Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • e-prezes
    replied
    Uff, udało mi się odchudzić wątek promocji... Mogło coś pójść nie tak, bo robiłem to bez okularów

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rogerson Wyświetlenie odpowiedzi
    GRAF ALKOHOLE
    Wrocław ul. Wesoła 41

    Pracownia Piwa Smoked Cracow
    Pracownia Piwa Hey Now

    Po 3 zeta sztuka - data do 30.10.2015 roku.
    Dzięki ci, dobry człowieku, jak tylko to przeczytałem to poleciałem do Grafa i już 8 buteleczek czeka w lodówce Sporo jeszcze zostało.

    Leave a comment:


  • marqqq
    replied
    Co do tego pitolenia o Argusie Porterze, to w moim przenieśli go do pozostałych piw. Zostało kilka zgrzewek na pułeczce obok Argusa maliny i radlera. Paleta zniknęła.

    Czyli od jutra portery w Interze i Kaufusiu?
    Last edited by marqqq; 14-10-2015, 13:45.

    Leave a comment:


  • tyrteusz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
    Mogę, mogę?

    Ktoś pokrótce wytłumacz jak zdobyć szkło Sezona z Żywca?
    Prawdopodobnie chodzi Ci o Intermarche. Nie jest to promocja, tylko konkurs, więc trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia w losowaniu
    Więcej na https://www.zywiecwintermarche.pl

    Leave a comment:


  • KobiNalewka
    replied
    Mogę, mogę?

    Ktoś pokrótce wytłumacz jak zdobyć szkło Sezona z Żywca?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
    Żeby to zadziałało konieczne są dwie rzeczy:
    - temat z komentarzami musi być przyklejony tak jak główny temat o promocjach
    - ktoś musi się poczuwać do rugowania tematu głównego z wątków pobocznych przynajmniej raz dziennie

    Dodatkowo temat główny spokojnie można (prawie) wyzerować, bo i tak informacje które się w nim znajdują z założenia mają ważność nie większą niż kilka tygodni.
    Ja ten temat czytam raz na tydzień, bo generalnie promocje w moim mieście i tak są duuuzo skromniejsze niż w pozostałych regionach, więc po co mam się denerwować.

    Mogę poczyścić stary. Czyścić i kasować to akurat ja lubię, ale nie wiem czy dziś to jeszcze zrobię, bo wyjeżdżam na WFP .

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Rozumiem, że mam poczyścić wątek...
    Byłbym wdzięczny, jeśli masz czas i chęci :]
    Tak ostatnie 2-3 strony chyba wystarczy

    ----------------
    albo tak jak sugeruje mój przedmówcopisacz
    Wyzerować główny i zaczynamy oba wątki z czystym z kontem
    Last edited by dlugas; 14-10-2015, 12:38.

    Leave a comment:


  • behegrzmot
    replied
    Żeby to zadziałało konieczne są dwie rzeczy:
    - temat z komentarzami musi być przyklejony tak jak główny temat o promocjach
    - ktoś musi się poczuwać do rugowania tematu głównego z wątków pobocznych przynajmniej raz dziennie

    Dodatkowo temat główny spokojnie można (prawie) wyzerować, bo i tak informacje które się w nim znajdują z założenia mają ważność nie większą niż kilka tygodni.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Rozumiem, że mam poczyścić wątek...

    Leave a comment:


  • dlugas
    replied
    Promocje cenowe [KOMENTARZE]

    No to zakładamy na próbę takowy wątek.
    Wsadzamy tutaj
    - pitolenie o promocyjnej dupie maryny
    - chwalenie się kupnem "po taniości czegoś drogiego"
    - bardzo lokalne i krótkoczasowe promocje na jakieś "rarytasy"
    - promocje z kartą klubowicza 1zł taniej na takie i takie przecenione piwa,
    - do nas nie dojechały,
    - u nas jeszcze nie ma, a u nas są, a u nas to zadupie i tak nie dojadą itp. itd.
    - u nas schowali promocyjne albo przenieśli do innego sklepu
    - a te Wasze promocje "to dupa a nie promocja"
    - a u mnie przecenili kilka sztuk "podterminowanego kraftu na złotypińdziesiąt" itp.
    itp. itd.


    W wątku głównym http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=90720 piszemy tylko
    - Jakie piwa
    - Gdzie
    - Od kiedy
    - W jakiej cenie

    ewentualnie link do gazetki, skanu itp.

    DU IT !

    Leave a comment:


  • tyrteusz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Kolejna okazja w Intermarche, od czwartku, na Żywiec Porter w cenie 2,87. Inne też w takiej samej cenie. Będzie okazja na kufel do saisona .
    Jeśli będzie to szkło, które polecają na butelce Saisona, to nie będzie to kufel tylko szklanka Craft Master One

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika need Wyświetlenie odpowiedzi
    W Olsztynie przedwczoraj były obydwa.
    Ja u siebie dorwałem tylko American Amber Ale.

    Leave a comment:


  • robox
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika need Wyświetlenie odpowiedzi
    Jednak nie wszędzie, bo w Łodzi po 2,99. Co nie zmienia faktu, że za tę cenę również bardzo polecam.
    Dziwne, bo wyglądało na promocję ogólnopolską.
    Last edited by robox; 11-10-2015, 22:28.

    Leave a comment:


  • need
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Dojechały do Was Piotrki, do InterMarche?
    W Olsztynie przedwczoraj były obydwa.

    Leave a comment:


  • joseba
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyrteusz Wyświetlenie odpowiedzi
    W Almie 08.10-21.10:
    - Żywiec Saison i Żywiec APA za 3,49 zł
    dziś, Alma Katowice
    Saisona w ogóle nie było, na sklepie nikt o takim piwie nie słyszał, a że w gazetce jest, to tym bardziej było zdziwienie

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎