Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.04.30 - 4. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #16
    Na pewno jest sala ping-pongowa

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
      Na pewno jest sala ping-pongowa
      Tak, a na stołach bardzo fajnie się leży, koniecznie podczas gry! Prowadzonej, oczywiście, przez innych
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        #18
        Jeśli jest to ośrodek przy którym jest boisko to nocowałem tam dwa lata temu, nie jest tak źle , blisko rynku, jedyny mankament to brak TV w pokojach , ale bez TV można wytrzymać jedną lub dwie noce, zwłaszcza jak będą zakwaterowani inni giełdowicze w tym ośrodku.
        Jeszcze sporo czasu do giełdy ale jak się zdecydujecie na ten ośrodek to dajcie znać w tym temacie , ułatwi mi to wybór ośrodka
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • may
          Senior
          • 01-2002
          • 1508

          #19
          Tak! Dom Wczasowy "Podlasie" vel Hotel Sportowy to najlepsze rozwiązanie - blisko do miejsca giełdy i Piwowarów, a cena za doboosobę nie zwala z nóg. Zawsze po zakrapianym wieczorze przy ognisku można pobiegać usytuowanej przy hotelu bieżni
          Cena o ile nie zmieniła się wynosi 35 zł za osobę. Warto więc już wcześniej pomyślć i zarezerwować pokój.

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #20
            Mały plan:
            Attached Files

            Comment

            • beny
              Senior
              • 03-2001
              • 984

              #21
              informacja o giełdzie pojawiła sie na rosyjski forum (www.nubo.ru) z komentarzem- "jeżeli nie zbierasz Polski to niewarto" :-)
              Z piwnym pozdrowieniem
              Radosław Kwiecień

              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                informacja o giełdzie pojawiła sie na rosyjski forum (www.nubo.ru) z komentarzem- "jeżeli nie zbierasz Polski to niewarto" :-)

                Świetna reklama - kto by pomyślał .

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #23
                  Moim zdaniem raczej marna reklama bo nikt nie przyjedzie z tamtych rejonów po takim wpisie :-)
                  No cóż po raz kolejny udowodniliśmy, że punkt myślenia zależy od punktu siedzenia :-)
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                    Moim zdaniem raczej marna reklama bo nikt nie przyjedzie z tamtych rejonów po takim wpisie :-)
                    Tylko, że początek tematu: "Обменная биржа в Польше"
                    jest zupełnie inny: Forum - www.nubo.ru - . Kolego Тапок postarał się, zamieścił link do Browaru.biz, a to już jest porządna reklama imprezy.

                    No cóż po raz kolejny udowodniliśmy, że punkt myślenia zależy od punktu siedzenia :-)
                    Nie rozumiem .

                    Comment

                    • beny
                      Senior
                      • 03-2001
                      • 984

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                      Tylko, że początek tematu: "Обменная биржа в Польше"
                      jest zupełnie inny: Forum - www.nubo.ru - . Kolego Тапок postarał się, zamieścił link do Browaru.biz, a to już jest porządna reklama imprezy.
                      Nie rozumiem .
                      No to jeszcze raz.

                      Może i jest to reklama - fajnie że ktoś zauważył naszą giełdę w innym państwie i z tego powodu ty jako organizator się cieszysz jednakże pod tym postem pojawia się komentarz osoby, która jest "guru" w wschodnim świadku kolekcjonerskim, która stwerdza jednym zadaniem,, że niewarto i koniec gadki w wątku i na pewno po takim zachęceniu i bez dodatkowego komentarza mało kto się zdecyduje na przyjazd zza wschodniej granicy.

                      Tak więc ty jako organizator siedzący na miejscu się cieszysz a ja siedzący znacznie dalej się smucę i widze tą sprawę nie przez różowe okulary ale pewnie jak zwykle się myle :-)
                      Z piwnym pozdrowieniem
                      Radosław Kwiecień

                      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                        No to jeszcze raz.
                        Może i jest to reklama - fajnie że ktoś zauważył naszą giełdę w innym państwie i z tego powodu ty jako organizator się cieszysz jednakże pod tym postem pojawia się komentarz osoby, która jest "guru" w wschodnim świadku kolekcjonerskim, która stwerdza jednym zadaniem,, że niewarto i koniec gadki w wątku i na pewno po takim zachęceniu i bez dodatkowego komentarza mało kto się zdecyduje na przyjazd zza wschodniej granicy.
                        Podczas pierwszej giełdy gościliśmy w Białej sporą grupkę z Rosji, Białorusi i Ukrainy - z tego co wiem nikt z nie narzekał na organizację czy też na samą giełdę. Wszyscy deklarowali się z ponownym przyjazdem. My jako organizatorzy co roku przykładamy się do organizacji giełdy z prawdziwą z pilnością.

                        Tak więc ty jako organizator siedzący na miejscu się cieszysz a ja siedzący znacznie dalej się smucę i widze tą sprawę nie przez różowe okulary ale pewnie jak zwykle się myle :-)
                        To w takim razie możesz zaszczycić bialską giełdę swoją osobą. Z tego co wiem posiadasz pokaźny zbiór etykiet z całego świata - możesz stać się wizytówką giełdy. Wówczas "rosyjski guru" nie będzie narzekał: ""jeżeli nie zbierasz Polski to niewarto".

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #27
                          myślę że skoro władasz językiem naszego ex-brata (ja niestety nie) - to może warto byłoby dodać komentarz od siebie który nieco ociepli zmrożony klimat :-)
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                            myślę że skoro władasz językiem naszego ex-brata (ja niestety nie) - to może warto byłoby dodać komentarz od siebie który nieco ociepli zmrożony klimat :-)

                            Już się "produkuje"...

                            Comment

                            • beny
                              Senior
                              • 03-2001
                              • 984

                              #29
                              i oto własnie chodzi :-)
                              Z piwnym pozdrowieniem
                              Radosław Kwiecień

                              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                              Comment

                              • may
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 1508

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                                i oto własnie chodzi :-)
                                Już jest: komentarz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎