Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

10.06.2006- Sisters Of Mercy- Kraków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #16
    Mam nadzieję, że nie zabraknie na tym spotkaniu także Garden of Delight oraz the Nepihilim .
    Last edited by abernacka; 28-05-2006, 15:51.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      no popatrz a już myślałem że FOTN już poszło w zapomnienie
      Popatrz, ja też. To może jednak kopnę się do Opola i odświeżymy na spotkaniu
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
        Mam nadzieję, że nie zabraknie na tym spotkaniu także Garden of Delight oraz the Nepihilim .
        Garden nie znam, ale coś Love Like Blood mam. Jakiś symphonic metal też się znajdzie.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
          Wytłumacz czego tu zazdrościć? Bo nie łapię.Chyba tylko tych cyferek-130.
          Oj Kiszocie - nie rozumiesz człowieka zakochanego w tej muzyce.

          Ja tylko muszę się zgodzić z E-prezesem. Dziś Sisters Of Mercy to nie to samo co kiedyś. A pamiętam jeszcze, jak zachorowałem na nich po jakiejś audycji śp. Tomka Beksińskiego
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            Oj Kiszocie - nie rozumiesz człowieka zakochanego w tej muzyce.

            Ja tylko muszę się zgodzić z E-prezesem. Dziś Sisters Of Mercy to nie to samo co kiedyś. A pamiętam jeszcze, jak zachorowałem na nich po jakiejś audycji śp. Tomka Beksińskiego
            nagrywało się te audycje z wypiekami na twarzy późną nocą. sam mam kompilację kilku bootlegów. mnie zależało na utworach, nie każdym wykonaniu. odkąd po jednym z koncerów (nie pierwszym i nie metalowym) wyszedłem z bólem krzyża (od wielogodzinnego stania) i kompletną głuchotą (od tejże głuchoty dźwiękowca ustawiającego koncert) nie chodzę na koncerty.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
              nagrywało się te audycje z wypiekami na twarzy późną nocą...
              Też mam jeszcze kasety z tymi nagraniami. Są na nich kawałki, których nie zdobyłem dotąd na CD.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                ... Eldritch wydał w 2000 roku płytę "Screw Shareholder Value"...
                z tego co wiem to nie ma takiej płyty umieszczonej na oficjalnej stronie TSoM. zatem jest to albo kolejny bootleg, albo zupelnie solowy projekt Eldritcha. obstawiam to pierwsze.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #23
                  Jest to nowa płyta z nowymi kawałkami. Nie ma mowy o żadnym bootlegu. A czy widziałeś wymienioną na tej stronie płytę Sisterhood. Nie? Nic dziwnego. Tak samo jest i z tą płytą SSV.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    #24
                    to swoją drogą dla mnie dziwne, że płytę sprzed 6 lat nie umieścili na stronie, choć o nowych koncertach jest. Sisterhood to Sisterhood i sam Eldritch odciął to grubą krechą mimo, że brał w tym udział. niedawno widziałem na mieście plakaty koncetu gitarzysty TSoM z dużą czcionką nazwy do której prawa nie ma i malutką "gitarzysty". widać inni z chęcią przypisują sobie udział, a Eldritch nie niemniej mój kolega wybiera się na koncert i zda mi relacje. oczekuje starych kawałków!
                    Last edited by e-prezes; 01-06-2006, 13:43.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #25
                      i po koncercie. z relacji kolegi wynika, że nie było tak źle...
                      dźwiękowiec nie był głuchy, fani dopisali a Eldritch w dobrej formie, choć deczko przytył

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎