Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

śrutownik/ młynek dla początkujących

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomcio83
    Senior
    • 02-2006
    • 258

    śrutownik/ młynek dla początkujących

    Młynek z lat 60-tych, kupiony na allegro

    Zebrał pozytywne opinie od innych forumowiczów
    ( http://www.browar.biz/forum/showthre...light=m%B3ynek )

    Ja też jestem z niego zadowolony.
    W zupełności wystarczy na początek, zwłaszcza, że cena jest przystępna

    Niestety nie udało mi się załadować zdjęć,
    więc albo prześlę zainteresowanym,
    albo potem jescze spróbuję załadować.


    AHA
    cena( do ew. negocjacji) : 45zł
    rowarek esoła
  • fellix-f1
    Senior
    • 12-2005
    • 157

    #2
    Jesteś zadowolony?! Bo tutaj:http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=64170 napisałeś że nie jesteś, więc czegoś tu nie rozumiem. Chyba że jest was dwóch.
    Ładnie to tak ściemniać?

    Comment

    • tomcio83
      Senior
      • 02-2006
      • 258

      #3

      No więc tak:

      Na początku, kiedy nie chciałem inwestować większych sum w śrutownik, nie będąc pewnym, czy przejdę na stałe na warzenie z zacieraniem.
      Dlatego zdecydowałem się na ten młynek za niewielką cenę (1/3 ceny PORKERTa )

      Od tamtej pory zrobiłem kilka warek i podczas śrutowania młynek sprawdzał się bez zarzutów, a piwa wychodziły bardzo dobre.

      Teraz, kiedy nabrałem trochę wprawy w zacieraniu, jakość śrutowania zaczęła mieć dla mnie znaczenie. Poza tym dowiedziałem się, że Porkertem śrutuje się łatwiej i szybciej.

      Nie zmienia to faktu, że mój stary młynek jest w porządku, zwłaszcza na początek.

      To chyba tyle
      Last edited by tomcio83; 14-10-2006, 12:03.
      rowarek esoła

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎