Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.10.10-12 - Warszawa, Warszawski Festiwal Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 914

    Cholera myślałem że kolejki mogą być do stoisk z piwem, a nie do samego wejścia....

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Cały czas tak jest? Miałem zaraz się wybrać, ale mi zaczyna przechodzić...

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 914

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
        Cały czas tak jest? Miałem zaraz się wybrać, ale mi zaczyna przechodzić...
        Mi też zwłaszcza, że mam czas wolny jutro głębokim popołudniem...

        Comment

        • xenon75
          Member
          • 02-2010
          • 32

          A naród głupi i tak postoi Jak w słowach Jacka K.......o

          Comment

          • mkon
            Junior
            • 04-2004
            • 14

            Bardzo szkoda - zapowiadało się nieźle a jest jak zawsze. Jedna Pani siedzi z kasą fiskalną a kolejka 300-500 osób. Czy ktoś w końcu zacznie u nas myśleć ? Nawet chyba oszacowanie potencjalnych strat i utraconych przychodów nic tu nie da. Jeszcze 100 lat chyba potrzeba .

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2868

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Cały czas tak jest? Miałem zaraz się wybrać, ale mi zaczyna przechodzić...
              Godzinę temu kolejna do wejścia nie była duża, ok. kilkanaście osób stało. W środku raczej kolejek większych nie ma.
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2773

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mkon Wyświetlenie odpowiedzi
                Bardzo szkoda - zapowiadało się nieźle a jest jak zawsze. Jedna Pani siedzi z kasą fiskalną a kolejka 300-500 osób. Czy ktoś w końcu zacznie u nas myśleć ? Nawet chyba oszacowanie potencjalnych strat i utraconych przychodów nic tu nie da. Jeszcze 100 lat chyba potrzeba .
                A ja mam inne zdanie. Kolejka ale jaka! Ilu ciekawych ludzi w takich okolicznościach można spotkać. Ja w kolejce miałem możliwość podyskutowania z przypadkowo napotkanym właścicielem jednego z nowo otwieranych browarów. Poza tym zamieniłem kilka zdań pewnym znanym blogerem. A nawet z jednym panem, który jak się okazało pochodzi z UK i od lat jeździ po festiwalach piwnych w całej Europie.

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mkon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bardzo szkoda - zapowiadało się nieźle a jest jak zawsze. Jedna Pani siedzi z kasą fiskalną a kolejka 300-500 osób. Czy ktoś w końcu zacznie u nas myśleć ? Nawet chyba oszacowanie potencjalnych strat i utraconych przychodów nic tu nie da. Jeszcze 100 lat chyba potrzeba .
                  Szkoda to jest wtedy jak świnia w kapustę wejdzie, nie byłeś, nie widziałeś a już kłapiesz jadaczką, sto lat chyba jeszcze trzeba aby takich troli nie było
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • mkon
                    Junior
                    • 04-2004
                    • 14

                    Nie masz racji. Byłem, widziałem. Mamy po prostu inne zdanie na ten temat. Koniec, kropka.

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2868

                      Kolejka do wejścia to chyba największy mankament tej imprezy. W szczytowych momentach trzeba było czekać ok. godzinę. Część osób widziałem rezygnowało, ale część dzielnie stało, co pokazuje zainteresowanie tematyką. W środku już specjalnie kolejek już nie było.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment


                      • Kolejka faktycznie na kilkaset osób, ale stałem w niej góra pół godziny. W środku przyjemnie, wbrew pozorom sporo miejsca. Tłoku większego nie ma, bo rozładowują go dobra pogoda i food trucki na zewnątrz. Kolejek po piwa praktycznie nie ma. Jedynie do Ale Browaru była dość spora. Szkła nie trzeba kupować, piwa są nalewane także w kubki plastikowe.
                        Last edited by Gość; 10-10-2014, 21:50.

                        Comment

                        • ksieciuniu
                          Senior
                          • 11-2013
                          • 157

                          Organizacyjnie, poza masakrycznie wolnym wpuszczaniem do środka, w miarę - chociaż nie mam porównania z innymi takimi festiwalami. Ale...
                          premiera w Pinty nie dojechała (i nie dojedzie); szkła festiwalowego zabrakło już przed 19 (nie wiem, może na kolejne dni maja odłożone następne partie), szkoda, że większość stanowisk nie oferuje pojemności 100 ml. (KiK jest jednym z 2-3 chlubnych wyjątków).

                          Generalnie jak jest się już w środku, to całkiem przyjemnie. I po piwo (poza Ale Browarem) długo się nie stoi.

                          Tylko dobrze się zaopatrzyć w "zapas czasu" - tak, żeby móc wypić piwko, coś przekąsić, wypic piwko, pogawędzić, wypic piwko, coś przegryźć itd... Bo w moim przypadku ("dzięki" pojedyńczej kasie na wejściu) to był ciagły pośpiech i ciągła nerwówka "co by tu jeszcze spróbować?"', pomieszanie smaków w gębie i żołądku, i ogólny przesyt.


                          Generalnie, biorąc pod uwagę, że wjazd tylko 5 zł, to jak komuś się uda przefrunąć nad kolejką albo wjechać z bramą, to warto się pojawić. Ale co się będzie działo w sobotnie popołudnie, to aż strach się bać.

                          Zastrzegam, że to tylko wrażenia świeżaka, który nie wie jak to dawniej i gdzie indziej bywało
                          Last edited by ksieciuniu; 10-10-2014, 22:43.

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DoktorK Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmmm dla osób które stoją w tej kolejce. ..nie wiem czy w środku wystarczy miejsca
                            Na szczęście miejsca wystarczyło. Można było też stać na zewnątrz, z czego większość korzystała.
                            Ogólnie dzień pierwszy udany. Jak dobrze pójdzie, to dzisiaj ludzi będzie więcej, ale kolejka mniejsza.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Organizacyjnie mega zenada determinowana fatalnym wyborem miejsca z JEDNYM wejsciem . Nalo miejsca i mega kolejki. Darowalem sobie. Tylko dla snobow i fanatykow.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • tfur
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 1303

                                byłem około wpół do siódmej
                                nawet własne szkło wziąłem
                                ale przestraszyłem się kolejki
                                uzupełniłem płyny w centrum
                                veni, emi, bibi

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎