Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lhunbleidd
    replied
    Winnica Lidla znowu kusi przeceną na piwa.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    W TESCO Żory WRĘŻEL DOUBLE WITBIER za 2.80 zł z powodu daty
    Startowa cena była 8zł .

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
    W monopolu U Byka (warszawskie Koło) jest po 8. W jakiś delikatesach widziałem po 8,5
    Ja wiem, że co sklep to inne ceny.
    Atak chmielu w normalnej cenie w leclercu 6,19zł
    Na promocji 5,49zł
    W Piotrze i Pawle czy w karfurze 8,50zł
    Ja także zdaję sobie sprawę, że Lidla ma prawie każdy w swojej mieścinie i to w odległości +/-5km od miejsca zamieszkania.
    Leclerc z dobrymi cenami zdarza się niestety już rzadziej
    Nasz leclerc bierze bezpośrednio od hurtowni spod Rzeszowa, dlatego zazwyczaj ma fajne ceny

    Leave a comment:


  • legart
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek21 Wyświetlenie odpowiedzi
    Żeby nie zaśmiecać tamtego wątku.



    W Warszawie chyba jednak drożej, po 7+ zł lata. Nie mniej to piwo zwykle jest warte swojej ceny.
    W monopolu U Byka (warszawskie Koło) jest po 8. W jakiś delikatesach widziałem po 8,5

    Leave a comment:


  • rafalek21
    replied
    Żeby nie zaśmiecać tamtego wątku.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Król Lata w naszym leclercu bez promocji kosztuje 5,52zł

    Trzeba pamiętać. Promocja nie zawsze równa się obniżka
    W Warszawie chyba jednak drożej, po 7+ zł lata. Nie mniej to piwo zwykle jest warte swojej ceny.

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    ok, kupiłem zestaw Miłosława z borowikowym za 26PLN w kauflandzie. Samo borowikowe takie se, ja tam żadnych borowików nie czuję, szklanka też oszpecona tym rysunkiem ale też ujdzie.

    Leave a comment:


  • Lhunbleidd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
    Ewentualnie jeszcze druga opcja z Borowikowym Ale zamiast Black IPA.
    Oba te piwa są średnie, więc to detal. Ja wole tą Black IPA, bo borowikowe jest jakieś takie męczące dla mnie. Ale sama szklanka, choć oczywiście nie nadaje się na spotkanie poważnych hipsterów, to jest wygodna i często z niej korzystam. Tego typu szkło (czyli wariacje na temat Craftmaster One) jest moim ulubionym, niezależnie od stylu pitego piwa

    Leave a comment:


  • Marianowar_pl
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
    W zestawie:
    Klonowy Milk stout - nawet do wypicia
    Żytnie session IPA - średnio lubię żytnie więc dla mnie bez rewelacji
    Black IPA z Yuzu - nie piłem jeszcze
    Sosnowe APA - jest spoko, nic nie urywa ale nawet przyjemny
    Ewentualnie jeszcze druga opcja z Borowikowym Ale zamiast Black IPA.

    Leave a comment:


  • Marianowar_pl
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakie piwa w tym zestawie są? Ta szklanka z jakimś ogromnym rysunkiem jest trochę obciachowa ale jak jakieś fajne piwa to może warto.
    W zestawie:
    Klonowy Milk stout - nawet do wypicia
    Żytnie session IPA - średnio lubię żytnie więc dla mnie bez rewelacji
    Black IPA z Yuzu - nie piłem jeszcze
    Sosnowe APA - jest spoko, nic nie urywa ale nawet przyjemny

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    Jakie piwa w tym zestawie są? Ta szklanka z jakimś ogromnym rysunkiem jest trochę obciachowa ale jak jakieś fajne piwa to może warto.

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    po namyśle doszedłem do wniosku, że nie chodzi mi o tą z żywca do APA tylko tą do saisona, o taką:
    rastal "Craft master one" https://www.rastal.com/96.0.en.531.html

    Kup sobie zestaw miłosław warzy śmiało zo 30zł (kerfur, tesco)i masz 4 piwa plus ta szklanka
    Last edited by dlugas; 25-04-2018, 15:09.

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    po namyśle doszedłem do wniosku, że nie chodzi mi o tą z żywca do APA tylko tą do saisona, o taką:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • michal89216
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kler700 Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałbym skompletować sobie szklanki/pokale do piwa. Najpilniej potrzebne jest mi takie do APA, kiedyś można było w Tesco kupić taką szklankę z logo żywca za 5PLN, teraz te same szklanki po 20PLN na allegro biegają. Ktoś coś wie na ten temat?
    Ja bym olał w ogóle taką szklankę. A jakbyś się bardzo upierał, to w Ikei lub sklepie tego typu znajdziesz podobne po 2 zł.

    Leave a comment:


  • kler700
    replied
    Chciałbym skompletować sobie szklanki/pokale do piwa. Najpilniej potrzebne jest mi takie do APA, kiedyś można było w Tesco kupić taką szklankę z logo żywca za 5PLN, teraz te same szklanki po 20PLN na allegro biegają. Ktoś coś wie na ten temat?

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    U mnie też się kapnęli, że trzeba te dziwne piwa przecenić i zakupiłem Americano - niezła APA, z nikłym aromatem

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎