Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2004.10.16 - Lublin, II Warsztaty Warzenia Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sklep-piwowar
    replied
    W każdej chwili jest do dyspozycji jedna sala w Chacie ,ale jak nie będzie bardzo padał deszcz ,to może na zimno zaradzimy ogniskiem

    Leave a comment:


  • may
    replied
    Obserwując prognozę pogody na sobotę: pochmurno - deszcz, temp. max:11°C, temp. min:6°C - taka prognoza nie nastawia mnie optymistycznie .

    Leave a comment:


  • may
    replied
    peter_1000 napisał(a)
    Ja się dostosuję do każdego miejsca spotkania. Tylko że Lublina ni cholery nie znam i dobrze by było spotkać się w jakimś punkcie centralnym.
    Więc punktem centralnym zostaje lokal Swojska Chata
    Po co błądzić po mieście

    Leave a comment:


  • peter_1000
    replied
    kishar napisał(a)
    Tak sobie pomyslałem że może warto by było aby forumowicze się gdzieś umowili dzieki czemu łatwiej by było się poznać.
    Ja się dostosuję do każdego miejsca spotkania. Tylko że Lublina ni cholery nie znam i dobrze by było spotkać się w jakimś punkcie centralnym.

    Leave a comment:


  • may
    replied
    Małażonka napisał(a)
    A jednak: dzięki przyjęciu mnie pod skrzydełka przez Dkrasnodebskiego, koszty podróży spadają o połowę i sami na miejscu wypijemy nasze zdrówko!
    Oto prawdziwie męska decyzja
    Z wielkim zadowoleniem przyjmuje Twoją wiadomość.

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    A jednak: dzięki przyjęciu mnie pod skrzydełka przez Dkrasnodebskiego, koszty podróży spadają o połowę i sami na miejscu wypijemy nasze zdrówko!

    PS. Robox, mam nadzieję że będziesz - przyjadą ze mną kapselki dla Ciebie.

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    No niestety. Mimo iskrzącej się do końca nadziei - po przejrzeniu kosztów przejazdu dla nas obojga - musimy zrezygnować z wyjazdu. Wszystkim obecnym życzymy miłej zabawy

    Leave a comment:


  • kishar
    replied
    Tak sobie pomyslałem że może warto by było aby forumowicze się gdzieś umowili dzieki czemu łatwiej by było się poznać.

    Leave a comment:


  • may
    replied
    kishar napisał(a)
    Mam pytanie do forumowiczów o której będziecie na warsztatach?
    Z Białej wyjazd busem ok.8.00 tak więc w Lublinie będziemy w granicach godz.10.00

    Leave a comment:


  • kishar
    replied
    Mam pytanie do forumowiczów o której będziecie na warsztatach?

    Leave a comment:


  • may
    replied
    Peter, zdarza się. Zwłaszcza po dietetycznym napoju chmielowym .

    Leave a comment:


  • peter_1000
    replied
    may napisał(a)
    ... właśnie Swojska Chata.
    Ze mną już jest całkiem źle. Dwa kolejne posty i dwa razy popełnione blędy w pisowni. A przez ostatnie dwa tygodnie gaf narobiłem więcej niż przez pierwsze pół roku obecności na forum.

    Leave a comment:


  • may
    replied
    kishar napisał(a)
    ...Swojsak Chata drobne przejęzyczenie...
    ... właśnie Swojska Chata.

    Leave a comment:


  • kishar
    replied
    Nadbystrzańskiej.
    Na ulicy Nadbystrzyckiej jest Swojsak Chata drobne przejęzyczenie Peter.

    Leave a comment:


  • may
    replied
    Biała Podl. postara się być na miejscu może ok.godz.9-tej. Impreza jednodniowa, a każdą minutę należy wypełnić... niech powiem piwem

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎