Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.10.16 - Lublin, II Warsztaty Warzenia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • dkrasnodebski
    replied
    sklep-piwowar napisał(a)
    ,postaram się też zamieścić artukuły z gazet
    Kiedy będą obiecane artykuły?

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Ja tam wyrażę swoje zdanie po Mini Zlocie dla Twardzieli, który odbędzie się w końcu w samym Janowie. Zobaczę czy warto ponosić (w naszym przypadku co roku) trudy podróży dla tego miejsca. Podejrzewam......., ale to po czternastym listopada

    Leave a comment:


  • sklep-piwowar
    replied
    Nieoficjalnie zaplanowaliśmy, że przyszłoroczne Lubelskie Warztaty Piwowarskie będą miały charakter wyjazdowy i odbęda się w Browarze Janów Lubelski.
    Tę propozycję, poddaję niniejszym pod ocenę. [/B][/QUOTE]


    Ze swej strony też proszę o wypowiedzi w sprawie zorganizowania III WWP w Janowie.Jest to bardzo ciekawy pomysł ze względu na miejsce ,jakim jest gościnny Browar Janów ALE jest to około 90 km od Lublina i nie ma tak dobrego dojazdu jak do stolicy Polski C

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Po wstępnej masakracji: dwa olbrzymie dziurska (choć nie ja mu to zrobiłam, mimo,że jestem prężną niewiastą ) balonik oddalił się w bliżej nieustalone miejsce - gdzieś pomiędzy Dworcem Centralnym, a Driver Pub-em

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    Obawiam się, że był jedynym uczestnikiem, któremu zaszkodziła gorąca atmosfera Warsztatów...

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Wujcio_Shaggy napisał(a)

    I podziękowania dla towarzyszy pełnej dobrych wrażeń podróży.
    Tylko gdzie jest balonik?

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    To chyba dobrze, że jury nie poddało się nawet TAKIM naciskom...

    Trochę spóźniony, chciałem podziękować Organizatorom za fajną imprezę, a zwłaszcza za ciekawe wykłady, pyszny chleb ze smalcem, beczkę z Janowa. I jeszcze za pamiątkowy kufelek .

    Dołączam jeszcze gratulacje dla zwycięzców konkursu.

    I podziękowania dla towarzyszy pełnej dobrych wrażeń podróży.

    Leave a comment:


  • Zdrój
    replied
    Cóż, ja się w Lublinie bawiłem do-sko-na-le.

    Z nastroju nie wybił mnie nawet fakt, że mój kochany ALt przepadł w konkursie (byłem jednym z jurorów i nawet to nie pomogło ;-) choć pozostałym jurorom dawałem wyraźne znaki, że piją MOJEGO Alta...

    Jeszcze raz w tym miejscu bardzo dziękuję piwowarom, którzy przybyli do Lublina, naszym ekspertom (ja się do nich nie zaliczam !) oraz współorganizatorom imprezy, Sklepowi Piwowar i Swojskiej Chacie.

    Nieoficjalnie zaplanowaliśmy, że przyszłoroczne Lubelskie Warztaty Piwowarskie będą miały charakter wyjazdowy i odbęda się w Browarze Janów Lubelski.
    Tę propozycję, poddaję niniejszym pod ocenę.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Gdybym tylko wiedział, że te warsztaty to warsztaty szpiegowsko-sensacyjne to jakoś, w przebraniu bym się pojawił albo wysłał klona
    A poważnie - bardzo chciałem ale ponieważ wcześniej nie było mnie trzy dni w Warszawie, nie mogłem - bo Igor by zapomniał jak wygląda tata.

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    A tak, czytałam o moim niepoprawnym zachowaniu

    Leave a comment:


  • peter_1000
    replied
    Małażonka napisał(a)
    ... mimo kradzieży moich piw...
    Na stronie Browamatora wyczyn ten nazwano: "spektakularnym wycofaniem niektórych piw wprost spod gardeł degustatorów".

    Leave a comment:


  • dkrasnodebski
    replied
    Ja ze swej strony chciałbym bardzo podziękować organizatorom i współtowarzyszom za bardzo pouczającą i udaną imprezę. To, że cały czas ziewałem było wynikiem nieprzespanej nocy a nie znudzenia. Wszystkie wykłady były bardzo profesjonalne i ciekawe chociaż nie będę ukrywał, że najbardziej do gustu przypadł mi wykład pana Skomry.
    Jeżeli idzie o konkurs to był on dla mnie równie wielkim zaskoczeniem jak to, że udało mi się zostać jego laureatem. Nie będę się więc wypowiadał na jego temat, mogę jedynie zaprosić wszystkich na "koncert" laureatów, który odbędzie się na minizlocie dla twardzieli w Janowie.

    Leave a comment:


  • peter_1000
    replied
    Twilight_Alehouse napisał(a)
    A można spytać jakie to były słody? Czy też Browamator zakazał udzielać takich informacji?
    Nawet nie wiedziałem że istnieją takie słody Z tego co zapamiętałem mają być między innymi takie wynalazki (oprócz wyżej wymienionych)jak czekoladowy pszeniczny czy palony jęczmień.

    Leave a comment:


  • kishar
    replied
    Na warsztatach byłem, a impreze uważam za bardzo udaną, było bardzo fajnie, atrakcje imprezy zostały już opisane wyżej więc się nię bedę powtarzał.
    A co do konkursu to uważam że byla to zabawa i tak ją potraktowałem. Byłem tez czlonkiem jury, a czy bylo samozwancze???to nie wiem bo nikt nie protestował przy jego wyborze. A piw mógł spróbować każdy bo butelki lądowały po ocenie próbek w koszu z którego kazdy potem mogl krzystać. Ale ta sytucja była w gruncie rzeczy malo istotna dla całej bardzo dobrej zabawy która mam nadzieje powtórzy się za rok.
    Mi najbardziej posmakowało piwko zwyciężcy Dkrasnodębskiego oraz z browaru Ironów a także z Przemyskiego Fortecznego oraz z któregoś z Białej(mam nadzieje ze uda mi się któreś jeszcze powtórzyc)
    P.S.
    Już nie mogę doczekać się trzecich warsztatów.

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Ja bym skakał z radości gdyby wszedł choć jeden żytni, a tu kilka! No to w przyszłym roku robię Roggenbier

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎