Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2014.12.05-06 - Wrocław, Happy Friday w Beer O'Clock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    2014.12.05-06 - Wrocław, Happy Friday w Beer O'Clock

    Wklejam info z fejzbuka - w sobotę liczę na Jacksona

    II edycja Happy Fridays już 5 grudnia, a z okazji Mikołajek, w sobotę 6 grudnia również proponujemy inne, ciekawe spotkanie.

    Ale po kolei:

    Klimat pomieszczeń starego browaru, szeroki wybór piw w wyjątkowo dobrej cenie, muzyka z płyt winylowych - jedyna taka propozycja we Wrocławiu, tylko raz w miesiącu!

    Zapraszamy w pierwsze piątki miesiąca na ul. Hubską, do Sali Klubowej Beer O'clock. Tylko w ten dzień wszystkie piwa z oferty Beer O'clock w cenach hurtowych! Oprócz bogatej gamy piw butelkowych tego wieczoru będziemy też serwować 5 różnych piw z nalewaków, a dla piwnych geeków zaproponujemy degustację wyjątkowych piw butelkowych - będzie możliwość spróbowania 100 ml. trunku, na którego zakup "w ciemno" często ciężko się zdecydować ze względu na jego cenę. Spróbuj, zasmakuj i dowiedz się u nas, w których wrocławskich sklepach możesz je kupić!

    Na poprzednim spotkaniu laliśmy z kranów piwa Dr. Brew, Jana Olbrachta i Solipiwko - w cenach 6-7 zł za 0,5 l. Co tym razem? Informacje wkrótce.

    Drugie spotkanie już 5 grudnia 2014 o godzinie 18:00 - zabierz znajomych, przyjdź i miej wpływ na zawartość tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Tych co byli, czeka niespodzianka - impreza w innym miejscu! Ale kierujcie się w tą samą stronę, co poprzednio.

    A SOBOTA - Mikołajki!

    Zasady sprzedaży piw te same, co w piątek, ale oferta inna: postaramy się o jak największą ilość piw świątecznych. Jednakże największa atrakcją w tym dniu będzie jam session - zapraszamy do udziału! Jam session od 18.00 do 22.00 - zespół znany bywalcom Nietoty będzie grał na żywo, a śmiałkowie z własnymi instrumentami muzycznymi mogą wskoczyć na scenę i im towarzyszyć. Dla odważnych w nagrodę - 1 piwo gratis.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    No i niestety - sobota odwołana z przyczyn niezależnych od organizatorów. Grudzień to trochę szalony miesiąc jest Ale to może nawet i dobrze, bo w tym miesiącu ta impreza czasowo niestety zgrała się ze Szlakiem Piwnym, to w sobotę nie będzie dylematu, gdzie iść

    Rozpoczynam listę piw na najbliższy piątek:

    1. Noc Kupały - FES z Browaru Perun - 6 zł za 0,5 l
    2. Jak w dym - Rauchbock z Browaru Pinta - 6,5 zł za 0,5 l

    Przypominam, że jeśli ktoś nie chce pić z plastiku, to niech weźmie własne szkło. Jeśli szkło będzie miało podziałkę 0,3 l - będzie możliwość kupienia piwa również w tej ilości.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Na pozostałych kranach przewidziano:

      3. Gwiazdor - Browar Gościszewo, mocne ciemne z przyprawami - 5 zł za 0,5 l
      4. Mokry Chmiel - Browar Gościszewo - chmielony świeżą, nie suszoną szyszką chmielu Sybilla - tylko nieliczne browary robią coś takiego, siłą rzeczy (a raczej natury) tylko raz w roku. Cena również 5 zł za 0,5 l
      5. Cascade IPA - Doctor Brew - no nie może zabraknąć na liście czegoś chmielonego na zimno amerykańcami.

      Przypominam, że warto przybyć z własnym szkiełkiem - na miejscu tylko plastik będzie. No i jeśli macie szkło z podziałką 0,3 l możecie tez w takiej ilości piwo zakupić.
      Last edited by Marusia; 04-12-2014, 12:28.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Wisienka na torcie - copypaste z FB:

        Oprócz piw z nalewaka dziś wieczorem zaproponujemy Wam również degustację kilku ciekawych piw - będzie można ich spróbować w ilości 100 ml i w ten sposób ocenić, czy warto kupić całą butelkę. Wybraliśmy piwa bardzo wysoko oceniane pod względem jakości wg Ratebeer.


        Degustacja rozpocznie się o godz. 20:00 - ilość próbek ograniczona!


        To Ol Grenadier - 5,30 zł

        Emelisse Smoked Rye IPA - 4,30 zł
        http://www.ratebeer.com/…/emelisse-innovation-serie…/195913/
        Nogne Porter - 3,20 zł

        Anchor Bigleaf Maple - 3,40 zł
        http://www.ratebeer.com/…/anchor-bigleaf-maple-autu…/223009/
        Thornbridge Colorado Red - 2,90 zł
        http://www.ratebeer.com/be…/thornbridge-colorado-red/127656/
        Last edited by Marusia; 05-12-2014, 11:14.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Ja to bym bardzo prosił aby Beer O'Clock wysupłał tych parę dych na reklamę w bb...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Chłopaki z Beer'o'clock prawdopodobnie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ja to tutaj opisuję, zatem ostrze krytyki proszę kierować do mnie. Zamieszczam te informacje, bo wydaje mi się, że to ciekawa inicjatywa wzbogacająca bazę informacyjną forum. Mam już raz opłaconego premium membera, drugi raz płacić nie będę i nie chcę być na niebiesko

            Od stycznia zatem info tylko na FB.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Chłopaki z Beer'o'clock prawdopodobnie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ja to tutaj opisuję, zatem ostrze krytyki proszę kierować do mnie. Zamieszczam te informacje, bo wydaje mi się, że to ciekawa inicjatywa wzbogacająca bazę informacyjną forum. Mam już raz opłaconego premium membera, drugi raz płacić nie będę i nie chcę być na niebiesko

              Od stycznia zatem info tylko na FB.
              Nie mam nic przeciwko zamieszczaniu info o ciekawych inicjatywach. Jeśli wpisy wyglądają na nieuzgodnioną reklamę to reaguję, a Beer'o'clock takiej współpracy nie nawiązywał
              Last edited by ART; 12-12-2014, 10:05.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎