Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.06.15-16 - Żywiec - Festiwal Piwowarów 2007 / V Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #46
    Chciałbym nieśmiało zauważ(rz)yć, że zostały wyróźnione trzy osoby z Trójmiasta
    Poszukuję

    Comment

    • banaszek
      SłabyUżytkownik
      • 02-2005
      • 617

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Chciałbym nieśmiało zauważ(rz)yć, że zostały wyróźnione trzy osoby z Trójmiasta
      Bo Trójmiasto to najfajniejsze trójmiasto ze wszystkich trójmiast. Wiwat Trójmiasto!


      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B Wyświetlenie odpowiedzi
        (...)PS. Nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo bym wolał być razem z forumową, piwną bracią pod jednym dachem np. we Fregacie, czy buszując na żywieckim dziedzińcu...
        Zdaję sobie sprawę, dlatego namawiam Cię do zmiany tego. Naprawdę masz wielu znajomych, którzy osobiście chcieliby Ci uścisnąć rękę. A to już zależy tylko od Ciebie...

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #49
          Gratulacje dla wszystkich laureatów, a w szczególności dla Wielkiego - Zwycięzcy
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #50
            Wielki jest Wielki! Dziś spożyję uroczyście zwycięskiego porterka...
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #51
              Porterek Wielkiego_B był (jest) bardzo zacny. Zresztą jury porterowe było bardzo zgodne jeśli chodzi o obsadę pierwszych miejsc.
              Ogólnie piwa reprezentowały bardzo wysoki poziom. Najwięcej mogę mówić o porterach i grodziskich, ale popróbowałem też i innych. Szkoda tylko, że pod względem barwy właściwie wszystkie IRA powinny raczej startować w kategorii Brown Ale

              Comment

              • lukuj
                Senior
                • 07-2003
                • 320

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                A ode mnie gratulacje dla Infama!
                Należało Ci się w końcu!
                I ja się dołączę, tak trzymać
                KETTLER brewery
                www.lukuj.republika.pl

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10739

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                  Najwięcej mogę mówić o porterach i grodziskich, ale popróbowałem też i innych. Szkoda tylko, że pod względem barwy właściwie wszystkie IRA powinny raczej startować w kategorii Brown Ale
                  ocena w kategorii Tripel, Hefe-Weizen Dunkel oraz IRA poprzedzona była degustacją piwa kalibracyjnego uważanej za reprezentatywną dla danego stylu i w związku z tym mam pytanie jak to wyglądało z grodziskim ,z czym to było porównywane czy ktoś z oceniających pamiętał smak tego legendarnego piwa
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #54
                    nie było wzorca ani też z tego co wiem nie było w komisji osoby która by pamiętała smak oryginalnego Grodzisza.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10739

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      nie było wzorca ani też z tego co wiem nie było w komisji osoby która by pamiętała smak oryginalnego Grodzisza.
                      to skąd wiadomo że piwa zwycięskie piwa były quasi grodziskie
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • banaszek
                        SłabyUżytkownik
                        • 02-2005
                        • 617

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                        to skąd wiadomo że piwa zwycięskie piwa były quasi grodziskie
                        Stąd, że jury oceniło piwa zwycięskie. "Quasi" znaczy "jak gdyby", "niby", "prawie". I to ostatnie słowo jest kluczem. PRAWIE Co stanowi "prawie"? Prawie stanowi wielką różnicę.


                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Stąd, że jury oceniło piwa zwycięskie. "Quasi" znaczy "jak gdyby", "niby", "prawie". I to ostatnie słowo jest kluczem. PRAWIE Co stanowi "prawie"? Prawie stanowi wielką różnicę.
                          no właśnie może to były "niby grodziskie " było PRAWIE jak porter a Prawie stanowi wielką różnicę
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • banaszek
                            SłabyUżytkownik
                            • 02-2005
                            • 617

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                            no właśnie może to były "niby grodziskie " było PRAWIE jak porter a Prawie stanowi wielką różnicę
                            Moje quasi-grodziskie było PRAWIE tak ciemne i mocne jak porter.


                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10739

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika banaszek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Moje quasi-grodziskie było PRAWIE tak ciemne i mocne jak porter.
                              i dla tego pytam jury co brali pod uwagę oceniając ten gatunek piwa
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • banaszek
                                SłabyUżytkownik
                                • 02-2005
                                • 617

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                i dla tego pytam jury co brali pod uwagę oceniając ten gatunek piwa
                                To ja się dołańczam* z zapytaniem.

                                * dla mało aktywnego ostatnio FCJP


                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎