Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.04.30 - 4. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #31
    Już czekamy na pierwsze zgłoszenia: zgłoś swój udział

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #32
      Wycieczka na Białoruś

      Szczegóły dotyczące ewentualnej wycieczki na Białoruś.

      Wspomniałem w temacie o możliwości zorganizowania przy okazji pobytu na giełdzie wycieczki na Białoruś. Jest taka możliwość o ile znajdą się chętni. Byłby to wyjazd grupowy jednym środkiem transportu np. pociągiem. Wycieczka otrzymałaby wize grupową która kosztuje 6 dolarów od osoby. Przed giełdą należałoby dostarczyć: ksero paszportów, wypełniony wniosek wizowy, zdięcie dowodowe. Na podstawie zgłoszeń przygotujemy listę uczestników wycieczki i wraz z wymaganymi dokumentami złożymy w Konsulacie w Białej Podlaskiej.
      Oczekiwanie na wizę to ok. 3 dni.
      Jakieś propozycje?


      KONSULAT GENERALNY REPUBLIKI W BIAŁEJ PODLASKIEJ
      ul. Sitnicka 77, 21-500 Biała Podlaska
      tel.+48 (83) 342-1814, +48 (83) 342-1815
      godziny otwarcia: 9:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        No ja Ci powiem - 30 zł za dobę w Domu Wycieczkowym Podlasie - nigdzie indziej nie ma sensu się pakować, tam przecież jest duzo miejsca i fajnie
        zadzwoniłem i sympatyczna pani zaoferowała miejsca po 50 zeta (najtaniej).
        No na stówę to mnie nie za bardzo stać. Trzeba się będzie zastanowić.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #34
          No, jeśli wszędzie mają takie ceny - zdaje się, że z planów pozostania całego długiego weekendu w Białej pozostaną jedynie marzenia....

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #35
            Hm. Zwlekałam z napisaniem tego - ale nie pojadę wcale w tym roku do Bialej Podlaskiej
            Między innymi z powodu cięć budżetowych, zatem ten nocleg za 50 zł to byłby ostatni gwóźdź do trumny, ale decyzje i tak z wielkim bólem podjęłam juz wcześniej, eh...
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
              zadzwoniłem i sympatyczna pani zaoferowała miejsca po 50 zeta (najtaniej).
              No na stówę to mnie nie za bardzo stać. Trzeba się będzie zastanowić.

              Ahumba - może źle zrozumiałeś. Nie wydaje mi się aby w Podlasiu miejsce noclegowe kosztowało 50 zł - raczej jest to cena za pokój 2-os. Warto sprawdzić. Druga sprawa -oprócz Podlasia mamy inne hotele gdzie cena za doboosobę lansuje się w granicach 30-35 zł.

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                No, jeśli wszędzie mają takie ceny - zdaje się, że z planów pozostania całego długiego weekendu w Białej pozostaną jedynie marzenia....
                Bez paniki - pomyślimy... i coś na to poradzimy

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Hm. Zwlekałam z napisaniem tego - ale nie pojadę wcale w tym roku do Bialej Podlaskiej
                Między innymi z powodu cięć budżetowych, zatem ten nocleg za 50 zł to byłby ostatni gwóźdź do trumny, ale decyzje i tak z wielkim bólem podjęłam juz wcześniej, eh...
                eh... nie wiesz co tracisz

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                  Ahumba - może źle zrozumiałeś. Nie wydaje mi się aby w Podlasiu miejsce noclegowe kosztowało 50 zł - raczej jest to cena za pokój 2-os. Warto sprawdzić. Druga sprawa -oprócz Podlasia mamy inne hotele gdzie cena za doboosobę lansuje się w granicach 30-35 zł.
                  May-u - to w sposób naturalny wyłoniło się nowe zadanie dla Ciebie, jako organizatora giełdy
                  Jakbyś mógł zrobić rekonesans po znanych Ci miejscach noclegowych w Białej i podał ich namiary, ilość miejsc i cenę za nocleg w przeliczeniu na jedną osobę - myślę, że to by ułatwiło życie wielu potencjalnym giełdowiczom.
                  Nie ukrywam, że przy cenie 50 zeta za łba za jedną noc, dość poważnie rozważamy przyjazd tylko na samą giełdę.
                  Last edited by iron; 30-03-2005, 10:56.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    May-u - to w sposób naturalny wyłoniło się nowe zadanie dla Ciebie, jako organizatora giełdy
                    Jakbyś mógł zrobić rekonesans po znanych Ci miejscach noclegowych w Białej i podał ich namiary, ilość miejsc i cenę za nocleg w przeliczeniu na jedną osobę - myślę, że to by ułatwiło życie wielu potencjalnym giełdowiczom.
                    Nie ukrywam, że przy cenie 50 zeta za łba za jedną noc, dość poważnie rozważamy przyjazd tylko na samą giełdę.
                    Dla dobra sprawy podejmuje się tego zadania choć muszę przyznać, że i tak mam dużo spraw na głowie . Może jeszcze dzisiaj zamieszczę info.

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #40
                      Jesteś WIELKI

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                        zadzwoniłem i sympatyczna pani zaoferowała miejsca po 50 zeta .
                        Oj Ahumba... . Wielka pomyłka. Specjalnie dla uczestników kwietniowych imprez Pani kierownik Domu Wycieczkowego "Podlasie" zagwarantowała stałą cenę za doboosobę, tj. 25 zł. Myślę, że jest to taniocha. Rozmawiamy też z właścicelem hotelu MIXBUD nt. kilku gratisów ale o tym wkrótce.

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                          Jesteś WIELKI

                          Fakt - wzrost 183 cm

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #43
                            Wciąż czekamy na zgłoszenia i chęć otrzymania karty zniżkowej na przejazd PKP.

                            Comment

                            • may
                              Senior
                              • 01-2002
                              • 1508

                              #44
                              Małe wyjaśnienia dot. rezerwacji miejsc noclegowych w DW "Podlasie":

                              1. Cena 25 zł za doboosobę dotyczy jedego noclegu niezależnie od ilości miejsc w pokoju;
                              2. Przy rezerwcji proszę powoływać się na moje nazwisko i imię tj. Korneluk Grzegorz;
                              3. Dokonałem rezerwcji 30-tu miejsc noclegowych, począwszy od piątku 29.04. dla chętnych przez cały "długi" weekend.

                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #45
                                Inna sprawa również dotycząca noclegów.
                                Przykładem roku poprzedniego właściciel hotelu MIXBUD przekazuje dla gości dwa apartamenty - każdy po cztery łóżka. Jest to gratisowy nocleg z piatku na sobotę. Dalsze noclegi będą liczone po 30 zł za doboosobę. Są chętni? Czekam na zgłoszenia.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎