Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.04.30 - 4. Bialska Giełda Birofilów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #46
    I jeszcze jedna informacja. Dotychczas miejscem spotkań giełdowiczów był lokal AREL z "Perłą z kija" - w tym roku zmieniamy klimaty. AREL został zamknięty przez SANEPID i jesteśmy zmuszeni zmienić miejsce spotkania. Wybór padł na MNICHA - może nie ma tam "Perły z kija" za to jest świetny klimat, centrum miasta (Rynek) i oczywiście specjalnie wynegocjowana cena piwa dla giełdowiczów.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      #47
      A co jest z kija zamiast Perły ?
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • may
        Senior
        • 01-2002
        • 1508

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
        A co jest z kija zamiast Perły ?
        Oj skromnie - tylko Tyskie bądź Leszek

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #49
          Czyli skoro w lokalu MNICH nie ma piwa to i zniżki na piwo dla giełdowiczów nie będą potrzebne

          No to nie wiem, czy będziemy uczestniczyli w pogiełdowym spotkaniu - Tyskie i Leszka jakbym chciał to mogę się opić w knajpie pod domem (też jest w niej świetny klimat), a tego nie robię, to czemu miałbym to robić z dala od domu?
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • may
            Senior
            • 01-2002
            • 1508

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            Czyli skoro w lokalu MNICH nie ma piwa to i zniżki na piwo dla giełdowiczów nie będą potrzebne

            No to nie wiem, czy będziemy uczestniczyli w pogiełdowym spotkaniu - Tyskie i Leszka jakbym chciał to mogę się opić w knajpie pod domem (też jest w niej świetny klimat), a tego nie robię, to czemu miałbym to robić z dala od domu?

            Różnica jest taka, że w W-wie pijesz Leszka czy też Tyskie za ok. 6-7 zł/0,5 ltr. Natomiast w Białej cena powyższego trunku to 3,50 zł. Jest różnica, prawda .
            Jeżeli chodzi o Perełkę - jest takie miejsce w którym opijesz się jej do woli.
            Zupełnie inna sprawa - w Tychach podczas imprez okołogiełdowych nie widziałem aby ktoś z uczestników narzekał na to, że sączy Tyskie i to za 6 zł/05 ltr

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
              (...)Jeżeli chodzi o Perełkę - jest takie miejsce w którym opijesz się jej do woli (...)
              To nie można by było zrobić tak, żeby tam odbywały się spotkania giełdowe?
              Nieukrywam (a sądzę, że to nie tylko moje zdanie), że jest to dodatkowa atrakcja spotkań okołogiełdowych w Białej... Świeżutka Perełka pyszniutką wszak jest...

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
              (...)Zupełnie inna sprawa - w Tychach podczas imprez okołogiełdowych nie widziałem aby ktoś z uczestników narzekał na to, że sączy Tyskie i to za 6 zł/05 ltr
              Sądzę, że nie narzekali, bo i wyboru nie było. A u Was jest i to jaki!
              Last edited by Małażonka; 05-04-2005, 10:09.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                Różnica jest taka, że w W-wie pijesz Leszka czy też Tyskie za ok. 6-7 zł/0,5 ltr. Natomiast w Białej cena powyższego trunku to 3,50 zł. Jest różnica, prawda .

                Jeżeli chodzi o Perełkę - jest takie miejsce w którym opijesz się jej do woli.

                Zupełnie inna sprawa - w Tychach podczas imprez okołogiełdowych nie widziałem aby ktoś z uczestników narzekał na to, że sączy Tyskie i to za 6 zł/05 ltr
                Dla mnie różnica ceny nie jest żadną różnicą - g...o zawsze nim zostanie, niezależnie czy musisz za nie płacić, czy nawet dają Ci za darmo - nieprawdaż?

                Gdzie jest to miejsce z Perełką?

                Wypowiadałem się tylko za siebie (i ewentualnie Asię), a my nie byliśmy na ani jednej giełdzie tyskiej, więc pewnie nie nas widziałeś sączących Tyskie
                Last edited by iron; 05-04-2005, 10:13.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #53
                  Jak już wiadomo AREL przeszedł do historii - gdyby nie to imprezy odbywałyby się właśnie tam. Nie ma przymusu, a więc możemy "trunkować" się w lokalu z Perełką - jedyny mankament tego wyboru to lokalizacja - praktycznie drugi koniec miasta . Po giełdzie i piwowarach będziemy piwkować przy ognisku w prawdziwych kresowych klimatach - ale to już niespodzianka.

                  Comment

                  • may
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1508

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                    Gdzie jest to miejsce z Perełką?
                    Muzyczna Apteka, ul. Kościuszki 15 link

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                      Dla mnie różnica ceny nie jest żadną różnicą - g...o zawsze nim zostanie, niezależnie czy musisz za nie płacić, czy nawet dają Ci za darmo - nieprawdaż?

                      Gdzie jest to miejsce z Perełką?

                      Wypowiadałem się tylko za siebie (i ewentualnie Asię), a my nie byliśmy na ani jednej giełdzie tyskiej, więc pewnie nie nas widziałeś sączących Tyskie
                      Zgadzam się z Ironem i zadnego (to NIE błąd FCJP ) tyskiego pić nigdy nie zamierzam a tym bardziej za niego płacić
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Zgadzam się z Ironem i zadnego (to NIE błąd FCJP ) tyskiego pić nigdy nie zamierzam a tym bardziej za niego płacić

                        Dobrze, dobrze - będzie Perła.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          #57
                          To się nazywa obsługa klienta. Tylko w browar.biz.

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            To się nazywa obsługa klienta. Tylko w browar.biz.

                            Dla was wszystko . Nie to, że sekcja warszawska wywiera na mnie silną presję ale sam wolę Perełkę .

                            Comment

                            • Ahumba
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 8962

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                              Dobrze, dobrze - będzie Perła.
                              I za to należy Ci się nagroda.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                              Comment

                              • nikita_banita
                                Senior
                                • 06-2003
                                • 1363

                                #60
                                Nie tylko sekcja warszawska ma chęć na Perłę - podlaska podsekcja również wyraża zainteresowanie takowym perło-się-pławieniem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎