Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.12.10 - Częstochowa - II CKPDBP- Uroczyste odszpuntowanie beczki Portera !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika admiro Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie no, uratuję Krzysia bo nie odpuści
    Nie odpuszczę. Ale nie uratowałeś mnie, bo to co napisałeś nie odnosi się do tego konkretnego portera. Ja też umiem czytać słownik. Ale dla odmiany nie mieszkam w Częstochowie, więc jest mi zdecydowanie trudniej wypytać osoby odpowiedzialne, o co chodzi. Mam nieodparte wrażenie, że doskonale wiecie, że to bzdura, ale nie chcecie się wychylać, bo a nuż właściciel się obrazi i skończy się darmowe piwka dla bractwa.

    Jeśli już wdajemy się w rozważania językowe, to znaczenie słowa podwójny w odniesieniu do miar znaczy "2 x więcej", czyli w tym przypadku dwukrotnie więcej chmielu. Tak z pewnością nie jest, bo nie napisalibyście o tym porterze, że jest "wyśmienity". Podwójnie nie oznacza też, że wsypano chmiel podzielony na dwa razy - bo wtedy odpowiedniejsze byłoby słowo "dwukrotnie". To tak, jak piwo dubeltowe - dwa razy mocniejsze od zwykłego, a nie dwa razy przelane z beczki do beczki.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika admiro Wyświetlenie odpowiedzi
    Ps. Próbowałeś już tego portera?
    Nie próbowałem tego portera i pewnie nie spróbuję. Nawet niespecjalnie mnie interesuje. Przyjmuję do wiadomości, że jest wyśmienity. Ale interesuje mnie sformułowanie "podwójnie chmielone", a dokładnie - co ono znaczy w przypadku tego piwa.

    Maila wysłałem wczoraj o 14.58. Na razie brak odpowiedzi. Ale nie odpuszczę tego, wyrwę im z gardła, co to znaczy.

    Comment

    • arzy
      Senior
      • 06-2002
      • 2814

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie odpuszczę. Ale nie uratowałeś mnie, bo to co napisałeś nie odnosi się do tego konkretnego portera. Ja też umiem czytać słownik. Ale dla odmiany nie mieszkam w Częstochowie, więc jest mi zdecydowanie trudniej wypytać osoby odpowiedzialne, o co chodzi. Mam nieodparte wrażenie, że doskonale wiecie, że to bzdura, ale nie chcecie się wychylać, bo a nuż właściciel się obrazi i skończy się darmowe piwka dla bractwa.
      (...)
      Nie próbowałem tego portera i pewnie nie spróbuję. Nawet niespecjalnie mnie interesuje. Przyjmuję do wiadomości, że jest wyśmienity. Ale interesuje mnie sformułowanie "podwójnie chmielone", a dokładnie - co ono znaczy w przypadku tego piwa.

      Maila wysłałem wczoraj o 14.58. Na razie brak odpowiedzi. Ale nie odpuszczę tego, wyrwę im z gardła, co to znaczy.
      Nie wiem dlaczego tak się przyczepiłeś do Bractwa?
      Odpowiedziało Ci już kilka osób, włącznie z ARTem, i nadal nie jesteś w stanie zrozumieć.
      Od samego początku wiadomo, że to tylko zagrywka ze strony browaru.
      Wiele uwag padło ze strony Bractwa jak również innych osób w stronę browaru.
      Z darmowym piwem lekko przesadziłeś, ale Ty już tam masz, wyciągasz wnioski, o których nie masz zielonego pojęcia.

      Na koniec. Powiedź ile mam odszukać wątki, w których pouczałeś innych żeby sami wzięli sprawy w swoje ręce, np. zadzwonili do browaru, wybudowali browar, zajęli się sprzedażą, zorganizowaniem giełdy? No powiedz ILE?
      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      Bractwo Piwne
      Skład Piwa
      Piszę poprawnie po polsku!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #48
        Po pierwsze: nikt nie odpowiedział na zadane przez mnie pytanie.
        Po drugie: nie przyczepiłem się do bractwa, tylko napisałem, jakie mam podejrzenia w związku z tym, że nikt nie postarał się o wyjaśnienie tej sprawy.
        Po trzecie: wziąłem sprawy w swoje ręce i nie odpuszczę.
        Po czwarte: naucz się czytać ze zrozumieniem i pisać po polsku, bo takie zdanie
        ale Ty już tam masz, wyciągasz wnioski, o których nie masz zielonego pojęcia
        nie ma żadnego sensu.

        Od samego początku wiem, że to zagrywka ze strony browaru, która nic nie znaczy. Dziwię się tylko, że bractwo na coś takiego nie reaguje, mając w statucie zapis o edukacji i ochronie konsumenta (par. 9, p. 2, pp. c). Przecież to wasz statutowy sposób osiągnięcia celu. A wy macie to w dupie. Zamiast odpowiedzi na proste pytanie - złośliwości i głupoty.
        Czy tak trudno odpowiedzieć "nie wiem, nie pytałem"? Nie będę dociekał, dlaczego nie pytaliście, albo dlaczego nie chcecie odpowiedzieć bo mi to zwisa. Swoje zdanie o bractwie mam od dawna, a to, co tu prezentujecie, tylko je potwierdza.

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #49
          Nie będę Cię cytował bo jesteś inteligentny i czytasz ze zrozumieniem. Pełen podziw.

          Nikt nie opowiedział na Twoje pytanie bo wszyscy znali odpowiedź. To po pierwsze. Po drugie sam namawiasz ludzi, żeby brali sprawy w swoje ręce (na to pytanie akurat nie odpowiedziałeś, mój podziw maleje), Ty wziąłeś (podziw rośnie, ale chyba nie powinien, bo Ty to zawsze robisz).

          Przepraszam za brak słowa.

          Skąd wiesz, że Bractwo sractwo czy ktoś inny nie pytał? po tym, że nikt na najbardziej oczywiste pytanie nie chciał Ci odpowiedzieć?

          I na sam koniec. Tez mam swoje zdanie na temat ludzi, którzy trzymają nielegalnie alkohol na terenie miejskiego basenu.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • admiro
            Senior
            • 05-2005
            • 248

            #50
            Niestety, właśnie się zorientowałem, że to co uprawia Krzysiu to typowe trollowanie.

            Niepotrzebnie się odnosimy, wyczytałem, że najlepszą obroną przeciwko trollowi jest ignorowanie.
            Moje piwo jest bezcenne.

            Schizma miodowa.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Maila wysłałem wczoraj o 14.58. Na razie brak odpowiedzi. Ale nie odpuszczę tego, wyrwę im z gardła, co to znaczy.
              Co prawda staram się kierować złotą dewizą "Jak nie wiesz to sie nie pytaj" ale z drugiej strony zauważ że na ecie jest napisane CHMEILONE więc browar może Cię olać i nie wdawać się w żadne polemiki nt chmielenia a nawet powiedzieć że nie wie co to znaczy. Może to taki cwany unik jak np Lagerowe zamiast domyślnego Lagrowego. Możesz za to pociągnąć polemikę w kierunku objaśnienia terminu Chmeilić (może to coś z @ np wysyłać spam w stanie upojenia piwnego ?) a po ewentualnym usatysfakcjonowaniu odpowiedzą pójść dalej i spytać na czym polega dwukrotność tej czynności.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #52
                Na razie brak odpowiedzi. Jak widać, ten świetny browar ma w dupie klientów.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎