Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam książki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • asa
    Junior
    • 03-2015
    • 5

    Szukam książki

    Czy ktoś widział książkę "Taryfa domów miasta Warszawy i przedmieścia Pragi".
    Glücksberg, Jan Wyd.1839? Może zawierać informacje o browarach warszawskich.
    Książka jest w Bibliotece Narodowej, ale nie jest zdigitalizowana.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Wątpię by ktoś miał albo widział gdzieś w sieci to dopóki Biblioteka Narodowa tego nie zdigitalizuje
    Jakby co to mam screen artykułu z 1909 roku z wymienionymi browarami w Warszawie w roku 1840. Wymieniłbym się za jakiś screen rocznika którego jeszcze nie mam a potrzebuję do swoich opracowań
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Wrzuciłam w googla i coś takiego mi wypluło. Tego szukacie?
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Blisko Maggyku ale niestety to nie ten rocznik. Asa szuka takiego o 3 dekady starszego.
        Ten, przynajmniej mi, jest znany.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • asa
          Junior
          • 03-2015
          • 5

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Wątpię by ktoś miał albo widział gdzieś w sieci to dopóki Biblioteka Narodowa tego nie zdigitalizuje
          Jakby co to mam screen artykułu z 1909 roku z wymienionymi browarami w Warszawie w roku 1840. Wymieniłbym się za jakiś screen rocznika którego jeszcze nie mam a potrzebuję do swoich opracowań
          Mam wszystko Tarifie od 1784 do 1913 z wyjątkiem 1839

          Comment

          • Stolp
            Senior
            • 06-2002
            • 492

            #6
            co prawda nie ta książka, ale pewnie trochę ciekawostek z historii Warszawy się znajdzie. Źródła poza Polską https://openlibrary.org/search?q=Tar..._fulltext=true
            Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
            Szukam
            e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
            https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

            Comment

            • Stolp
              Senior
              • 06-2002
              • 492

              #7
              no to chyba już jest https://polona.pl/item/taryfa-domow-...#info:metadata
              Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
              Szukam
              e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
              https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎