Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wybierz nowy gatunek Żywca !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petee
    Junior
    • 02-2015
    • 3

    Wybierz nowy gatunek Żywca !

    Witam,

    Nie wiem czy już wiecie, ale Żywiec uruchomił nową promocję/konkurs na swojej stronie. Wybieramy nowy gatunek piwa, który uwarzy dla nas Browar Żywiec Na Facebook'u już są pierwsze komentarze w sprawie RIS'a.

    Głosujemy tu: http://www.zywiec.com.pl/

    Są nagrody. Główną jest 1% od sprzedaży nowego piwa, więc brzmi całkiem kusząco. Co o tym myślicie ?

    PS. Nie jestem związany z konkursem
    Last edited by Petee; 16-05-2015, 09:52.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    No dobra, ale jakie jest twoje zdanie na ten temat?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • lasica_lwd
      Member
      • 06-2014
      • 73

      #3
      Mój głos poszedł na IPA. Jest większa szansa, że im wyjdzie niż RIS.

      Comment

      • crocco
        Senior
        • 12-2010
        • 590

        #4
        A może Barley Wine?

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #5
          Zagłosowałem na RIS-a.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • miczda
            Member
            • 08-2011
            • 81

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
            A może Barley Wine?
            A widzisz gdzieś tam Barley Wine do wyboru ?, dżizas...
            Prawda jest taka, że taki moloch jak Żywiec powinien mieć wszystkie te style w swoim portfolio od dawna.
            Zagłosowałem na IPA

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miczda Wyświetlenie odpowiedzi
              Prawda jest taka, że taki moloch jak Żywiec powinien mieć wszystkie te style w swoim portfolio od dawna.
              Tak, a wszystkie te style w trzech wariantach do wyboru.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • markus383
                Member
                • 05-2014
                • 39

                #8
                Ja też głosowałem na RIS'a bo wtedy miałbym szansę napić się tego piwka w lepszej cenie

                Comment

                • Petee
                  Junior
                  • 02-2015
                  • 3

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  No dobra, ale jakie jest twoje zdanie na ten temat?
                  Moje zdanie jest takie, że cokolwiek zostanie wybrane, to i tak skończy się pewnie jak z APĄ, tzn. pierwsze dwie warki będą dobre, a reszta słabe.

                  Ja zagłosowałem na Oatmeal Stout.

                  Comment

                  • crocco
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 590

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miczda Wyświetlenie odpowiedzi
                    A widzisz gdzieś tam Barley Wine do wyboru ?, dżizas...
                    Prawda jest taka, że taki moloch jak Żywiec powinien mieć wszystkie te style w swoim portfolio od dawna.
                    Zagłosowałem na IPA
                    Dziwne,że nie zauważyłeś ironii w mej wypowiedzi .odżizas.Przecierz wiadomo,że co by to nie było i tak to będzie parodia stylu.

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12118

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dziwne,że nie zauważyłeś ironii w mej wypowiedzi .odżizas.Przecierz wiadomo,że co by to nie było i tak to będzie parodia stylu.
                      Je też nie zauważyłem, skoro musisz pisać coś niekonstruktywnego, to pisz przynajmniej bez błędów ortograficznych. Przecież to chyba możliwe?

                      Comment

                      • blimak1
                        Member
                        • 01-2014
                        • 76

                        #12
                        cokolwiek byśmy nie napisali, to Żywiec jako chyba jedyny z tych potężnych graczy wychodzi z jakimiś inicjatywami. W swoim port foli mają chociażby portera, marcowe,bocka AIPĘ(nie wnikam jakie są te piwa)
                        ile osób głosując dowie się że są takie gatunki jak oatmeal stout,rauchbock czy inne.
                        Dla mnie akcja na plus, a co będzie to czas pokaże

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Podejrzewam że to nie Żywiec uwarzy a Cieszyn.
                          Żywiec trzepie masówę a Cieszyn to taka ich "twarz" dla ciumkaczy, krafciarzy.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Kones
                            Senior
                            • 07-2014
                            • 160

                            #14
                            Sceptyczny jestem co do rzetelności takich akcji. Myślę że najszybciej będzie IPA lub stout, bez względu na to ile głosów na co wpadnie, a to z tej przyczyny że stout miał być warzony już w nowej edycji cieszyńskich wypustów a IPA została pono uwarzona kiedy eksperymentowali z APA, tylko zapadła decyzja że mniej gorzko i więcej wody. Poza tym zastanawiam się czy to ma być IPA czy AIPA (z komercyjnego punktu widzenia łatwiej by im było zrobić AIPA bo chmiel i tak już biorą na APA, a jeśli jakaś wersja wyspiarska to musieliby zamawiać odrębnie). Z drugiej strony mając w portfelu APA pewnie by szli w kierunku IPA niż AIPA bo za mała różnica i klient byłby zdezorientowany. RIS mało prawdopodobny, grunt żeby nie skończyło się jakimś lagerem wiedeńskim.
                            "(...) iż wolno każdemu piwa i inne trunki skądkolwiekbądź brać i we wsiach ich warzyć i warzyć kazać i wolno użytkować bez wszelkiej obawy z naszej strony, lub starostów naszych zakazu, aresztowania lub kary"

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #15
                              Bitter, Oatmeal Stout, Saison, American Stout. Jeżeli coś z tego będzie - będę zadowolony
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎