Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • forra6
    replied
    Widujecie jeszcze Hoegaarden w Biedronce ? Tanieje coś ?

    Leave a comment:


  • Blackbeard
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Tylko czemu w komentarzach?
    Założenia były takie, że wątek ten będzie zawierał, między innymi, informacje o promocjach mających zasięg lokalny. Odwiedziłem wczoraj dwa krakowskie sklepy sieci Auchan i w drugim Okocim Porter kosztował 4 zł 44 gr. Zatem, zanim porterowi maniacy zaczną na mnie ciskać gromy w wątku głównym - wnioskuję o usunięcie mojej informacji z tegoż.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Przeniosłem gdzie trzeba.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackbeard Wyświetlenie odpowiedzi
    W sklepie Auchan (Bonarka), od dzisiaj do 22-ego marca, można nabyć Okocim Porter za 3 zł 29 gr.
    Tylko czemu w komentarzach?

    Leave a comment:


  • DariuszSawicki
    replied
    W ełckich Biedronkach dostępne od wczoraj. Nie lubię witów, a że zakupiłem w Biedronce to sobie pomyślałem, że to jakiś gorszy sort Pol.. ups ... Belgów, a tu takie zaskoczenie.

    Bardzo dobre to piwo z Biedronki, niczym nie ustępuje tym ze zwykłych sklepów z piwami. Cena 11 złotych z kawałkiem.

    Hoegaarden... jeden z pięciu lub sześciu witów , które lubię.
    Warto zajść do Biedronki i kupić

    Leave a comment:


  • malybierwant
    replied
    Czyli fajnie,że będzie bo już kilka biedron odwiedziłem i nic..:-)

    Leave a comment:


  • Baard
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika forra6 Wyświetlenie odpowiedzi
    Na www biedry wpisałem "piwo" w wyszukiwarce, belgijski wit ma być od 14stego wg znalezionego obrazka-

    http://www.biedronka.pl/pl/product,i...gaarden-0-75-l
    W wersji papierowej na stronie z ww. piwem nie ma daty od kiedy startuje. Data 14-03 pojawia się dopiero na drugiej stronie stąd moje przekonanie że ten witek będzie od 10-03. Sorry za wprowadzenie w błąd.

    Leave a comment:


  • forra6
    replied
    Na www biedry wpisałem "piwo" w wyszukiwarce, belgijski wit ma być od 14stego wg znalezionego obrazka-

    http://www.biedronka.pl/pl/product,i...gaarden-0-75-l

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Byłem dziś w Tesco i Biedronce, żadnych piw, opisanych w promocjach, nie było

    Leave a comment:


  • forra6
    replied
    Dawno nie piłem ale zawsze mi smakowało z butelek 0,33l. Bardzo przypomina Blanche de Namur, taki typowy belgijski wit . Za tą cenę wstyd nie kupić, tym bardziej jeśli nie piłeś.

    Leave a comment:


  • marqqq
    replied
    Warta coś ten Hoegaarden 0,75l ze stonki?
    Przeglądałem wątek, ale tam raczej 0,33 króluje.
    Myślę że niedługo cena spadnie poniżej 10 zeta.

    Leave a comment:


  • birek03
    replied
    W Tesco w Marino we wro jest z gazetki tylko trzech kumpli i alchemik(czy jak on się tam zwał) a reszty nie widać

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika apaczu Wyświetlenie odpowiedzi
    Dziś byłem w Tesco w Magnolii - Wrocław. Zgodnie z przewidywaniami gazetka z promocyjnymi piwami jest dostępna, natomiast już z samych piw w niej promocyjnych nie ma żadnego. Znając realia, to pojawią się w kwietniu, jak się na nie promocja CC skończy...
    Pójdę po pracy i sprawdzę jak to wygląda u nas, ale dwa dni temu jeszcze nie było ani widu ani słychu tych piw.
    Dojadą pewnie jak zwykle na koniec przyszłego tygodnia. Mnie tam się do nich nie śpieszy. Kasy mało, a lodówka pełna

    Leave a comment:


  • apaczu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Co by było w temacie
    dla lubiących obrazki


    Wcześniej zdecydowanie bywało lepiej
    dawali promocje na wybrane browary po -15% czy nawet 30% a do tego przy kasie ciach jeszcze o złotówkę
    Obecnie z kartą CC Tesco ceny są w okolicach sklepów specjalistycznych, gdzie wybór jest większy

    Trzeba jednak docenić, że wielkie sieci widzą "piniondz na krafcie" co jest w kożyscią dla dostępności takich piw w regionach mniej "zaludnionych i kumatych"
    Dziś byłem w Tesco w Magnolii - Wrocław. Zgodnie z przewidywaniami gazetka z promocyjnymi piwami jest dostępna, natomiast już z samych piw w niej promocyjnych nie ma żadnego. Znając realia, to pojawią się w kwietniu, jak się na nie promocja CC skończy...

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
    To zależy gdzie. W sobotę widziałem Affligem Blond po 3.19 w jednej z poznańskich Biedronek. Stało wyłącznie w części wyprzedażowej w akcji "Ostatnie sztuki".
    W pobliskiej Biedronce znajduje się też w tej części wyprzedażowej.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎