie,
          Nie bardzo mi zależy żeby kupować w CP, HB też może być, bardziej mi chodziło o obniżenie kosztów przesyłki, a zawsze można się zgadać i autem pojechać w parę osób zawsze może być wesoło. Więc jak będziecie się zaopatrywać w surowce to dajcie znać ja powoli układam pomysły w głowie na kolejne warki, pewnie niebawem będę kupował słody itd. gdybyście się też decydowali to dajcie znać pozdrawiam.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎