Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.12.13 - I Dolnośląskie Spotkanie Piwowarów Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #16
    Znowu jestem. Na parę dni odebrało mi chęć do robienia czegokolwiek, ale się spiąłem

    Lokal został wczoraj obejrzany przez Ważnego Człowieka, który zostawił przy okazji parę gadżetów na nagrody w konkursie, który muszę teraz wymyślić.

    Proszę też o deklarowanie przyjazdu. Może być w tym temacie, może być na PW lub maila. Chciałbym mieć choć pobieżne pojęcie, ile osób może przyjechać.

    Dzisiaj warzę prawdziwego cienkusza na okoliczność spotkania - będzie do spożycia na miejscu.

    Dodatkowa atrakcja dla obecnych - przejażdżka na lodowisku.

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #17
      Jeśli "zły los" nie zadziała i pojazd osobisty będzie sprawny, powiniennem się pojawić - nawet z kierowcą by cosik ewentualnie .
      Wareczki do degustacji miałbym nawet trzy, z tym, że ilości niewielkie, pierwsza "Kingalinga" (raczej kulinarna) i druga "Paulinaga" już prawie wypite, a najświeższa "Kamiszon" z przeznaczeniem na Święta więc też nie za dużo mogę zabrać.
      Wogóle to mam pytanie - po ile przywieść, (minimalnie) żeby zaistniało, czy etykiety bardzo są wymagane - bo mnie ostatnio wena tffurcza całkowicie w kwestiach graficznych opóściła
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #18
        Niestety splot niekorzystnych okoliczności spowodował że nie będę mógł być obecny
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #19
          Cienkusz zrobiony, pytanie - kto przyjedzie. Biermann, naczelnik i Tabletka się zdeklarowali, a inni?

          Comment

          • muciek
            Member
            • 06-2001
            • 50

            #20
            ...i ja mości piwowarzy przybędę....

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              #21
              Krzysiu sorki
              Zły los namieszał i musiałem oddać samochód na regeneracje głowicy, wymianę pierścieni i innych takich wynalazków
              W związku z tym
              A) brak auta
              B) brak kasy - ta naprawa nadwyręży mój budżet domowy w stopniu znacznym
              C) niestety nie przyjade
              D) w myślach będę z wami
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #22
                Cienkusz już w butelkach, zaskakująco dobry ... Ciekaw jestem, jaki będzie w sobotę.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #23
                  jak będziesz go tak intensywnie próbował, to może nie dotrtwać do imprezy
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #24
                    Dotrwa, nie ma obawy. Pytanie, czy ktoś się pojawi, żeby toto skosztować? Na razie na pewniaka wiem o dwóch osobach

                    Comment

                    • crizz
                      ...
                      • 02-2003
                      • 1255

                      #25
                      To może ja podam mój adres...

                      Comment

                      • kim
                        Junior
                        • 05-2003
                        • 16

                        #26
                        Postaram się przyjechać i przywieźć jakieś ciemne piwo. Planowałem otworzyć je dopiero na święta ,ale przy takiej okazji można spróbować co z tego wyszło nieco wcześniej. Pozdrowienia z Wałbrzycha.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #27
                          kim napisał
                          Postaram się przyjechać...
                          Cieszę się

                          Spotkanie aktualne, czekam na lodowisku od 8 rano.

                          Dojazd od Wrocławia, Legnicy i Wałbrzycha: Od drogi krajowej nr 5 kierunek Dzierżoniów, tuż przed mostem na Bystrzycy w prawo i jakiś kilometr dalej, 100 m prosto za rondem jest parking. Dla jadących od Dzierżoniowa prawie j.w, tylko "za mostem na Bytrzycy w lewo"

                          Dla posługujących się PKS i PKP - od przejazdu kolejowego na południe od dworców ul. Pionierów w dół niecały kilometr do ronda, stamtąd rzut beretem.

                          W kasie lodowiska pytać o spotkanie piwowarów.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #28
                            Jestem już na miejscu, wszystko przygotowane. Do rozlosowania wśród uczestników parę puszek ekstraktu słodowego oraz kilka porcji słodu karmelowego ciemnego. Do stestowania skrzynka cienkusza oraz po butelce osiem innych warek.

                            Comment

                            • naczelnik
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 1884

                              #29
                              refleksje okoloimprezowe

                              ci co byc mieli,przyjechali...ci co przyjechac nie mieli nie przyjechali.a kto przyjechal?pewnie cala ekipa z zielonej gory sie dopisze ponizej...mocna obsada z walbrzycha byla...tez sie dopisze pewnie.
                              ogolnie bardzo, bardzo sympatycznie.cienkusz...niczego sobie;jak na piwo kilku dniowe-niczego sobie.nawet gazu mial

                              byly degustacje...dyskusje...tance na stolach...spiewy...
                              pozniej odwazylismy sie wskoczyc w lyzwy i posmigac po lodowisku.

                              ci , ktorzy zostali na miejscu mowia, ze najlepsze "sztuki" wychodza na lod dopiero wieczorem...a zatem niech brac zaciera rekoma...byle nie nogami, bo mozna conieco przetrzec sobie


                              pozdrawiam
                              naczelnik
                              Popieram domowe browary!

                              Polakom gratulujemy naczelnika

                              Zamykam browar.
                              Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                              gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                #30
                                Zebraliśmy się w gronie niezbyt licznym: Wałbrzych x 2, Nowa Ruda 1 + 1, Wolsztyn 1 + 4. Zdegustowaliśmy chyba z 14 piw z surowców rozmaitych, o mocy od 7 do 26 Blg, w barwach wszelakich. Śmignęliśmy na łyżwach, niektórzy wyszli z tego poważnie poturbowani
                                Spotkanie oficjalne zakończyliśmy dobrze po piętnastej, a na deser dla wytrwałych jeszcze wizyta w Mordowni.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎