Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.01.21 - Warszawa, XIII Zimowa Giełda Warszawska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • seba_gliwice
    Senior
    • 10-2003
    • 374

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    AUTOBUSY: (proszę zwrócić uwagę na numer przystanku!)
    linia przyśpieszona 501 (z przystanku Dworzec Centralny 02)- po 20 minutach wysiadamy na 9. przystanku "Konarskiego" i skręcając na południe w ul. Konarskiego idziemy około 250 m.
    Prośba do organizatorów - zweryfikujcie proszę, z którego dokładnie przystanku na Dworcu Centralnym odjeźdża autobus 501 ... Jestem po lekturze oficjalnej strony Warszawskiego Przedsiębiorstwa Komuniakcyjnego i co się okazuje ... otóż przy opisie przystanku "02" na Dworcu Centralnym wspominają, iż od listopada'11 przystanek "02" przniesiono na "52" (remont chodnika), gdziekolwiek on jest!? ... Mając we wspomnieniach, niekoniecznie miłych, zeszłoroczny totalny bałagan na Dworcu Centralnym, związany z jego remonetm i praktycznie zerowym oznakowaniem wyjść, spodziewam się podobnego i teraz ... Czy jest jakaś sensowna strona, z planem wyjść z hali dworcowej na poszczególne przystanki ... przewertowałem net i oczywiście nie znalazłem czegoś takiego ... Z góry dziękuję i jestem pewien, że takie informacje usprawnią podróż nie tylko mi, ale również innym przyjezdnym, którzy na codzień unikają (chociażby z opisanych powyżej powodów ) podróży do naszej kochanej stolicy ...

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy jest jakaś sensowna strona, z planem wyjść z hali dworcowej na poszczególne przystanki ... przewertowałem net i oczywiście nie znalazłem czegoś takiego ... Z góry dziękuję i jestem pewien, że takie informacje usprawnią podróż nie tylko mi, ale również innym przyjezdnym, którzy na codzień unikają (chociażby z opisanych powyżej powodów ) podróży do naszej kochanej stolicy ...
      Taka informacja może mieć sens tuż przed giełdą. Sytuacja wokół dworca jest jak to teraz mówią bardzo dynamiczna i zmienia się co kilka dni.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2869

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
        Prośba do organizatorów - zweryfikujcie proszę, z którego dokładnie przystanku na Dworcu Centralnym odjeźdża autobus 501 ... Jestem po lekturze oficjalnej strony Warszawskiego Przedsiębiorstwa Komuniakcyjnego i co się okazuje ... otóż przy opisie przystanku "02" na Dworcu Centralnym wspominają, iż od listopada'11 przystanek "02" przniesiono na "52" (remont chodnika), gdziekolwiek on jest!? ... Mając we wspomnieniach, niekoniecznie miłych, zeszłoroczny totalny bałagan na Dworcu Centralnym, związany z jego remonetm i praktycznie zerowym oznakowaniem wyjść, spodziewam się podobnego i teraz ... Czy jest jakaś sensowna strona, z planem wyjść z hali dworcowej na poszczególne przystanki ... przewertowałem net i oczywiście nie znalazłem czegoś takiego ... Z góry dziękuję i jestem pewien, że takie informacje usprawnią podróż nie tylko mi, ale również innym przyjezdnym, którzy na codzień unikają (chociażby z opisanych powyżej powodów ) podróży do naszej kochanej stolicy ...
        Autobus 501 już nie jedzie w kierunku giełdy. Został wycofany z trasy i Cooper podał starą informację. Zamiast niego kursuje autobus 109 w kierunku "Os. Górczewska". Mapę przystanków przy Dworcu Centralnym można znaleźć tutaj:


        Jako, że rozkłady mogą się zmienić, pewnie koledzy zamieszczą aktualne informacje w odpowiednim czasie.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • jasiu_piwosz
          Senior
          • 12-2004
          • 620

          #19
          Przyjedziemy na 100%.

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4592

            #20
            Z Dworca Centralnego mogę polecić dojazd na giełdę tramwajem linii 10 z przystanku nr 10 (nad peronami od strony zachodniej).

            Comment

            • Galu23
              Member
              • 04-2005
              • 62

              #21
              Super, drugi raz w życiu , będę mógł wrócić z giełdy do domu na piechotkę
              W zeszły roku było fantastycznie

              Comment

              • wizura
                Senior
                • 01-2007
                • 199

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                Z Dworca Centralnego mogę polecić dojazd na giełdę tramwajem linii 10 z przystanku nr 10 (nad peronami od strony zachodniej).
                Również polecam takie połączenie- rok temu bez problemu dojechałem ,

                Comment

                • tyskikufel
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 772

                  #23
                  są jeszcze ostatnie wolne miejsca w autokarze na giełdę w Warszawie Wsiadamy w Sosnowiec-ul. Wojska Polskiego 119 , Katowice-Spodek, Tychy-ul. Edukacji 50-obok małego Tesco. cena przejazdu tam i z powrotem 80 zł od osoby, bagaż nie ograniczony , autobus klimatyzowany , powrót zaraz po zakończeniu giełdy, kontakt w tej sprawie na e mail abrel@o2.pl lub telefon 600990990 do Sławka Bieniasa

                  Comment

                  • LenDo
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 395

                    #24
                    Z Dworca Zachodniego jakim autobusem najlepiej dojechać na miejsce giełdy?
                    "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      #25
                      Tak trudno poszukać na stronie ZTM Warszawa?

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #26
                        Jeszcze łatwiej na www.jakdojade.pl.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • krypol85
                          Senior
                          • 05-2011
                          • 177

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak trudno poszukać na stronie ZTM Warszawa?
                          A trudno udzielić pomocy? Niestety nie wszyscy są z Warszawy i niestety panie kolego niektórzy tak jak np ja nie mamy pojęcia zielonego co to w ogóle jest to ZTM.
                          Moja kolekcja:
                          http://krypol85.pl

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            #28
                            Autobus 523 jedzie tam 13 minut z Zachodniego.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • LenDo
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 395

                              #29
                              Wcale nie trudno, teraz znając już numer autobusu pozostałe informacje sobie znajdę.
                              Warszawa to nie Rzeszów, gdzie jeździ kilka autobusów, więc najlepiej się zdać na wiedzę miejscowych, zwłaszcza że trwa wiele remontów. Kto pyta nie błądzi- a ja nie chcę błądzić, tylko dotrzeć na giełdę na czas.
                              "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LenDo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Z Dworca Zachodniego jakim autobusem najlepiej dojechać na miejsce giełdy?
                                Proponuję 184 . Przystanek od strony dworca.
                                Last edited by Cooper; 08-01-2012, 18:08.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎